Onze kleine man is opgenomen in het moeder kind centrum... Zijn temperatuur bleef schommelen, dus ze hebben hem nu ter observatie. Tot nu toe niks uit het bloedonderzoek naar voren gekomen. Hij blijft de hele nacht aan de monitor liggen. Pff hopelijk slaap ik ook even..
Ik meld me ook. Ik ben op 25 mei bevallen van een dochter, Fayèn. Na de bevalling kreeg ik last van hevige buikpijn, koorts en misselijkheid. Daarom moesten we 1 nachtje in het ziekenhuis blijven. Ik moest in het ziekenhuis bevallen, omdat onze andere dochter met ks is geboren. Dit keer ben ik op de natuurlijke wijze bevallen. Fayèn is erg veel afgevallen. Sinds gisteren kolf ik fulltime. Naast wat ik kolf, krijgt ze kunstvoeding. Borstvoeding lijkt nu op gang te komen. Vanmorgen was ze ook weer 60 gram aangekomen. Ik blijf nog even kolven. Het geeft mij een rustiger gevoel. Met mij gaat het aardog goed. Buikpijn heb ik bijna geen last meer van. Ik heb alleen een flinke blauwe plek op de plek van de knip (ze hebben de knip met een botte schaar gezet). Mijn man is nu naar de winkel om arnica druppels te halen.
Lieve allemaal, Wij liggen nog steeds in het ziekenhuis. Onze kleine man lijkt het voeden/speenzuigen en ademhalen niet goed te kunnen combineren, waardoor hij dus stopt met ademhalen op de momenten dat hij drinkt of aan zijn speen zuigt. Hij doet dit niet altijd, maar vooral op de momenten waarop hij erg overstuur/hongerig is Hij loopt blauw aan, en de metertjes op de monitor beginnen te gillen. Ik vind het verschrikkelijk om mijn mannetje zo te moeten zien, en ik kan alleen maar huilen. Op dit moment is het nog onduidelijk waarom hij dit doet, of het een kwestie van 'leren' is, of dat er een dieperliggende oorzaak achter zit. Hij blijft opgenomen totdat alles is uitgezocht, en dit niet meer gebeurt.
O wat naar zeg! Ik kan mij voorstellen dat het echt verschrikkelijk is om je kleine mannetje zo te zien vechten. Ik ben wel heel blij dat ze zo aquadaat actie hebben ondernomen, en het helemaal gaan uitzoeken. Hij is in goede handen! Ik hoop dat ze er heel snel achter de oorzaak zijn zodat er ook een oplossing kan gevonden worden. Is je man bij je? Heel veel sterkte de komende tijd!
Even een update van mijn kleine man: We zijn begonnen met een nieuw techniek om te voeden. Hij vertoont wat ze noemen 'onrijp gedrag', en kan zijn ademhaling/voeden/slikken niet goed combineren. Vooral als hij erge honger of boos is, hapt hij als een bezetene toe en gunt zichzelf geen tijd om adem te halen. We hebben nu ook een andere fles, en moeten zelf gaan timen of hij niet te lang drinkt zonder adempauze. Doet hij dit wel, moeten we de fles uit zijn mond halen en hem op adem laten komen. Op een gegeven moment raakt hij wat meer verzadigd en gaat het keurig netjes zelf reguleren. Hij kan het dus echt! Het is gewoon een kleine schrokop Er is vanmiddag nog bloed afgenomen, en als dat goed is, mogen we hopelijk morgen naar huis! Duimen dus
Ik kom me ook weer melden hier Ben 26 mei bevallen van mijn dochter. (Ben bewust alleenstaande moeder). En vandaag eigenlijk de eerste dag dat ik me eindelijk wat beter voel. Minder last van m'n onderkantje. Voelde me ook wat flauw vanwege ijzertekort, maar ook dat is minder. Wel nog veel buikpijn, maar blaasontsteking is al weer uitgesloten gelukkig. Even afwachten hoe het morgen is. Dan komt vk ook weer controleren. Afgelopen nacht voor het eerst alleen geslapen (mijn moeder heeft hier de eerste nachten geslapen). En dat ging super. En vandaag beeb ook in badje gedaan, en stiekem best wel eng, haha. Maar alles ging goed. Ben een natuurtalent volgens de kraam Nu alleen nog hopen dat ze de nachten gaat slapen. Was vannacht wakker om half 12, 1 uur, 2 uur, half 4. Toen maar naast me gelegd en kon eindelijk slapen. En overdag slaapt die kleine overal doorheen. Dus dat moeten we even omdraaien.
Pfff, vandaag de kraamhulp alweer voor het laatst Morgen moet mijn man nog werken en dan is hij gelukkig 2 weken vrij. Morgenvroeg komt mijn moeder helpen en 's middags komt mijn schoonmoeder. Ik vind het heel jammer dat het alweer de laatste dag is. Borstvoeding is goed op gang met kolven, maar aanleggen is nog drama. Fayèn beweegt haar hoofd alle kanten op als er ook maar iets in de buurt van haar mond krijgt. Als het aanleggen me echt niet lukt blijf ik gewoon kolven, maar ik leg haar natuurlijk liever gewoon aan. Zelf heb ik nog steeds veel last van de knip (schrijnend gevoel) en heb ik regelmatig pijn onderin mijn buik. Waarschijnlijk zijn dat mijn banden, zei de verloskundige.
