@Binna; Dit vind ik een goed idee! -Za 5 maart -Zo 6 maart Bloemmm Flowertje -Za 12 maart -Zo 13 maart -Za 19 maart -Zo 20 maart Wilt iedereen het even bijvullen?
Tja ach, niets aan te doen... Ik ben het de laatste tijd wel gewend dat ''leuke dingen doen'' er niet meer in zit, dat is het eerste waar we op besparen...
meeting: denk dat ik me dan idd ook even terugtrek. Want zit met o.a. zelfde probleem als Vagans. Maar jullie heel veel plezier meiden! besnijdenis'; Hmm ja dat zou wat zijn als je voor elke mogelijke aandoening al voorzorgsmaatregelen moet nemen hihi.. @ all; Ik ga effe met de woef lopen en de brievenbus legen.. Hoop dat ik zometeen wat minder emo voel, voel me alsof ik elk moment kan gaan janken Geen id waarom!
-Za 5 maart -Zo 6 maart Bloemmm Flowertje -Za 12 maart -Zo 13 maart -Za 19 maart -Zo 20 maart Wilt iedereen het even bijvullen?
Is het geen optie om allemaal een paar euro extra neer te leggen zodat Vagans mee kan.. Volgens mij is p.p. 2 euro al genoeg om op het bedrag van 1 iemand uit te komen.. Ik wil je er echt graag bij Vagans..
Tis niet echt een kwestie van willen, meer van kunnen. Althans bij mij, ik KAN het niet betalen, ik zou het wel WILLEN
Ach meiden, jullie hoeven echt voor mij neit te gaan betalen hoor! Das niet eerlijk tegenover de rest!!! Er zijn volgens mij meer meiden hier die het niet breed hebben en daardoor niet mee kunnen!
Ja maar bloempje ze heeft ook geen vervoer wil haar best oppikken maar livt wel erg ver van me route hahahaa
Je zegt het een beetje rot.. Weet niet of je het door hebt maar ik baal er enorm van want vond het superleuk idee en alles. Maar als er gelijk word gereageerd of ik niet WIL.. dan moet je misschien even kijken wat een treinreisje kost aan geld sowieso al.. Laat staan tijd.. geloof me dan let je niet goed op want het is geen kwestie van WILLEN! Voor die 35 euro kunnen wij een hele maand met onze auto rijden ( en dan ook stukken van 2x op en neer naar breda of zeeland he!) Laat staan de 4 uur dat ik onderweg ben dan!