Gwoonann , balen meid ! Hoop dat je een laat tester bent !! Daantje3 , zeker fijn ! Werkse meid ! Hilse , wat leuk zeg !! Jij ook nog geen ongi aankondiging ? Hoop dat jij ook een laat tester bent . Denise , wat geweldig zeg !! Super ! Fijn dat alles goed gaat met de baby . Wil je wat foto's plaatsen ? 12 weken is al aardig lang hoor ! Welkom in het tweede trimester . Lag hij/zij lekker te bewegen ? Wat vond je vriend ervan ?
Hilse , Een jongen en een meisje hebben allebei een piemeltje tot 13 à 16 weken ( bij elke baby verschillend tot wanneer) . Bij meisjes staat dat "piemeltje " lager en meer naar beneden want het gaat ingroeien tot een clitoris . Bij jongens staat dat "piemeltje" hoger , want dat groeit uit tot een echt piemeltje . Bij jongetjes zie je rond de 13 t/m 16 weken balletjes verschijnen en bij een meisje 3 streepjes .
Mijn vriend dacht eerst een meisje en toen een jongen, ik dacht eerst een jongen en toen een meisje. Dus eigenlijk is het nog steeds 50 / 50 Ik vind alles prima, voor alle 2 staan al naampjes klaar Mijn vriend vond de echo prachtig, hij moest bijna huilen! Ps de foto's staan in een album bij mijn profiel en is openbaar dus je kan hem bekijken !
Denise, mooie foto's meid! Ben benieuwd wat het is Ben net terug van de babydump en ben helemaal verliefd geworden op een kamertje! Nu hopen dat ie dr nog is als wij zwanger zijn..
Sdenise , super meid !!! Ben echt benieuwd wat het is ! Grappig dat je zo veranderd van gedachte . Aan de nub te zien zeg ik , jongen ! Maar tot de 13 weken kan de nub nog veranderen , Ookal zeggen ze dat een jongens nub zelfde omlaag gaat , maar een meisjes nub nog heel vaak omhoog . Ik zou ze in het nub topic plaatsen . Wondewensje , leuk meid ! Wat voor kamertje is het ?
Super mooie fotos trouwens Denise ! De lengte is zonder benen hè dus van hoofdje tot rompje . Dus er komt nog is de helft bij , wist je dat ?
Ik heb ze erin geplaatst ! Ik laat wel weten wat ze zeggen Als het een jongen is hebben we veel jongens hierzo! @Wonderwensje Bedankt, ik ben ook heel erg benieuwd wat het is, ik weet niet of ik kan wachten tot 20 weken!
Ik kon ook echt niet wachten haha . Is zo leuk om te weten he ! Ben benieuwd wat ze in het nubtopic zeggen . Ze meten altijd van kruin naar romp, je kan de benen zelf zien hoor met 12 weken zie je alles al . Maar die worden niet mee gemeten . Met 20 weken echo meten ze juist weer alleen de benen en het hoofdje . Hebben ze het hoofdje ook van bovenaf gemeten dus op het hoofdje zeg maar ? Je baby ziet er al best groot uit namelijk . Ik ga even mee kijken in het nub topic . Bij mij zeiden ze toen 90% jongen . Ben benieuwd wat ze zeggen .
Wonderwensje ! Wow mooi kamertje ! Denise ik zou even de andere foto plaatsen in het nub topic , bij deze zie je geen nub bij die andere heel duidelijk
@ hilse Ja is goed Ben benieuwd, ik kan bijna niet wachten maar moet nog zolang wachten nu!!!!:'( @Lisanne Nu gedaan
Sdenise , ik wist het met 13 weekjes . Wil je een pretecho laten doen ? Is wel heel leuk je ziet duidelijk verschil ze zoomen daar meer in en het is daar echt om even te genieten , ziekenhuis is medische natuurlijk . Dan zou ik met 15 weken laten doen voor de geslachtsbepaling .,