dat vraagt bijna iedereen Linnie , en het gaat zeker niet met een T worden .......................Tara had eigenlijk emma geheten , totdat net een paar weken voor de bevalling een van mijn beste vriendinnen zei , ik denk als jullie een meisje krijgen dat het vast emma of sara zal heten en dat was onze nr1 en nr 2 en toen zijn we bij Tara gekomen .................waar ik nu overigens reuze blij mee ben met die naam
hoi meiden, weer even een kort berichtje van mijn kant.. Pff.. zo slecht geslapen (stomme harde buiken, ben er nu echt flauw van). Geboortekaartjes: vandaag maar weer langs de drukker, hopen dat ze de juiste map binnen hebben.. We hebben wel een geinig kaartje, wat voor beide geslachten kan.. Beetjes trip/komisch idee.. Als ik een proefdruk heb, show ik hem wel
ow, dat met die naam heb ik een leuk vorobeeld: Ik zou een jongen: Kyan noemen.. totdat mijn vriendin een jonngen kreeg, en hem Kyon noemt.. En zogenaamd niet wist dat ik die naam al jaren leuk vind (ahum, ze was de enige die die naam wist). Helemaal flauw was ik.
sorry babe !! Op zich maakt het me niet zoveel uit met welke letter een naam begint , gaat om of je de hele naam leuk vindt ..Maar met post is het straks zo lastig ..Vooral als ze nog thuis wonen en bankbrieven , moet je weer zo goed naar de initiatalen kijken ..
nou ikga er ff 2 uit school halen en een bammetje eten bij mijn schone moeder , tot later .. Niet teveel lullen he !!!!
Ik ga ook even nog de vaatwasser uitruimen en dan me eigen maar is omkleden. Dan kan ik nog ff op de bank rusten en dan naar de tandarts en mondhygienist. Als ik terug ebn kom ik nog wel ff buurten.
zijn jullie nog wel vriendinnen Loran? ik zou dat namelijk ook een beetje klotestreek vinden.... zou wel ff tijdje tot 10 moeten tellen denk ik!! Bij ons is inmiddels iedereen voor mij bevallen, en onze namen zijn gespaard geblven, joepie!!
heb na aanleiding van het rompertje (paar bladzijde terug) dit kaartje gemaakt... ben er nog niet helemaal wild van, maar het is een begin toch??
ja toch, vind alleen de strepen erachter nog iets te berwerkt, maar wordt gek van paint shop spo, kan er nog helemaal niet mee overweg..
Ik zou de naam denk ik iets minder wazig doen, dus iets zwarter.. Maar das persoonlijk.. Wordt het ook die naam dan?
Mooi yes. Nu begin ik helemaal te twijfelen we hebben vrij neutraal kaartje maar miss is ook wel leuk om kaartje uit te kiezen die niet neutraal is dat we voor zowel jongen als meisje wat gaan uitzoeken hahaah hellluuppp