Jammer dat het alweer de laatste dag is Elsa. Morgen mijn laatste dag met de kraam Mijn moeder is niet weg te slaan bij de baby, die is ook helemaal verliefd. Dus die zal vast ook veel langskomen en helpen. Hier ook buikpijn, 2 dagen geleden was het echt verschrikkelijk, niet normaal zo veel pijn. Vk denkt ook aan bandenpijn.
Ik meld me hier ook. Blijft toch leuk om ook nu de kindjes geboren zijn, iedereen te blijven volgen. Ik ben bevallen op 17-05-2016 van ons eerste kindje, een prachtige zoon genaamd Max, dmv een inleiding bij 38+4 ivm zwangerschapdiabetes. De bevalling heb ik zeer positief ervaren en na zo'n 12 uur vanaf de start, is Max geboren. Ik kwam al binnen met zo'n 4-5 cm ontsluiting wat natuurlijk een super mooie start is voor een inleiding. Ik heb tijdens de bevalling echt geen pijn gehad. Tot ik in een weeënstorm kwam met weeën die soms wel 10 minuten duurde zonder pauze er tussen. Helaas toen pas 6 cm ontsluiting en daarom voor een ruggenprik prik gekozen. Een uur na het zetten van de ruggenprik bleek ik echter al op 10 cm te zitten en is de ruggenprik weer uitgezet en was het wachten begonnen tot de ruggenprik uitgewerkt was. Na 2 uur lag ik er nog steeds pijnloos (niet gevoelloos) bij en dachten ze dat de ruggenprik nog niet voldoende was uitgewerkt, dus nog een uur extra moeten wachten. Ook na 3 uur nog steeds geen pijn. Voelde wel alles maar van pijn kon ik niet spreken. Ik mocht eerst 3x proef persen want ze wilde weten of ik wel de weeën voelde. Nou dat was appeltje eitje en de arts was overtuigd dat ik echt wel op de weeën kon persen ondanks dat ik geen pijn had van de weeën. Na 40 minuten persen zijn er nog foto's van ons gemaakt en daar sta ik lachend en heerlijk fit op. Uiteindelijk heb ik 1 uur en 6 minuten moeten persen en is ons mannetje geboren. Het enige wat echt even niet leuk was, was het moment dat het hoofdje stond. Maar dat is vrij logisch Nadat Max geboren is kwam eigenlijk pas het vervelende gebeuren. De placenta wilde niet loskomen (waren ze al anderhalf uur rmeebezig) en het heeft 5 minuten gescheeld of ik had alsnog naar de ok gemoeten om de placenta te laten verwijderen. Gelukkig is het zelf nog gelukt met behulp van een 3de arts. Ook had ik een scheurtje opgelopen die daarna nog gehecht moest worden. Dat vond ik vele malen heftiger dan de hele bevalling Na 7 uitwendige hechtingen en een aantal inwendige hechtingen was het eindelijk klaar en konden we ons wat opfrissen en lekker met zijn drietjes naar de kraamafdeling
Hallo dames!! Wij zijn weer thuis! Vanmorgen de uitslagen van de laatste bloedtest gekregen, en die was goed. Dus we zitten nu weer heerlijk thuis! Nu weer op die roze wolk klimmen en lekker genieten
Ik kom hier ook verder kletsen!😊 Op 18 mei moeder geworden van ivy! Na heel wat zkh gezien te hebben is nu alles weer rustig en zijn wij lekker aan het genieten thuis😄 Fijn Annerose! Gelukkig zijn de uitslagen goed en zijn jullie weer lekker thuis
AnneRose, wat fijn dat jullie weer thuis zijn. Leuk dat jullie hier mee komen kletsen, Fenne en Langley. Ik heb nog 2 halve dagen kraamzorg erbij gekregen. Ik heb een blaasontsteking. En omdat ik nog niet erg mobiel ben. Verloskundige heeft ook hechtingen verwijderd. Mijn wond is open gaan staan. Gyn had hele dikke knopen gelegd en die hebben heel lang nodig om op te lossen. Waarschijnlijk had ik daar last van in combinatie met de blauwe plek.
