Thanks voor de tip Rianne! Gaat het altijd vanzelf over? Want dan doe ik liever ook geen AB. Ze is er niet heel ziek van ofzo, dus dan zitten we het wel even uit . Hoe gaat het met jouw dame ?
Balen dat Jaylin zo verkouden is! Hoop dat je zo toch nog even naar buiten kunt met r, dat de regen stopt. Atra, wat een gedoe met dat pakje! Wel leuk strakjes dan kun je net zoveel lawaai maken als je wilt
Troetel: Ja idd, niks an Hier regent et ook, beetje balen.. want kinderwagen staat buiten, en die was net weer droog.. dus nu word ie weer zijknat. Irritant he, als je iemand die je dringend moet spreken niet kunt bereiken. Ik wilde vanmorgen vriendlief bellen om iets te vragen, expres al rond de pauze gebeld, maar niet opnemen. Smsje gestuurd: Probeer je al paar keer te bereiken, huis ondertussen afgefikt. Met andere woorden: Waarom heb je eigenlijk telefoon mee, als ik je wil bereiken pak je nie eens op. Vind het wel erg irritant, want stel dat er wel echt wat is, kan ik hem dus niet bereiken. Balen dat Jaylin verkouden is,.. lekker vertroetelen en hopelijk knapt ze gauw op! Rianne: Mijn moeder zegt dus hetzelfde.. laat het lichaam het maar zelf doen. Werkt vaak het beste. Meijke: Ja is echt ideaal ding! Dus kan ik mooi oefenen zonder dat L. gaat brullen. Echt he, volgens mij ist weer bijna weekend ofzo.. ben nie vooruit te branden vandaag L. ondertussen weer wakker. Heb hem letterlijk even uit de stront gehaald, zat tot op zn rug En lekker dun, lang leve de tandjes! Zo even fles geven, zelf even eten.. en dan toch maar is zien dat hier het een en ander aan kant komt.
@ Atra: Geloof me, deze film is echt heel goed! (ook voor kerels!) Super mooi gemaakt ook en er zit nog wat vechten in ook! En wat een gedoe met PostNl zeg! Ik had ook op de site zitten kijken maar hier in de buurt alleen vacatures voor OOK de zaterdag, en ja aangezien vriendlief enkel het weekend thuis is ga ik dan echt niet werken! En die luiers tot aan de rug ken ik helaas haha! @ Marjan: Wat leuk van dat draaie en het tandje! Wat zwaar om bij die vreindin op bezoek te gaan! @ Rianne: aha, ben dus niet de enige met een ukkie, (wel leuk he zon ukkie, stiekem ) Staan vind ze hier juist geweldig, ze zet zich al echt af en blijft ook staan, ik hoef dr alleen tegen te houden dat ze niet omvalt maar het blijven staan doet ze zelf! @ Wish: Wat een super leuke fotos! @ Monika: Ja het is geen schrikbarens anders kapsel. Gewoon in laagjes (maar wel duidelijke, niet van die laagjes die je toch niet ziet) en er mocht wel weer is een flink stukkie af @ Meijke: Ja t grappige is: de een zweert dat ze op mij lijkt en de ander zweert dat ze op dr vader lijkt! Mijn moeder vind dr lachend (en dan vooral met staartje) op mij lijken en als ze huilt op dr vader HAHAHAHAHA Ook lieve foto zeg! En wat sneu van dr oortje! Dan kan echt super veel pijn doen! @ Troetel: o das balen ja, zijn idd andere regenhoezen. Hier zijn ze wel zowel bij de Hema als wibra te verkrijgen, en niet duur ook! Hier: Beetje moeilijk meisje, veel jammeren en niet willen slapen! maja ze heeft het de afgelopen 2 dagen ook druk gehad! Eerst mee naar de kapper wat veel langer duurde als ik dacht en gisteren was mama ineens iets voor dr zelf doen en moest ze bij opa en oma slapen en daarna weer wakker gemaakt worden om naar huis te gaan, dus ja dan krijg je dat. Ze blijft gewoon nog heel snel van de leg als ze het wat drukker heeft gehad! We blijven daarom ook heerlijk thuis vandaag, ik ben zelf ff snel met de doggies gaan lopen want het is nu niet lekker om dr voor niets mee naar buiten te nemen. Beetje in huis aan het rommelen, opruimen, stofzuigem stoffen enzo. Oja en de was * We hadden het toch laatst over knuffelen... Ik heb het op de foto!
