Mei mamma's 2011 deel 4!

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Troetelbeer90, 29 mrt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. binnabinna

    binnabinna VIP lid

    19 dec 2007
    10.027
    1
    0
    kinderopvang
    krommenie

    Wil niet vervelend over te komen. Maar als je vliezen gebroken zijn. en je krijgt wel meteen weeen dus echt constant om de 5 minuten die je moet weg puffen tuurlijk bel je dan.
    maar als je vliezen gewoon gebroken zijn dan kan het zijn dat je soms wat weeen krijgt maar soms ook niet dan duurt het nog een paar uur. je kan dan soms ook lekker gaan slapen tis heel wisselend.


    @SQ wat een mooi kleed en zekker omdat het zelf gemaakt is. mooi box en het kleed past best is wel lekker hoor die randen beetje omhoog

    @stampertje wij werken met horisontale groepen sta zelf op de 0tot 2 jaar. en ben al met verlof.

    @vangas oo wat lief van je pa

    @lillo meis doe je wel rustig ga anders even douchen of in bad

    @Meimama oei balen zeg. ik heb ook een paar keer wat weg gezet voor de geboorte kaartjes. en zei ook al tegen me man ik ga maar even wat geld weg zetten want krijg straks natuurlijk me rekekening van de zorg verzekering
     
  2. Wortel

    Wortel Fanatiek lid

    8 okt 2010
    3.472
    0
    36
    I am home!!!!

    En wat is dat fijn!!! Chaartje, ik heb onwijs met je te doen, dat jij zo lang in het ziekenhuis hebt gelegen... heel fijn dat jij vanmiddag ook weer naar huis mocht! Ben je echt thuis of nog bij je ouders?


    Mijn onderdruk is goed: 80 en er was maar 0,1 mg eiwit in mijn urine te vinden... Kreeg dit pas om 16.30 uur te horen, dus het was een spannend dagje. Je gaat toch met alle mogelijkheden rekening houden. Helaas moet ik nu wel 2x per week naar het ziekenhuis voor controle. Mijn verloskundige zal ik dus wel niet meer zien. SNIK!


    Ik heb in de ruim 2 dagen dat ik er heb gelegen heel wat gezien en gehoord... bij het vrouwtje naast me braken gistermiddag de vliezen en vannacht om 12 uur ging ze naar de verloskamers. Gisteren een meisje echt doodsangsten horen uitgillen... afschuwelijk! Ik werd gewoon misselijk van de angst en pijn die erin doorklonk. Gelukkig kon een ervaren moeder (al 2 keer bevallen) mij geruststellen. Schreeuwen werkt de bevalling juist tegen. We moeten meepuffen!;) Ik heb mijn koptelefoon maar opgezet:)


    Morgenvroeg nog even naar de kinderen op school; mijn afscheidsontbijtje en mijn collega's gedag zeggen. Vrijdag is mijn eerste verlofdag!

    Ik zag ook een nieuwe meimamma! Welkom!

    Meiden, het duurt niet lang meer of we hebben die kleintjes die nu nog lekker in onze buikjes zitten in onze armen! Heerlijk!!!
     
  3. Vagans

    Vagans Niet meer actief

    nou vriendlief is met de hondjes lopen, ik kan dat zien uit het raam en dat ziet er altijd zo lief uit hihi. Van een afstandje naar ze kijken is zeker zo leuk, mijn 3 mannen :D (alleen jammer dat ik mn enkel moet verzwikken om er voor te zorgen dat hij een keer de honden uit laat dan wel)

    en idd Binna daar heb je natuurlijk hartstikke gelijk in! Als het wel snel doorzet meteen de VK bellen hoor Lilo!
     
  4. lilo88

    lilo88 Fanatiek lid

    16 jul 2010
    2.196
    0
    36
    Vrouw
    Contactcenter medewerker
    Noord-Brabant
    Thanks meiden voor jullie tips en lieve woorden :D

    @ Guusje: Wat fijn dat je weer thuis bent! Kan me goed voorstellen dat je je koptelefoon op hebt gezet. Oeh zou het ook niet echt prettig vinden als ik zelf nog moet bevallen en ik hoor iemand kei hard gillen ..
     
