Hier ook net pizza besteld, en opgegeten. Maar oef, kan niet wachten tot de klok een uur verder is. Kan Naomi op bed.. Die is de hele dag al zo vervelend! Haalt werkelijk de bloed onder mijn nagels vandaan..
lekker hoor allemaal! wij hebben veel toastjes gegeten vanmiddag dus zit daar nog vol genoeg van ! snack strakkies wel wat anders
Hallo! pfff gaar, vanmiddag ff uurtje naar de stad geweest, (= druk) een leuk babyboek gekocht! En toen nog wat gedronken in een gezellig kroegje samen met mijn mannetje! Was gezellig, maar ben nu erg duf! Jullie gaan lekker allemaal aan de pizza lees ik? Lekker hoor... maar wij gaan vanavond saampjes bakplaten, was nogal veel over van gisteren dus dan maar nog een keer!
Zijn er meer mensen die om de drie uur moeten plassen 's nachts?? Ik moet elke dag om 3.00 en om 18.00 en als ik er vroeg inlig ook om 00.00, vind het zo raar! Is dat een soort natuurlijke voorbereiding op het voeden ofzo?
als dat zo is sterreke dat krijgen wij een beebje die zich om 7 uur aandient en verder niet slaap wat dat betreft goed door
Was dat nu maar te voorspellen.. De kleine is hier vanaf 23.00uur tot 09.00uur rustig, rest van de dag druk.. Hopen dat het straks ook doorzet
Heerlijk! Ik moet echt minimaal 2 keer per nacht, zo irritant! En er komt dan helemaal niet veel uit, ook frustrerend hihi
nee idd als je moet plassen heb je het idee dat je blaas mega vol zit en dan zijn het 3 druppels haha!
Elke keer als ik moet plassen moet ik direct gaan krijg standaart harde buik zodra ik moet plassen erg vervelend
Goede avond allemaal. Allemaal een leuke dag gehad. Hier liggen de mannen op bed. Jeroen heeft een kater en Is nu heeeeel zielig hahahahha Jordy was vanmorgen zo lief en vanmiddag bij papa opeens een draakje, Hoe zou dat nou toch komen. Dus lekker optijd op bed gelegd en nu heeft mama lekker rust Jordy piept alleen heeel erg met in en uit ademen en begruik de puffers al maximaal. Iemand tips wat ik nog kan proberen. Stomen helpt ook niet.