jammie jammie, lekker dikkie dik! haha ga ook maar eens de wipstoel van de zolder halen. ze ligt nu eigenlijk alleen maar in box op buik en rug. wipstoel is misschien ook wel leuk, kan ze van zich af kijken
Nice Spam! Ik baal me echt dood, Jacob moet '' werken '' tot 3 uur vannacht. Helemaal geen probleem. Maar hij krijg niks betaald. Ik heb m al gezegd, je moet gewoon zeggen dat je in ieder geval de benzine kosten terug wilt hebben.. Bedoel hallo hij vaart al een week van 7 tot 2 nachts. Vind het zo lullig, hij heb het er wel naar ze zin. Maar ja om nou 100 euro benzine kosten in de week te maken voor NOP vink wat te ver gaan.
Tante balen zeg. We hebben charlotte nu een uur eerder haar voeding gegeven omdat ze vandaag om de 4 uur komt dus in plaats van 20uuur heeft ze nu om 19uur voeding gehad benieuwd of ze het tot 24uur volhoudt
Faith is voort eerst al vanaf 4 uur aan t janken!! Bler bek. grmlbl Natuulijk net op de dag dat ik alleen ben.. Ach zullen nog meer volgen. Jacob is naar de man geweest met wie die vaart, en ja hij krijg wel een 10tje. Tsjah, wat moet je er mee. Hij is 3 uur vannacht thuis en moet om half 8 alweer daar wezen.. Maar Faith en ik gaan mooi mee.
hoi hoi.. huis gaat niet door.. Vandaag 2de keer geweest, en hebben iemand meegenomen die veel verstand heeft van opknappen etc. Die zei gelijk: niet doen.. Zit een enorme kostenplaatje in. Over een jaar zit je nog niet eens op de helft, en woon je er nog niet.. Bijna alles is verrot (kozijnen prik je zo doorheen, en kan je via die gat naar binnen kijken ). Wel jammer, maar goed.. wel een heel eerlijk advies natuurlijk. En diegene heeft er echt heel veel verstand van..
Gewoon de fles eerder geven Natas .. Ik ben ook van 23:30 naar 22:00 gegaan en maakt hier niks uit voor de nacht , gewoon eens proberen
bedankt voor het compliment! natuurlijk vind ik em zelf ook prachtig, en hij heeft inderdaad van die grote blauwe kijkers en het is soms net of kijktie dwars door je heen!
balen Loran, maar wel verstandig inderdaad! Yend, hoop dat je het nu leek hebt op het feestje Hier drukke dag gehad, eerst lekker uitgeslapen, toen Jelmar opgehaald bij mijn ouders, ik vanmiddag met vriendinnetjes naar ander vriendinnetje die aan he tverhuizen is, toen met hubs en Jelmar naar vrienden van ons eind van de tour kijken en patatjes eten en waren 9 uur thuis, badje in, flesje derin en meneer lag kwart voor tien te maffen! en nu alles van vandaag bij gelezen onder het genot van een roseetje
Loran jammer dat niet doorgaat maar goed van jullie dat jullie nog iemand hebben laten kijken en dat jullie niet tegen het advies ingaan Babe geniet van je roseetje
Halloeeeee!!!! Ben net thuis. Echt leuke dag gehad. Staan dansen en doen, en met de halve wereld staan praten. Iedereen dacht dat ik dronken was ofzo, want stond alleen maar gek te doen. Maar ik was de Bob en zijn veilig thuis gekomen. Nog lopend door de mc drive geweest, want dan konden we voordringen! Echt top dag! Nu snel slapen, elk spiertje in m'n lijf doet pijn hahaha.
morguh! hier lekker nachtje. inbakerdoek voor eerst aangehad. ze wurmd zich toch ook 's nachts kennelijk uit hydrofiele luier. nu 22 u slapen en 7 u wakker , wow, wat mij betreft leveren de doeken zijn geld nu al op haha. yes: leuk dat je een fijne avond had. babe: klinkt ook erg gezellig! tink: vlg mij heb jij het ook gezellig, zag ik op je hyves vandaag naar tivoli in berg en dal (bij nijmegen). dat is een klein pretpark ook voor de kleinste. ben benieuwd!