  5. aukje83

    aukje83 Bekend lid

    18 aug 2008
    888
    0
    0
    Laborant KNF
    Het is heel normaal hoor dat je pas s ochtends belt als je vliezen zijn gebroken. Breken je vliezen s nachts en je krijgt meteen weeen om de 5 min. moet je natuurlijk wel bellen. Maar ik snap eerlijk gezegd heel goed dat een VK zegt dat zolang je nog geen weeen hebt om de 5 min om dan niet s nachts te bellen.

    Maar een VK die begint over een psycholoog als je aangeeft niet tot 42 weken door te willen lopen, die snap ik dan weer niet.

    Vagans: Wat ontzettend balen van je auto en voet! Het zit je ook niet mee!

    SQ: Leuk hoor die box! Mooi kleed heeft je oma gemaakt. Hier komt de box er pas na de bevalling in.

    Guusje: Veel plezier bij je afscheid morgen! Het is vast even moeilijk maar wel van genieten hoor!

    Meimamma: Leuk dat soort verrassingen... Hier ook al de no claim verbrast zowel ik als mijn man... blegh!

    Stampertje: Welkom hier!

    Troetel: Gelukkig waren je waardes goed!

    Verder weet ik het niet zo meer...


    Hier vandaag lekker naar de kapper geweest, en vanmiddag kleren geshopt voor de trouwerijen. Ik heb een leuk jurkje gescoord wat ik na de bevalling ook nog aan kan! Samen met een bolero en legging en nieuwe schoentjes. Heeft even geduurd maar uiteindelijk zeer leuk geslaagd!
     
  6. Vagans

    Vagans Niet meer actief

    @GuusjeB: fijn dat je weer thuis bent meid!!!
     
  7. lilo88

    lilo88 Fanatiek lid

    16 jul 2010
    2.196
    0
    36
    Vrouw
    Contactcenter medewerker
    Noord-Brabant
    Het is voor mij allemaal ook nog erg nieuw natuurlijk. Het is mn eerste kindje, dus ging er een beetje van uit dat als je vliezen breken je meteen moet bellen .. maar snap nu inderdaad erg goed dat je niet meteen hoeft te bellen (mits de weeen ook regelmatig komen) :)

    Wel is de stap om de vk te bellen veel groter geworden. Ik durf niet zo goed meer.
     
  8. meimamma

    meimamma Fanatiek lid

    Guusje wat fijn dat je weer thuis bent meid!!
     
  9. binnabinna

    binnabinna VIP lid

    19 dec 2007
    10.027
    1
    0
    kinderopvang
    krommenie
    #169 binnabinna, 30 mrt 2011
    Laatst bewerkt: 30 mrt 2011
    Ho meis. niet zo gaan denken. gewoon bellen waneer jij je zorgen maakt. en zekker zoals je net schreef als je om de 5 minuten harde buiken hebt bekijk het en anders bellen. gewoon die ene vk negeren. en zou het volgende keer gewoon weer bespreken




    TIP"S om te helpen onstpanen (en waar soms de weeen ook erger van worden ) ga douchen of in bad. kan je hier dus niet van ontspanen en worden de harde buiken erger. ben je nog geen 37 weken bellen. ben je 37 weken geweest lekker blijven staan worden het waarschijlijk weeen. en qua weeen bij de meeste vk's moet je bellen als je al zo'n tijdje weeen hebt om de 5 minuten. maar als het goed is krijge je van je vk een briefje mee met wat te doen



    @guusje wat fijn dat je thuis bent.
     
