Hier weer een klein teken van leven! Niet bijgelezen, want ik ga zo in bad en naar bed, want dit was weer een veels te drukke dag! Vrijdag laatste werkdag gehad, was erg leuk, maar wel heel raar om zo lang weg te zijn straks! Collega's waren erg lief! Vandaag hadden we première van ons toneelstuk en alles ging supergoed, alleen toen ik tijdens het slotlied/feestnummer de muziek vrij hard zette en m'n buurvrouw die het licht bediende ook alles voluit aanzette, sloeg er een stop door en was het stil en donker, hahaha. Morgen alles maar een beetje verspreid aansluiten Maar goed, heel erg gaar van die hele dag. Vriend is lekker naar een basketbalwedstrijd en ik ga dus zo slapen. Trusten alvast!
he meiden thanks voor de opbeurende woorden en guusje gefeliciteerd met je nichtje en iedereen lekker van de zon genoten wij iig wel. xxx joyce
@ Ziekenhuistas; Ik heb totaal nog geen idee, misschien past het ook wel allemaal in de weekendtas van mij hoor. Maar het lijkt me wat 'meer geordend' om voor de kleine een aparte tas te hebben. Hoeft er niet overal tussen gegraaid te worden. Ik heb nu dit lijst(je); Staan overigens ook wat meer dingen op, omdat ik in principe thuis beval dus mocht ik naar het zkh. moeten dan is de kans groot dat we daar langer moeten blijven. voor mij: - 2 x pyjama/groot shirt ( in geval van verschonen) - 2 oma onderbroeken (in geval van doorlekken) - 1 zwangerschapsonderbroek (als die andere niet lekker zitten) - warm vest (als 'jas') + trainingsbroek - 1x warme sokken voor tijdens de bevalling - 2 x gewone sokken - ochtendjas+ slippers - 1 extra (voedings)bh -douche schuim + shampoo overig; - 3 x dextro flesje of extran ofzo - rietjes - liga's +chocolade - t-shirt voor mannetje - drinken voor mannetje - boekje+tijdschriften - 2 zakjes van mijn favo thee - paar zakjes suiker (als ik de verpleging bijna voor hun hoofd sla en nog niks krijg haha) - Fotocamera +extra batterijen - evt. videocamera - mobiel+ lader - geld - paspoorten + vk boekje - agenda (met adressen en tel. nr's voor het geval dat) - portemonnee baby; - wikkeldeken - badcape - 2 paar sokjes - 2 mutsjes (begreep dat de 1e na de geboorte bloederig kan worden) - 2 rompers 1 mt 50 en 1 mt 56 - 2 spuugdoekjes - pakje mt 62 (broekje+vest) - shirtje mt 50 en 1tje mt 56 - broekje 1 mt 50 1 mt 56 en dat was de waslijst wel tot nu toe hahaha..
Joyce wat lekker meid dat je ondanks dat je met je hoofd anderre zorgen hebt, je toch lekekr genoten hebt van het mooie weer meid!
Ik zag net stom toevallig dat mn rechter enkel wat dikkig is, Maar als ik erop druk dan blijft het niet even wit dus denk niet dat er een vocht probleem is. Maar heb er ook geen pijn aan.
Hallo dames! Hebben jullie lekker genoten van de zon? Mijn man heeft vandaag een vrijgezellefeest, dus die is vanochtend om 10 uur al vertrokken en komt morgen pas weer thuis. Dus ik ben vandaag naar de kinderboederij geweest met L. en vanmiddag hebben we zandkasteeltjes gemaakt en gevoetbald. Toen ze op bed lag heb ik keukenkastjes gepoetst, dus een lekker actief dagje! Maar wat wel heel schattig is: Mijn man heeft aangeboden om chaffeur te zijn tijdens het vrijgezellefeest, zodat hij alleen s avonds gaat drinken. Daarnaast heeft hij mij een telefoonnr. gegeven van een andere jongen waarmee hij het heeft georganiseerd, en hem ook mijn nummer. EN hij heeft een zwager gevraagd die in Leeuwarden woont waar zij dus nu aan het stappen zijn, of hij hem eventueel naar hier kan brengen als er iets loos is en hij niet meer rijden mag. Vond het zo grappig, had er zelf geen woord over gezegd! Vanavond alleen maar op mijn kont gezeten. Guusje: Inderdaad morgen dan maar flink rustig aan doen! Snap dat het flink frustrerend is. Gefelicteerd met je nichtje! Bas/Joyce: Hier dus ook lekker genoten van de zon, heerlijk he? Jammer van de achterstand ben benieuwd naar de volgende echo's. Stertke er maar mee! Troetel: Pfff. wat een lijst zeg!! En dan vond ik die van mij al uitgebreid haha. Sanny: Lekker dat je laaste werkdag hebt gehad! En fijn dat de premiere zo goed ging! behalve de stop dan haha. Meimamma: Stuur die man van jou eens naar die van mij... Die zou er niet aan denken om mijn naast het zwoegen ook nog van versnapperingen te voorzien. Verder ben ik het kwijt.... sorry meiden!! Ga nu op bed, nog even boekje lezen en dan oogjes toe!