Vagans: Vind dat echt een super lieve foto!! En inderdaad.. de weekenden vind ik ook niks hoor, wil dan lekker als gezin thuis zijn. Bleh.. *piep* postbodes hiero.. L. Sliep lekker, word dr ineens keihard op de bel geramt.. niet even gauw bel indrukken, nee gewoon lang inhouden.. alsof ik doof ben ofzo.. dus dat was brullen vanuit slaapkamertje. Doe ik deur open, oh zegt die miep: Hij slaapt dus niet (hangt deurhanger voor raam met ssst baby slaapt.) Nee, gek he dat ie niet slaapt als jij zo lang op die bel ramt. Dus L. maar op speelkleed gelegd, ik had dus pakket binnen met cadeau's voor me zusje (annabell poppenbedje en babygym) Die maar ingepakt, en toen L weer in bed, maar slapen doet ie uiteraard niet meer, en ligt nu te jengelen. Dus ga hem maar even koekie en drinken geven.
Vagans, super leuke foto! Pff hier ook regelmatig van die bodes die uren op die bel duwen, terwijl het een erg harde bel is die je overal in huis goed hoort.
Atra Hier ook van die postbodes, echt domme dodo's zijn dat af en toe. Hier zelfs een keer gehad dat wij de bel wel hoorden maar nog in bed lagen (stipt 9:00), gingen ze bij de buurvrouw net zo hard aanbellen en die is op een gegeven moment maar open gaan doen. Maar die lag dus ook nog te slapen en werd effe ruw uit haar slaap gehaald net als wij, toen heeft ze het pakketje maar aangenomen.. Hier drukken ze altijd keizacht op de bel en hebben dan niet door dat ie niet goed overgaat (of ze drukken er 1 sec op en zeggen dan dat ie t niet doet..) vervolgens gaan ze met de brievenbus klepperen of op de ramen bonken.. zucht.. Vagans Superschattige foto Die regenhoes bij Wibra idd gezien maar vond hem er slecht en goedkoop uitzien, heb hem dus niet meegenomen. Tja kan wel zeggen wat wil je ook voor een euro maar zag mij m niet gebruiken, vond hem niet echt super! Hier Toch nog teruggebeld door s-moeder en die is even komen oppassen. Kon ik even snel op de fiets naar de Zeeman een truitje voor J. ruilen (zat een gaatje in) helaas hadden ze het truitje niet meer dus maar een pyjamaatje en handschoentjes+mutsje meegenomen.. Daarna gauw langs het gemeentehuis voor haar ID, waren ze al dicht.. Heel leuk, was even vergeten dat de ambtenaren van mening zijn dat ze op vrijdag al om 13:00 weekend hebben... En je raad het al, t was een paar minuten over 1 en toen ik naar de zeeman fietste was het nog voor 1-en.. BAAL! Toen maar even een hoop boodschappen gehaald, groot deel v.d. boodschapjes voor komende 2 wkn in huis. Alleen nog wat kleine/zware dingetjes halen.
Vagans Ja daarom was ik er ook naar gaan kijken.. Snap ook dat je het goed bedoelt hoor daar niet van, maar ze was ook ziek vandaag dus dan ga ik ook niet met een slechte regenhoes om de wagen de deur uit snap je. En no offense tegen mensen die er wel tevreden over zijn, maar denk dat als ik ons douchegordijn om de wandelwagen bindt ik nog beter af ben
Hey meiden, de reden dat ik er niet heel veel was, is omdat het eigenlijk niet zo goed met mezelf gaat. Ik moet nog heel veel dingen verwerken. De manier van zwanger worden, d zwangerschap zelf en de bevalling en dan ook nog dat gedoe van mijn rug. Ik dacht altijd dat ik het wel redelijk goed afgesloten had en dat het vanzelf wel weer goed zou komen. Maar doordat er nu extra druk op mij wordt gelegd omdat ik straks geen baan meer heb (wel volop aan het solliciteren maar niemand wilt me hebben) merk ik gewoon dat het allemaal teveel is geweest. Het is niet dat ik depressief ben want dat ben ik echt niet. Ik kan ook echt enorm van mijn mannetje genieten. Maar de emoties moet ik nog verwerken. Ik heb gisteren een mssge ghd en daarna heb ik alleen maar lopen janken. En vanmorgen ook nog. Ik lees wel mee, maar effe geen energie om op iedereen te reageren. Sorry
@ Troetel: HAHAHAHA, ja idd als ze ook al niet lekker is ga je niet voor jan ... met dr naar buiten Ik ken de regenhoes zelf ook niet hoor dus ik geloof je meteen! @ Fem: Dikke knuffel!