  10. lilo88

    lilo88 Fanatiek lid

    16 jul 2010
    2.196
    0
    36
    Vrouw
    Contactcenter medewerker
    Noord-Brabant
    meiden ik ga maar naar bed toe.. heb nog steeds last van harde buiken.
    Slaap lekker allemaal en ik spreek jullie morgen weer!

    dikke kus
     
  11. lilo88

    lilo88 Fanatiek lid

    16 jul 2010
    2.196
    0
    36
    Vrouw
    Contactcenter medewerker
    Noord-Brabant
    thanks binna (K)
     
  12. meimamma

    meimamma Fanatiek lid

    Meiden ik ga ook mn bedje opzoeken en hopen dat ik net zo lekker slaap als afgelope nacht(het is goden verzoekn om zoiets te zeggen;))

    Jullie ook allemaal hopelijk een goede nacht!
    Liefs
     
  13. Vagans

    Vagans Niet meer actief

    Ik ga ook slapen!

    weltrusten allemaal!
     
  14. Wish30

    Wish30 Fanatiek lid

    11 jul 2008
    2.543
    0
    0
    ziekenverzorgende
    utrecht
    Guusje wat lekker dat je weer thuis bent!! Veel plezier morgen op school!

    Leuk die box sunny!!! word echt zo he...zie je je kindje er al in liggen?

    Wij hebben morgenavond een informatiebijeenkomst van de vkpraktijk over hoe en wat rond de bevalling...heb er zin in!
     
  15. Wish30

    Wish30 Fanatiek lid

    11 jul 2008
    2.543
    0
    0
    ziekenverzorgende
    utrecht
    Jeetje meiden dat jullie allemaal zo vroeg naar bed kunnen gaan.Ik zou dan om 3 uur vannacht klaar wakker zijn
     
  16. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    10 jul 2008
    13.550
    526
    113
    Vrouw
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    @Vagans: balen van je pootje en van jullie auto.

    @stampertje: welkom hier...

    @lilo: lekkere doos zeg die VK van je... of je maar even naar de psycholoog wilt gaan omdat je problemen hebt met doorlopen tot 42 weken :cool: Kan me voorstellen dat het je tegenstaat met je weinige vruchtwater en als er in je omgeving ook al dingen verkeerd zijn gelopen....

    @SQ:staat leuk zo die box.

    @Aukje: fijn dat je zo goed bent geslaagd.

    De rest ben ik nu even kwijt.... doe t uit mn zwangere demente hoofd :)

    Hier vanmiddag alle drie flink liggen tukken!!!! Van kwart voor twee tot kwart voor vier geslapen.... en ik ga nu afsluiten om mn bedje maar weer in te kruipen... zit flink te gapen nu.
     
  17. Wish30

    Wish30 Fanatiek lid

    11 jul 2008
    2.543
    0
    0
    ziekenverzorgende
    utrecht
    ohhhh zie nu dat de tijd niet goed loopt hahahahaah vandaar dat ik vond dat jullie vroeg naar bed gingen...zag tijden van 19.45 voorbij komen:)
     
  18. Stefanie78

    Stefanie78 Fanatiek lid

    7 jul 2010
    3.744
    1
    36
    Friesland
    Ik vind 21:30 ook wel vroeg, het is vaak tegen 12 uur...Maar ja, ik kan ook 's morgens blijven liggen ;)
     
  19. Stampertje23

    Stampertje23 Fanatiek lid

    2 mei 2010
    3.831
    17
    38
    Vrouw
    Goedemorgen meiden,

    Moet vandaag werken tot 16.30! Kom daarna ff gezellig mee kletsen..
    Fijne dag allemaal..
    Liefs
     
  20. binnabinna

    binnabinna VIP lid

    19 dec 2007
    10.027
    1
    0
    kinderopvang
    krommenie
    @stampertje werk ze ( en grapig je werkt de zelfde tijden als die wij hebben)

    @wish ik ben meer een ochtend overdag mens als avond
    Maar ga niet vaak meer heel vroeg. Wel toen ik nog 36 uur werkte


    Zo ik ga straks manlief naar het werk brengen en dochter naar het kdv dan even bootschapen doen huisje even snel door werken en dan lekker niks alleen thuis.
     

Deel Deze Pagina