Aukje ik zeg tegen die van mij van wil je ook wat drinken en dan zegt hij van blijf jij maar rustig zitten ik pak het wel Hihih ik gooi wel even een lijntje uit Slaap lekker alvast meid!
@ Gravid: oe, hier moet ik ook nog bloembakken vullen, leuk is dat he! @ Troetel: Ja ik hoop dat het ooit is bij m door dringt! Nu ff niet nu heeft die teveel bier op. Enne ik zou ook wel is lekker met vriendlief een filmpje willen kijken! Hier is het zo dat we savonds allebei achter onze laptop zitten... En jeetje wat een lijst om allemaal mee te nemen! @ Guusje: Wat lief van dat ontbijtje! En hier staat de box ook hoor! vriendlief was helemaal trots En wat leuk dat je weer tante bent geworden! @ Meimamma: nog nooit van die fobie gehoord! lijkt me erg vervelend! @ Sanny: weltrusten! * kleding: Alle broeken en jurkjes zijn toch wcht wel positie (of gewoon een extra grote maat) heb 1 echt positie truitje en 2 topjes en 2 truitjes maat xxL en dan een long versie. Verder draag ik veel van mn eigen topjes op de positie broeken met daar wel een buikband omheen en dan een colbertje of een bolero vestje. * ochtendjas: ik kan de ''zomer'' ochtendjas van mn moeder lenen, die van mij vind ik nu al te warm! Nou vriendlief was na 2e thuis, rond 3e waren we bij mn ouders. De meeste zon was helaas al weg, wel nog lekker warm. Maar vriendlief had al weerin het cafe afgesproken dus daar maar heen, op zich wel gezellig. Daarna vriendlief uit het cafe gesleurd (hij had teveel op, zn collega trakteerde en bleef maar geven) en naar mn ouders om te eten. Toen de hondjes uitgelaten , nog even bij mn ouders gezeten en naar vrienden om te helpen met hun baardagamen en toen kwam mn pa me halen en heeft ons thuis gebracht. Morgen om 13:00 worden we weer opgehaald door de dochter van mn vriend zn collega want daar vieren ze de verjaardagen van hun en de hondjes mogen mee dus die kunnen leuk met die van hun spelen (een chihuahua) Nu ben ik moe en ga ik lekker naar mn bedje Iedereen een fijne avond!!!
Ik heb nog niet veder gelezen. maar weet niet of bij jullie de wc op de verloskamer zit. want bij mijn vorige keer op de gang. en moest toen dus eigelijk in me blote kont over de gang. want had geen badjas mee
hey meiden wel bij gelezen maar geen puf om te reageren. heb een super dag gehad, ben nu alleen helemaal kapot met een harde gespannen buik. en op gezetten handen en voeten. morgen dus exstreem rust
Ow das wel een goeie binna daar heb ik helemaal niet bij stil gestaan eigenlijk hahahaha.... hmmm nou dan moet die badjas toch maar mee voor de zekerheid!
Goede morgen! De knop is om! ik vertoef vandaag voornamelijk op bed! Vanmiddag even naar het ziekenhuis om mijn nichtje te bewonderen en that's it! Gelukkig hebben wij zo'n bed waarvan je de rug en de voeten kan verstellen. Zalig! Zitten doet al snel pijn, omdat de kleine zo hoog ligt. Net even het boxkleed in de box gelegd. Wat gaaf!!!! Het is echt een hele dikke. Er hoeft dan ook geen dunnere onder. Ik heb ook nog een andere die een stuk dunner is, maar die ga ik alleen in geval van nood gebruiken. Als ik woensdag naar de markt kan (ja, ik houd bij iedere controle rekening met een ziekenhuisopname) dan wil ik kijken voor een lekkere dikke grijze stof. Kan ik dat dunne kleed misschien mee bekleden. Binna, goed dat je je rust pakt vandaag! Als je vocht vasthoudt kun je dat zien doordat op die plek de huid langzaam weer zijn normale vorm aanneemt als je erin drukt.