Wij hadden ook 2 extra dagen kraamhulp gekregen ivm met borstvoeding. Vond het toch wel erg lekker hoor die 2 extra dagen. Vorige week donderdag was ze voor het laatst. Vrijdag moest mijn vriend 1 dag werken en geen thuishulp meer, had mijn moeder gevraagd dus die was hier de hele dag om te helpen maar het ging eigenlijk super! Ik ben toch ook wel blij dat de kraamhulp weer weg is en je het allemaal weer zelf in de hand hebt. Waren toch wel dagen waarin je erg geleefd word. Nou moet ik ook wel zeggen dat ik direct na de bevalling weer goed mobiel was. In het ziekenhuis liep ik een dag later al zelf naar beneden en naar buiten om even een frisse neus te halen enz... thuis heb ik overdag ook helemaal niet meer in bed gelegen/geslapen. Behalve dan dat ik boven op bed kolf. Ik ben dus in principe gewoon volledig op vanaf de bevalling. Mijn vriend moet maandag weer beginnen met werken. Dan zal het wel even schakelen worden denk ik. Want dan komt er wel veel meer op mijn bordje te liggen qua zorg en huishouden. Fijn ELsa dat ze de hechtingen hebben verwijderd. Dat hebben ze bij mij ook gedaan op dag 8... nouja 3 dan waar ik super veel last van had. Je hoefde er maar naar te kijken en in kon wel janken... het was voor mij een enorme opluchting toen die 3 eruit waren... al was het eruit halen echt zeeeeer pijnlijk, daarna pfff zoveel beter. Van de andere hechtingen heb ik eigenlijk weinig last en moeten zelf gaan oplossen...
Ik heb even een vraagje van andere orde: We lopen tegen een puntje aan met Max en luiers! Max heeft op dit moment nog een kleding en romper maat 44. Hij is dus nog steeds klein ondanks dat hij inmiddels 2 weken oud is. Nu hadden wij luiertjes in de maat 0 van kruidvat en extra klein van pampers op advies van de kraamhulp. Deze zitten hem perfect qua maat maar de plassen worden te groot van Max om genoeg op te nemen door de luier, gevolg alles werd nat. Dus op advies van de kraamhulp zijn we toen overgestapt op luiers maat 1 van pampers maar deze zaten hem echt veel te groot! Toen die van het kruidvat geprobeerd maat 1. Deze zitten net iets smaller dan de pamper. Maar ook nu zijn met regelmaat alle kleertjes nat aan de achterkant of zijkant. Zelfs het boxkleed of bedje is echt nat... hij lekt dus volledige plassen langs de luier. We letten goed op dat zijn piemeltje goed naar beneden zit met de luier om doen (hij plast dus niet aan de voorkant over de luier) en dat de luier goed aan de achterkant zit aangesloten maar dan gebeurt het dagelijks minimaal 1x en soms vaker dat alles nat is. Iemand hier ervaring mee of een oplossing voor? Wij gebruiken op dit moment zo'n 12 luiers per dag, te lang in 1 luier ligt hij zeker niet. Zijn de luiers te groot dat hij de luier niet voldoende raakt en het erlangs loopt? Of zijn ze te klein voor zijn hoeveelheden plas? Doen wij zelf iets niet goed? Moeten we een ander merk proberen? Ik ben benieuwd naar jullie ervaringen
ik denk dat hij ineens heel veel plast, zoveel dat de luier geen tijd heeft om het vocht op te nemen. fijn dat juliie weer thuis zijn Anne en Langley
Ja, fijn dat jullie weer thuis zijn! Wat vervelend Elsa, dat het herstel niet zo lekker gaat. Ik hoop dat het nu beter gaat nu de hechtingen eruit zijn. Lekker dat je snel mobiel was fenne! Vandaag de 2de goede dag. Beeb heeft eindelijk een beetje doorgeslapen in de nacht. En ik dus ook! Buikpijn is weer minder gelukkig. En vandaag voor het eerst naar buiten met de wandelwagen, en gelijk wat boodschapjes gedaan. Wat een avontuur. Was wel erg moe daarna.
Leuk dat je even bent gaan wandelen! Je voelt je gelijk fitter he, als je wat meer slaap hebt kunnen pakken Hier is R nu sinds deze week, erg onrustig. Hij spuugt na een voeding enorm veel en er blijven veel boertjes achter waardoor hij niet in slaap valt. Ik heb hem vandaag in de draagzak bij mij gehouden en dat ging wel beter. Als ik hem neerleg dan is hij zo wakker door spuug/boertjes. Iemand nog tips? Tis bes vermoeiend zo
Sammie, het bedje verhogen? Dus iets om onder de poten aan het hoofdeind te zetten. En mocht het heel erg aanhouden zoek dan eens op Google op reflux of verborgen reflux. Dan kan je kijken of je wat herkent en stappen ondernemen mocht dat nodig zijn zoals bijv voeding indikken. Lekker hè lonelywolf ff eruit! Maar ik was ok echt kapot de eerste weken van een kleine wandeling dus dar is egt normaal. Fijn Anne en Langley dar jullie weer thuis zijn met de beebs
Ja, nachtje goed slapen is fijn. En ff naar buiten ook. Ik zat al zeker een week alleen maar binnen. En ik wil zooo graag weer gaan sporten, maar dat duurt nog wel ff Sorry fenne en sammie, geen ervaring mee. Lijkt me wel fijn zo'n draagzak. Ik heb een draagdoek die ik snel wil uitproberen. Kleine vind het erg fijn om bij mama te zijn. Maarja, vanaf overmorgen moet ik weer een hoop zelf gaan doen. Pfff, het is al laat, beeb ligt nog wat onrustig. Ik hoop dat ze deze nacht ook gewoon doorslaapt.