Sterkte met je nek! Slaap lekker.. Leuk plaatje priscilla! Echt schattig... Nijntje jammer van je koekjes, moet je ze maar lekker opeten mits ze in vorm mislukt zijn natuurlijk.. En morgen zodra ik aan het infuus lig zal ik het hormoon ook naar Rotterdam sturen!! Dan zul jij ook snel bevallen!
ja de koekjes zijn gewoon niet lekker... Ik dacht dat er altijd een lekker vanillesmaakje aan zat, maar dus niet Bedankt voor de hormootjes Essie!
Bb, Wat een prachtige foto van je kleine meisjes!! Ohh wat lijkt het me moeilijk om ze achter te moeten laten!! Hoop dat de nacht snel zal gaan voor jullie! Priscilla heel mooi je muurschildering!! Wat knap!! Kassie en Essie...succcessss!! Slaap lekker allemaaaaaal!!!
BB Prachtige meisjes! Hopelijk snel met gezinnetje thuis! Essie / Kassie Succes, sterkte en veel plezier morgen!!!!
@ Nijntje: valt altijd tegen als je denkt iets lekker te eten en dan smaakt het niet.. bah! Zat hier heel gezond aan de blauwe druiven.. maar zijn op, nu met M$M's Crispy op bed haha
@miffy: Gefeliciteerd met jullie dochter! Bedankt voor alle succes-wensen meiden!!! Essieee, jij ook heel veel succes morgen! Ga proberen wat slaap te pakken...
Essie en Kassie, heel veel succes morgen! (volgens mij had ik dat eerder op de dag al gezegd haha, maakt niet uit toch Beter een keer teveel dan maar...) Miranke werd vandaag ingeleid? Of ook morgen? Nou snap ik het niet meer! Ilonka sterkte morgen! Ludora hopelijk voelt je nek morgen een stuk beter! Nijntje nog es een bevalingsdansje voor jou! En Child ook al over de 40 weken heen aan het gaan... hup meiden! Hoop dat het snel losbarst voor jullie!! Ja hoe zal het met Draak gaan? Denk ook dat we van een aantal meiden niks meer zullen horen...of over een tijdje pas... Ik ga mn bedje maar weer opzoeken, weer een dag voorbij....weer een dag dichter bij ons kindje! Whoeee wat vind ik het toch enorm spannend! Maak me soms ook wel een beetje zorgen..als alles maar goed gaat enzo...ben soms wel beetje bang voor opstartproblemen, dat ze erg beroerd gaat zijn van de narcose...of ademhaling moeilijker op gang komt (hoor je vaker bij ks-kindjes...).... nou, maar niet meer aan denken....bedtijd! Truste meiden!
@ Essie & Kassie: heel veel succes morgen! Nog even en jullie kunnen je kleintjes vasthouden! @ Miranke: vandaag of morgen, sorry dacht morgen? Ook succes en anders ben je er al vanaf haha @ Nijntje: nou, ga ook maar een extra kaarsje branden voor je, duimen helpt blijkbaar niet goed genoeg! Nog meer dames die al op het randje zitten lees ik, nou zal wel een hoop kaarsen branden dan hihi Ik ga ook afsluiten en lekker mijn bedje in! Lees vast wel weer bij op mijn telefoon vanavond en anders vannacht als ik weer eens niet kan slapen (wat er dik inzit aangezien ik nu alweer veel pijn in me heup heb) Truste dames!!!
Meiden dank jullie wel! T begint nu een beetje te kriebelen... Ik ga zo maar eens proberen te slapen maar ben tot nu toe klaar wakker.. Laat t maar snel morgen worden. Dat jullie ook maar snel mogen bevallen!
Nouu moet dit even kwijt hoor!! Was net een slok water aan het nemen en had was ongi krampjes daarvoor!! Vriendlief kwam me een kusje geven en net terwijl ik een alok water neem doet hij alsof hij uit glijd zegtie zoo allemaal vruchtwater waarop ik ga lachen met water in me mond spuit heel die slok water door de kamer nou ik kwam Niet meer bij!! En ben ik klaar met lachen ga ik zitten janken!! Moet niet gekker worden die hormonen!! Een ding is zeker vriendlief is zenuwachtig haha!! Bb lieve meisjes hoop dat ze snel mee naar huis mogen!! Inleiden morgen succes allebei of alledrie!! Verder heb ik morgen ons geregistreerd partnerschap om half tien sochtends en savonds weer controle bij vk!! Ben benieuwd!! Liefsss truste
op zaterdagavond kwam de vk voor een 2e keer op controle, helaas weinig verandering met diezelfde middag volgens hem zat er nog steeds geen bevalling aan te komen maar ik was kapot en had pijn en kon zo de nacht echt niet in, dus de Vk besluit me door te sturen naar het ziekenhuis voor een goede nachtrust... in het ziekenhuis meteen aan de ctg om te kijken naar de conditie van de baby en mij verloskundige zei na 20min meteen: jeetje meid, die weeën zien er vervelend uit, jammer dat het dan niks doet he??? hierna kreeg ik een pethidine prik (auw!!! zit een flinke blauwe plek van), helaas had die totaal geen effect en mocht ik na een uurtje bellen voor een slaaptablet erbij, ook deze had geen effect, dus nog geen oog dicht gedaan in de ochtend weer aan de ctg, nog steeds weeën, daarom dus ook niet kunnen slapen ik moest heel nodig naar de wc, en daarna weer terug aan de ctg, ik was er wel klaar mee, want ervaarde die ctg's als zeeer vervelend!! na de 2e ctg kwam ze nog even toucheren, 3cm ontsluiting verloskundige ging even overleggen met de gyneacoloog maar ik moest er maar vanuit gaan dat ik naar huis moest en weer mocht afwachten rond kwart over 11 was vriendlief eindelijk in het ziekenhuis en kwam de verloskundige net aanlopen: ik heb goed nieuws!! we gaan je vliezen breken!!! lichtelijk geshockeerd gingen wij onze spulletjes pakken om naar de verloskamer te gaan, hier zijn rond 12 uur mijn vliezen gebroken ik heb meteen aangegeven dat ik iets voor de pijn wou!! omdat de pethidine niks had uitgehaald werd dat een ruggenprik, geen probleem!!! ik had rugweeën en kon eigenlijk niet meer rond 14.00 kreeg ik Persweeën, de verpleegkundige vond dit wel erg snel maar ging overleggen met de vk, duurde mij te lang nog een keer gebeld, eindelijk waren ze er beide weer, en jawel volledige ontsluiting en inderdaad persweeën, ik mocht gaan persen, na 4persweeën (waarin ik 2x moest persen) kwam onze kleine meid ter wereld Ninthe Hayley... ze weegt 2880 gram, voor de rest, zie foto