Damessssss, het is weer tijd voor een baby (of 3)!!! Nijn zet m op!!! Aan jou de eer!!! Kanshebber, fijn dat je weer terug kan naar de vk. Geeft toch weer even net wat meer rust denk ik. Tenminste dat had ik wel. Daro, ohhww wat lijkt me dat lastig als je zo je aandacht moet verdelen.
Daro Joh, helemaal logisch dat je niet alles terugleest. Hoeft toch ook niet! Dus al even buiten geweest gister. Frisse lucht! En ja, jammer van dit weer, hè.. Wordt vast gauw beter, warmer en zonniger! Moest haast wel, toch!?!? Ben trouwens ook wel benieuwd hoe ons zoontje op de baby gaat reageren! Gaat het, op de spits 's avonds na, goed? En ja, misschien voelt Levi het wel aan en slaapt hij daarom niet zo goed nu.. Je hoort het inderdaad weleens.. Ah, voor hem is het ook spannend!
Nou, weer bijgelezen! @Daro, dat lijkt me wennen om de aandacht te verdelen over twee mannetjes... Ik heb wel bij mijn zusje gezien dat de oudste daar erg aan moest wennen... Nog wel, en de jongste is ruim anderhalf... Komt helemaal goed! @Kanshebber, wat fijn dat je bloeddruk goed was! @Ladytijger, einde is in zicht! Hier; heb vanmiddag een uurtje geslapen... Heerlijk even... Wil nu wel dat Ukje ter wereld komt! Kom Nou!!!! Heb normaal erg veel geduld... maar hiervoor!!!! Nee!!! Kom nou!!!
Ja K. reageert supergoed op zn broertje, wil de hele tijd 'helpen' met de fles geven en wordt boos op mij als de baby huilt.. toen ie krampjes had vroeg ie me of ik die buikpijn wilde stoppen want de baby mag geen pijn hebben.. hij vindt het alleen erg jammer dat de baby nog niet kan praten Hij had al wel gehoord dat de baby nog een tijdje niet zou kunnen praten, maar ik denk dat ie het nu wel erg lang vindt duren want hij zegt iedere dag weer heel teleurgesteld 'A. nog niet praten?'
Childdd, jaaa ga maar klaarzitten, want jij MOET de volgende zijn hoor!! En als jij dan geweest ben wil ik graag
@Daydreamer: Ja gaat wel goed. Ben er niet zat van maar wel klaar voor... Merk dat ik wel wat onrustiger in mn hoofd word. Wil graag inleiding voorkomen en had meer verwacht van strippen dinsdag. Dus twijfel af en toe of het nog gaat gebeuren zeg maar. Mn man was vandaag ook onrustig, dus we zijn er wel wat meer mee bezig. Morgen ga ik aan gyn vragen of het zin heeft mij een 2e x te strippen... Misschien is er wel gewoon mooi moederdagcadeautje voor mij in petto Mooi dat het voor Nijn een beetje doorzet!
Hebben jullie de voorstelling van Bastiaan Ragas weleens gezien "Help, ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt?"... Echt een aanrader voor de zwangeren en reeds bevallen vrouwen... Je kan goed herkennen in het personage van Anne lamsvelt... priscilla Ja, je kan zelf je ontsluiting voelen... Echter niet doen als je vliezen gebroken zijn ivm infectie gevaar... digitale knuffel van mij. je brengt voorzichtig 2 vingers in de vagina. Vervolgens voel je of jouw vingers in de baarmoedermond kan inbrengen. 1 vinger is een krappe cm. 2 vingers ruim 2cm. 2 vingers die iets uit elkaar kunnen 3cm. Zo meet je tot jouw vingers niet verder uit elkaar kunnen. Maar als jouw vingers echt ver uit elkaar kunnen kan je idd ook het randje voelen hoe dik het is. Is dit randje 1cm aan iedere kant dan zit je dus op ongeveer 8cm. Je kan 10cm ontsluiting hebben maar toch nog een klein randje hebben staan. Niet iedere baarmoedermond is precies even groot immers. Daardoor kan het zijn dat je jouw vingers wel maximaal kan spreiden maar er toch nog een randje is.. daydreamer Kan levi niet wachten op baby? nijntje hoe is het met jou? marlinde hoe was het bij verloskundige? gelukkig alles goed... ola goedgekeurd, fijn ... veldmuis Vandaag ben je uitgerekend, hoe voel je je tot dus ver? wat omschrijf jij je tekst mooi, pagina 367. groei achterstand betekend toch dat hij/zij kleiner is bij een zwangerschapsduur van 40 weken mag verwachten... je baby krijgt voldoende zuurstof en voedingsstoffen, dan is er toch geen reden tot onrust? probeer zoveel mogelijk rust te nemen. Meestal is het toch zo dat ongeboren baby's met groeiachterstand eerder komen? klusser Beterschap meid... Ennuh gefeliciteerd... ludora jij loopt al lang met zwangerschap gerelateerde klachten, kan begrijpen dat als vk voorstelt om in te leiden, dat je daar hard over na wilt denken... ilonka Ik zou mij ook rot schrikken van zo'n harde klap. Wel lief dat je vriend even bij je komt liggen, ligt ook jouw vriend elders? ladytijger Spannend, 2 cm ontsluiting... Ik hoop dat de kleine op eigen krachten zelf de uitgang kan vinden... Wat fijn zo'n verloskundige dat met je mee denkt... bbJe verhaal is lekker om te lezen, goed geschreven meid. daro heb je leuke kraamzorg hulp? De eerste dag alleen is een beetje onwennig, maar je went er snel aan... Als het zo hectisch is tijdens eet situatie, hoe ga jij daar mee om? Ik ben pas na 2 weken naar buiten gegaan, wat kan een lichaam snel achteruit gaan... Begrijp je wat ik bedoel? slappe spieren ed? Als ik het zo lees, is iedereen een beetje aan het rommelen... Ludora? VMB? Minkie, Skaya, Heitje? Pat is volgens mij de enige die redelijk goed het einde kan behappen, of heb ik het verkeerd? nijntje you go girl... Neva heeft een goede nacht gehad... Ze heeft van 00.00 uur tot 05.30 uur geslapen en dan ook nog eens in haar eigen wieg met een speentje... Trots op kleine meid... Vandaag voor het eerst samen de deur uit geweest... Dat was wel even spannend..