Troetel. Hier bij ons in de stad ben je verplicht je kindje mee te nemen met het ophalen van de ID kaart. Weet niet of dat bij jou ook zo is, maar dan had je de kaart ongeacht of je op tijd was of niet, niet meegekregen.
Fem: Dikke knuffel voor jou! Hopelijk kun je het gauw allemaal een plekje geven. Troetel: Whaha weet niet wat voor douchegordijn je hebt, maar wij hebben een donkerblauw met lichtblauw en wit gestreepte.. en ik denk in plaatjes Wel fijn dat je de boodschappen al binnen hebt, maar mooi knudde van de ID! Enne.. jullie ook al fijne postbodes dus Monika: Irritant he, die postbodes.. en L. zijn kamertje zit echt naast de voordeur. Vriendlief weer thuis, had zn mob in auto late ligge.. tja dan kan ik blijve belle tot ik een ons weeg Zo even pakketje ophalen, en dan verder met me macaroni met roomsaus.
Vagans Hihi ja heb liever een passende en bijbehorende regenhoes ook Monika Dan had ik op mn kop gaan staan want ga mooi niet perse mijn kind meenemen dat ziek is. En ik betaal voor die ID-kaart vanaf geldigheidsdatum en niet vanaf de dag dat hun vinden dat ik het mag afhalen omdat ik perse mn kind mee moet nemen. Ze hadden idd wel aangegeven dat het t beste is om kindje mee te nemen, maar daaronder versta ik dat het ook geen ramp is als ze er niet bij is. Kind kan toch zelf nog niet zeggen: Ja ik ben het kijk maar, hier is mijn legitimatie.. *toettoet..* Stelletje gekken daar! Als ze nou 5 jaar was zou ik het begrijpen.. Maar kan net zo goed de baby van de buurvrouw meenemen, wedden dat ze geen verschil zien!! Atra Haha wij hebben momenteel een wit douchegordijn Niet zo handig van vriendlief dat hij zijn mob in de auto had laten liggen
ik zeg: Rikki wil de baby terug!!!! Tis toch ook niks een baby bij zn moeder weghouden! Go Rikki (hihi)
Vagans: Ja alleen die ogen van Rikki al he Zegt genoeg haha. Monika: Oh dan ken je het probleem inderdaad.. pff. Troetel: Wit gaat nog haha Hier heerlijk macaroni met roomsaus met champignons en hamblokjes op, Mona toetje na.. L. lag om 18.15u al in bed, maar is nog wakker 20.30u lag ie enthousiast te doen, dus maar even bij ons laten zitten, net weer op bed gelegd en meneertje loopt nog te klieren en te geinen Gek joch af en toe Wij zijn filmpie ant kijken en ons rot ant ergeren, onderbuurvrouw heeft een hond.. maar die vind dat ze er niet voor hoeft te zorgen en gaat 's avonds gewoon lekker stappen. Hond is al vanaf 18.15u ant blaffen.. en aangezien het hier ontzettend gehorig is.. ist net of ie hier in de kamer staat te blaffen, zo hard.. Spreken haar er morgen op aan (als ze überhaupt thuis komt) blaf die hond morgen avond nog, bellen we politie. Hond kan er niks aan doen, vind het juist super sneu voor dat beestje. Maar die meid moet effe goed aangepakt worden. Dit is 7e avond al dattie zo ant blaffen is. Effe filmpje afkijken, en dan lekker dr in.. word morge lange drukke dag.
ID ophalen: bij het aanvragen moesten we de kinderen wel meenemen, maar het afhalen konden we zonder kinders doen, gelukkig. De ID-kaart van de oudste is zelfs per post opgestuurd!!!!! Wel aangetekend hoor, maar hij moest vanuit Berlijn komen... en da's toch een behoorlijk eindje rijden vanaf hier.