@ Klusser: ik vind nachtdiensten werken heerlijk! Hahaaa tot ik zwanger was! Maar ja mijn ritme is flink naar de donder. Snap er niks van. Hopelijk trekt het straks vanzelf weer goed. Zit nu lekker in de tuin met me voetjes in een teiltje water. Reden nr 1 dat de hond niet meer in de buurt komt. Reden 2 is dat ik hem heb nat gegooid! Hij heeft het zowww warm! En wou ook al niet plassen netet uitlaten. Schrok ergens van en wou in 1 ruk naar huis. Zelfs met omweg heeft hij niks gedaan... Nja kan mijn man het straks weer proberen. Heb net me armen, benen en buik toch maar ff ingesmeerd met zonnebrand... Just in case. Heb makeup op dus gezicht is dan wel afgedekt hahaaa klinkt ook zo erg he... Zo erg ist niet hoor Ow wat fijn dit weer! Doet mijn humeur zo goed!
@ ludora, dank je wel!! @daro, fijn dat het zo opgelost is en je wagen het weer doet. heb net een waardebon gebruikt die ik van de kraamzorg kreeg. Als het goed is staat ons jongste mannetje zondag in de zondagskrant. En owen komt er ook in te staan omdat hij bijna jarig is. altijd leuk voor m'n kanjers. Straks op verjaardag dus gaan de spullen pakken voor een volksverhuizing.
@ Miekr: haha volkscerhuizing, dat geloof ik graag met 3 kids! Succes! Maar komt vast goed! Dames, ik smelt bijna in de zon pffff
@sam, ludora en klusser, houden jullie het nog een beetje vol??? lijkt me erg zwaar met deze warmte!! hoop dat jullie het nog wat kunnen volhouden enz @mama's wat hebben jullie baby's nu aan?? hier ligt Ninthe in een romper met lange mouwen in de box, ze heeft het niet te warm, ben soms bang dat ze het te snel koud heeft, zit de hele tijd aan der te voelen hihi
@ Miffy: zolang ik niks hoef te doen gaat het hier prima! Genietend van het weer en lekker met de pootjes omhoog! Zo vind ik afwachten een stuk minder erg! Al mag het van mij wel beginnen mja die kans is zowwwww klein!
@Ludora, ik hoop dat het strippen jou en de kleine verder helpt! Succes! @Miffy, Fabiënne heeft alleen een rompertje aan met korte mouwen. We leven hier onder een plat dak, dus het is errug warm hier in huis. Verder ben ik erg LUI! Even wat dingetjes opgeruimd, wasje gedraaid, geslapen en vooral druk met voeden... Arme meid gooit er steeds een hoop uit, dus ben weer even naar 5 minuten voeden, even rust gegaan, maar ben als de dood dat ze dan vanavond weer gaat lopen klooien... Nou ja, even niet aan denken dan maar Tot nu toe slaapt ze al een klein half uurtje zonder de voeding eruit te gooien... fingers crossed!!! Iemand had het over hydrofiel bij je dragen, daar kwam mijn VK ook mee. Ik heb nu een gedragen hemdje over de hydrofiel gelegd... Kan niet zeggen of het echt werkt.
Hier heeft sem nu een romper met korte mauwen aan. Hij had de hele dag een tshirt aan met korte broek maar voelde zo warm dat hij nu lekker in z'n romper ligt te spartelen. Gaan zo even buiten zitten daar had k m gisteren ook in romper met korte mouw mar ti's buiten dan ook echt warm..
Ludora succes zo bij de gyn! Hopelijk begint je bevalling na het strippen! Ik duim voor je!! Hier in de ziekenboeg gaat het beter. Sem is aardig opgeknapt, ik snotter en hoest nog aardig maar geen koorts meer en man is ook nog aan t snotteren. Ben allang blij dat Sem t weer goed doet..
@Miffy: A. draagt een romper zonder mouwen en daarover een shirt met lange mouwen. Het is hier binnen 21 gr. Hij heeft het niet te warm, toen ie net in zn wipstoel lag heb ik zelfs nog een lakentje over hem heen gelegd. Maar iedere baby is anders, mijn jongens hebben duidelijk de genen van hun vader meegekregen, die hebben het niet zo snel warm. In Marokko zouden kindjes met deze temperaturen nog een jasje aankrijgen Ben zelf trouwens ook koudbloedig, draag nu ook een lange spijkerbroek en een t shirt met driekwartmouwen. Ik draag in NL nooit rokjes ofzo. En K. heeft vorig jaar (met 1,5 jaar) pas voor t eerst korte broeken aangehad. We zijn een familie apart
@ Ludora: je bent zo stil al de hele dag! Aan het genieten buiten of rommelt er al wat? Succes zo bij de gyn!
Ik heb nesteldrang Nog even een keer de wc goed, dweilen en laatste wasje. Alles onder t motto, als ik dit gedaan heb dan is t vast hét moment.... Ben ondertussen wel kapot aan t gaan van de pijn én warmte, maar ja ik zei ook niet dat t slim was. Beetje spanning voor zo bij de gyn denk ik... Zit nu in de auto onderweg. Daarna ff boodschappen doen je en dan, dan mag t écht beginnen, dan is echt echt alles er klaar voor
Mika ligt in een domper zonder mouwen, het is net zo'n zweetnek als zijn vader en broer! Vannacht krijgt hij wel weer een lange mouwen shirt en broek aan, heb het idee dat hij het dan koud heeft... Hij heeft trouwens wel echt last van de warmte! Huilerig en onrustig...
qua kleertjes is het dus allemaal ongeveer hetzelfde, mooi!! stelt me weer gerust hihi voor morgen heb ik een jurkje liggen met luierbroekje want dan ben ik jarig en dan hoop ik dat ze die aankan zonder het te warm te krijgen
hier liggen de meiden nu even in de box te slapen, ik vond het TE zielig ze intebakeren en boven (29graden) neer te leggen... Binnen liggen ze in de box (wij zitten buiten) me hun rompertje met korte mouwen aan. We waren net ff naar dorp gegaan met auto en daarna wandelwagen maar ze waren super warm!! Pfff... ik heb zelf ook last van de warmte zeg!
Heb ik ook een tepel met kloven en spruw en de andere alleen kloven. Ben ervanochtend voor bij de ha geweest, heb zalf voor mezelf gekregen en een drankje voor de kleine meid. Geef nou elke voeding maar 1 borst zodat de anderee iets langer rust heeft, dat is voor mij een stuk minder pijnlijker.
Ik ook! Koppijn, niet normaal.. En ik hou ook meteen weer vocht vast aan mn handen, enkels en voeten, ik dacht toch dat ik dat gehad had nu A. geboren is, maar schijnbaar niet! Maar mén wat ben ik blij dat ik nu niet hoogzwanger rondhobbel! Dan was ik nu 41+4 geweest ofzo dus het had zomaar gekund. Respect hoor voor degenen die nog wel rondlopen! Hmm mn man komt over een kwartiertje thuis, dus ik ga die kleine aap van me eens naar binnen judo'en en onder de douche zetten (water + zand + zonnebrandcreme = vies), zodat ie zometeen schoon in zn pyjama kan gaan eten. Ik ben me nog even mentaal aan het voorbereiden want als hij eenmaal buiten aan het spelen is dan krijg je m met geen 10 paarden naar binnen :x Lees: krijsen en huilen omdat ie naar binnen moet en 5 minuten later krijsen en huilen omdat ie onder de douche vandaan moet komen. Lang leve de peuterpuberteit! Ik deel het maar ff, dan kunnen jullie je alvast voorbereiden voor over 2 jaar hahahaha