Daro was lief van K!! Ik kan me wel heel erg voorstellen dat t ff heel wat is, 2 kids.... Child kan dat ja, 2x strippen?? Hou hoop, bij Nijntje kwam de bevalling dan eindelijk toch spontaan! Er is nog eventjes tijd! Moet even mijn ei kwijt!! Ik ben pissed!! Zoals sommige al in de gaten hadden is mijn SM vrij op dringerig en kan ik haar momenteel niet echt verdragen. Nou dit heeft niet heel rechtstreeks met haar te maken, maar deel, misschien ben ik daarom zo kwaad. Wij wonen op een afgesloten landgoed, groot landhuis met bossen daarachter, en daar wonen wij. Wij pachten de grond, t huis is van ons. Maar er kan niet zo maar iemand bij ons komen. Moet via receptie/slagboom. Nou meende de vrouw van de receptie te hebben gezien dat mijn auto er gister niet was (wij waren naar de gyn) heeft zij (de receptioniste dus) mijn SM gebeld om te vragen of ik aan t bevallen was!?!?!? WAAAAT?? Hoezo vroeg ik aan haar, ja dan kon ze rekening houden met de planning om op bezoek te komen. (in mijn hoofd gaan nu echt een heel scala aan scheldwoorden ) Flikker op, ik kén haar niet eens!!!! Oooooh woest, maar goed t zal wel hormonen zijn. Ik laat me echt op naaien (is erg Brabantse uitdrukking ) Maar ik meen het echt, de eerste die hier voor de deur staat zonder afspraak kan linksomkeert!! En nu weer proberen terug naar zennnnnnn....
Ik kom jullie even gedag zeggen Alles terug lezen is gewoon echt niet te doen, ik probeer het wel, maar het is gewoon te veel. Wel even een foto van onze Mayson♥ Las dat Nijntje weeën heeft?? Hopelijk zet het door!!! Zijn er verder nog meer bevallingen gebeurd of bij meiden al iets dat het begint?? Ben best benieuwd hoor en wil het liefste alles terug lezen om alles te weten hoe het met jullie gaat, maar ik ben daar echt te moe voor en verder gewoon erg druk met 3 kleine mannetjes.
@Ludora, wat een brutaliteit van die mevrouw!!! @Miekr, wat een plaatje!!!! @Daro, wat lief dat K. wil helpen...
@ Ludora: nou dat zou mij toch ook flink verkeerd zijn gevallen!!! Hup, weg drmee!! Hormonen of niet, vind dat je gelijk hebt!
Even snel, verhaal volgt later: Om 10:17 is onze zoon Dani thuis in bad geboren. Zó speciaal. Verhaal volgt... Voor de lijst: 40+1 3300gr X
@miekr, wat een lekker ding. @tinie, whoehoe gefeliciteerd!! @sefanja, het rommelt aardig. Maar er wil nog niks doorzetten. Fijn dat Neva het zo goed doet. @ludora, dat heeft niets met je hormonen te maken hoor. Ik zou ook pisnijdig zijn.
Elmo + tinie gefeliciteerd met jullie zoontjes!!! Tinie wat bijzonder in bad en volgens mij maar 1 dag overtijd toch? Goed gedaan!! Hihi Verder zag een mooie foto van Miekr wat een darling!!! Nijn you go girl! Sorry de rest is me niet echt bijgebleven komt omdat ik de hele dag een x op bed heb gelegen lekker lui gedaan!! Sorry meiden hou jullie in de gaten!! Liefsss