@ Binna: tsja dat lijkt me idd heel vervelend om in je blote kont de gang op te moeten!!! Enne rustze vandaag! @ Guusje: rust ze op bed vandaag! Hier niet zo heel goed geslapen, heb weer een uitbarsting van mn allergieen. Dus snotteren en niezen (verschrikkelijk vind ik dat) Net lekker warme broodjes gegeten, de afwas gedaan, zo de honden uitlaten en dan worden we om 1 uur opgehaald. fijne dag iedereen!
Krijg net een mailtje, dat de Hema weer 15% korting heeft komende week (wel met de bonnen van de website als ik het goed begreep). Ik wil daar nog een hoesje voor de maxi-cosi halen (is nu helemaal lekker goedkoop) dus dat ga ik van de week maar eens doen. Moet trouwens ook nog zo'n setje met een nagelschaartje hebben... Wat vinden jullie van de box en het kleed? Oeps, prijskaartje zit er nog aan! Bekijk bijlage 141593
Goeiemorgen meiden!! Guusje: Erg leuke leuke box, en dat boxkleed is ook erg leuk!! En nog van harte met je nichtje! Leuke naam heeft ze! Vagans: He bah meid, rustig an doen maar vandaag!! Hoop dat het niezen/snotteren gauw verdwijnt! Fijne dag vandaag! Binna: Hm das ook nie wat, in je blote kont over de gang Ik had vorige bevalling wel wc op verloskamer, maar neem badjas nu voor zekerheid ook maar weer mee. Meimamma: Dat had ik gister avond ook, vroeg of hij drinke wilde.. en was echt wel van plan het te pakken, maar had zo'n last van bekken dat ik gewoon niet van de bank af kwam dus pakte vriendlief het. Hij sprong op van de bank, zegtie: Ik kan het nog lkkr wel, kom tenminste nog wel van de bank af gna gna.. * ik heb wijselijk maar even niks gezegd * Troetel: Jij heb ook al een behoorlijke lijst zag ik ben je nie de enige hoor.. ik net zo Kheb een tas apart voor de kleine met - Rompertje mt 50 - Rompertje mt 56 - Setje kleding mt 50 - Setje kleding mt 56 - sokjes - Jasje - Mutsjes - Spuugdoekjes - Badcape - Speentje (Hoop dat ik zo niks vergeet voor Uk??) Voor mezelf: - Nachthemd om in te bevallen (jurk achtig ding met spagettiebandjes) - Badjas - Ondergoed - Sokken - Joggingbroek/shirt - Setje kleding voor naar huis - Toilet spullen - Mobiel oplader - Verz. kaart - Ponspasje - Zwangersch. kaart Voor vriendlief: (voor het geval we nachtje moeten blijven) - 2 shirts - Broek - Ondergoed - Sokken - Mobiel oplader - Toilet spullen Ik heb zo'n grote tas van de Blokker, ziet dr nie uit.. maar wel lkkr groot, alles kan dr in Hier: Vandaag alweer 36 weken zwanger. Pff.. gaat wel erg hard hoor Gisteravond was het alweer flink ant rommelen, dus ben erg benieuwd hoelang het nog duurt voor de kleine zich meld. Nu home alone zijn.. Vriendlief moet om 12 uur voetballen, maar vind het dan leuk om om 10 uur al te vertrekken (terwijl het maar 20 min rijden is) dan vraag ik waarom hij al zo vroeg vertrekt, is zijn antwoord: ja moet nog tanken. Kan ik dan echt niet tege zukke antwoorden, want tankstation zit 10 min van voetbal veld af. *zucht* Dus met andere woorden, kzit al saai alleen vanaf 10 uur, en voor hij thuis is, ist ook tege half 3. Normaal ga ik wel mee, maar ik red het niet meer om 3 uur op het voetbal veld te staan.. dus vind de zondagen nu echt saai. Gelukkig nog maar ff, dan is Uk dr ook, en kunne we van de zomer weer mee Verder ook geen plannen eigenlijk.. zo ff wasje ophangen en afwas doen, en verder niet.. steeds harde buiken en gerommel.. dus doe lkkr rustig an. Fijne dag meiden!!
Oeh, Gravid, wat maak jij het al lekker spannend! Gefeliciteerd met je 36 weken! Wat leuk dat het allemaal al begint te rommelen! Ben zo benieuwd hoe alle bevallingen gaan... Succes met alleen zijn vandaag. Ik heb dat ook weleens, maar eerlijk gezegd vind ik dat wel lekker. kan echt genieten van die momentjes voor mezelf. Maar het leukste is inderdaad als ze er gewoon lekker zijn!
Goedemorgen! Mooie box en kleed guusje...hier zelfde kleed volgens mij maar dan in het creme/bruin/beige
Dank je wel en wat leuk dat je dezelfde hebt. Van Jollein is deze. Ik vind het zo leuk dat de zijkanten een beetje omhoog staan.