Telkens als ik op zp kom krijg ik na een poosje een pop upscherm met de melding dat ik een iPhone 8 kan winnen. Doe er niks mee uiteraard, maar hebben er meer last van of zit het in mijn eigen tel ipv in dit forum?
Ik heb die telefoon ook al 200x kunnen winnen sinds de laatste update van zp. Overigens alleen op mobiel, niet op de laptop
Welke browser gebruiken degene die er last van hebben dan? Ik gebruik safari, die blockt uit zichzelf al vanalles. Ik zie dus geen reclames hier en pop ups heb ik bijna nooit ergens.
Misschien hier verder erover praten, er is al een topic over namelijk: http://www.zwangerschapspagina.nl/threads/probleem-doorsturen-naar-andere-website-door-advertentiebanner.668915/page-5#post-21188412
Om het overzichtelijk te houden doen we dit onderwerp dicht. Met vriendelijke groet, Beheer Zwangerschapspagina.nl