Mars knap hoor heb ik toen ook gehad was egt 5 jaar ofzo niet naar tandarts geweest kies verrot. gingen ze trekken knapt me kies in stukken dus ook hakken snijden en die onzin. dikke verdoving had ik in de avond feest en wat drink ik cola. oohh tering alles trok samen hahaha. ontmoeting tussen jesse en mij. heeelll clishe via internet via die site van XSENO. En onze eerste ontmoeting wist ik niet wat ik van hem moest denken. hji hield me op in de auto hij woonde toen nog in bungalow op vakantie park. Moesten we door de slagboom ging hij een hele bestelling opnoemen alsof we bij de mac waren. toen win eenmaal in de bungalow waren en het wat later werd stond hij op de salon tafel te dansen haahaha uiteindelijk was ik om 7uur in de ochtend weer thuis En hij moest om 9 uur op voetbalveld staan. haha we hebben heel de nacht gepraat en gedaan hahah hij was zwaar verrot
Dank allen voor de felicitaties.. Pfff.. vandaag had ik liever mijn verjaardag overgeslagen.. helemaal geen tijd voor. Al die mensen die tijdens mijn werk gaan bellen... ik heb wel iets te doen hoor. Wel lief natuurlijk. Verwend? Ja, manlief is altijd erg lief maar hij heeft dit jaar niet zo goed geluisterd. Ik wil al jaren een crosstrainer maar in ons oude huis hadden we daar echt geen ruimte voor. Nu ruimte te over.. krijg ik een prachtig sieraad. Echt mooi hoor maar niet wat ik wilde hebben.... snif. Maar moet niet ondankbaar zijn he? Geloven... tja, in mijn geval is het niet een kwestie van wel of niet geloven. Ik neem aan dat Surreya geen enkele reden heeft om iets te zeggen wat niet waar is. Ik zou het alleen niet zo adverteren. Voor mij is het abnormaal gedrag en het kind maakt dus geen gewone ontwikkeling door. Dat zou mij zorgen baren maar dat doet vaste voeding met 10 weken nog meer en met de pot mee eten met 5 maanden ook. @YenD... liga en pap bevatten natuurlijk vetten en suikers dus ja, daar kan je dik van worden. Maar van gewoon eten wordt je niet dik. Van veel eten en van veel vet en veel suiker word je dik. Een keertje een liga is dus echt helemaal geen probleem. Ik denk wel dat één papfles per dag voldoende is. Als Dean niet genoeg heeft aan één papfles dan is het zaak om groenten e.d. te verhogen. Manlief ken ik van Internet! Jaja... een datingsite. Te grappig. We hadden het allebei een beetje te druk om te daten en ik veel moeite om iemand serieus te nemen in de kroeg / club. Ik drink zelf helemaal niet en in een club wil ik gewoon dansen.. Tja en met die houding kom je natuurlijk niemand tegen.. hahahaha en dan is een datingsite wel een uitkomst! Prima match! Mike... nog gefeliciteerd met je 1/2 jaar!!! @Alpenmama... wat naar he als je kleine ziek is. Gelukkig niets ernstigs! Veel beterschap! @Sol.. spannende tijden dus bij jullie! Veel succes en wat een poepie zeg! (Hema rules hier ook!) @Dag... Esmee ook beterschap!! En verder ben ik het even kwijt (sorry voor diegene die ik echt even over het hoofd zie!). Zo ik ga nog even van mijn verjaardag 'genieten' (oftewel de rekeningen betalen en wat werk doen ) Fijne avond!
Zo ik heb een maxi-cosi voetenzak gescoord op Marktplaats voor 12 euro! Nice! Ik heb wel een voetenzak die ze straks in de buggy aankan maar die is te groot voor de maxicosi... dus even op mp gescoord.... is geen geld dacht ik zo.. effe de wasmachine in en klaar!
Viel wel mee hoor. Ik vond de overstap van 1 naar 2 kinderen meer wennen dan van 2 naar 3. Wordt ook een beetje routine, Feyza zit al lekker in het ritme, komt alleen s'nachts geregeld. En hopelijk gaat beeb 4 ook gauw in het ritme mee dadelijk. Het is net een bedrijfje runnen.
@Sterreke: nee ik had jou verhaal gelezen, daarom nog een AH koppel. Ik was het slagersmeisje en Sven de bakker
Ik heb even een verliefd momentje..... niet op mijn vent maar op mijn kind..... *zwevend in de zevende hemel... Geef Julotte wel 1000 kusjes en kan niet stoppen* Maar volgens mij vindt ze het wel welletjes zo... haha! Heerlijke momentjes zijn dit he!!
whiehoeee ging hartstsikke goed het slapen! Hij ligt er alweer lekker in en hij was echt mega vrolijk vanavond, ik moet zo om hem lachen steeds!! Wel beetje jammer: HEMA faalde me op dag 1, rits brak af, heel snel nieuwe gehaald bij prenatal, wie o wie bracht me op het idee hier dat ze die daar ook hebben? Geen idee maar bedankt, kon nog net iemand langs sturen Nou ik wou nog reageren maar weet het allemaal echt niet meer. En ik moet er alweer vandoor, ik laat jullie morgen zodra we thuis zijn even weten hoe het ging in het zkh, fingers crossed!
Zo gelachen zo straks, Annemijn, Floris en ik zaten aan de tafel. Heeft Floris ineens de rietjesbeker van Annemijn te pakken. Begint hij daar toch zo uit te lurken! 8) Goed dus ik hoef ook geen actie meer te ondernemen voor de zoektocht naar de 'juiste' tuitbeker.
En jij denkt dat die jongen dat niet heeft gedaan DUH! Maar kan nu zeggen dat hij niet nat was van de kwiedel, maar ook van de dksap
Sol denk dat ik dat was ik haal ook de slaapzakken bij de prenetal vnaaf ff groeten uit de rimbo kijken zoowww fout