Ja precies en omdat je weet dat het komt omdat je moe bent maakt het een stuk makkelijker. Soms overvalt het je zo en kan je niet snel een rede bedenken en dan blijft de angst ook veel langer hangen. Nou slaapt Sem eindelijk weer kan ik hem zo weer wakker maken voor zijn late voeding.. Schiet wel op. Gelukkig slaapt ie altijd wel makkelijk weer in na zijn laatste fles dus dat scheelt weer.
@truus idd als je weet waar het van komt is het iets makkelijker, vond ik ook toen ik de eerste dagen van de ad bijwerkingen had, wist gewoon dat het daar van was dus was daar rustiger onder. ik ga zo lekker slapen! hopelijk een goedenacht voor allemaal!
goeiemorgen! hier een goedenacht!! sam ging om 19.00 naar bed en om 4.30 even wakker wat te drinken gegeven en daarna geslapen tot 7 uur! heerlijk! gelijk eruit gegaan voor zijn pap en zelf ontbeten. zou om 10.30 bij een vriendin zijn dus ga sam zo nog even proberen op bed te leggen kijken of ie wil slapen voordat we weggaan. gistermiddag heb ik niet op bed gerust wel op de bank gezeten en een spelletje gedaan op de computer en was gewoon s'avonds nog niet echt moe totdat ik naar bed ging! fijn hoor, maar blijf wel gewoon me rust nemen hoor. @manonenemma hoe gaat het nu al je alleen thuis bent met emma?
Elsie, super dat jullie zo'n goeie nacht gehad hebben. Dat lijkt de goeie kant weer op te gaan! Veel plezier bij je vriendin. Sem hier ook weer gewoon goed geslapen, die werd vanochtend om half 10 pas wakker. Lekker hoor aangezien ik dus zo beroerd slaap is het wel fijn dat die kleine s' ochtends wat langer blijft liggen dan kan ik ook nog enigszins bijtanken. Verder werd ik vanochtend wakker met het idee dat ik een klap op mijn rechterwang had gehad.. Voelt helemaal beurs aan. Ben al een tijdje verkouden en nu doet het ineens ook zeer als ik mijn neus snuit. En dan doet het dus zeer in mijn mond Heel vreemd en nog nooit meegemaakt maar vraag mij af of daar dan mijn 'kiespijn' vandaan zou komen..
@truus ben weer terug inmiddels! sam heeft zijn ochtenddutje over geslagen en werd rond 11 uur moe toen was ik daar net een half uur.. niet echt handig maarja had hem thuis om 9 uur op bed gelegd maar toen wilde hij niet slapen. we zijn toen even een stukje gaan lopen en weer bij haar thuis heb ik zijn broodje gegeven en melk en een schone luier en naar huis gereden, hij viel in de auto in slaap en kon hem thuis zo half slapend overleggen. pijn in je mond kan idd wel van een kies zijn.. anders misschien even de tandarts bellen?
Elsie, haha dat is niet echt handig inderdaad dat Sam toen al weer moe werd. Maar ja, daar doe je niet zoveel aan als ie vertikt om een ochtenddutje te doen. Tandarts ben ik vorige week al geweest en ze kunnen niks vinden. Nu gooien ze het op een doorkomende verstandskies. Maar nu zit ik dus te google en al mijn klachten wijzen op een bijholteontsteking. Dus dan zal het dat wel zijn. Kijk het wel even aan en anders even naar de HA toe.
@truus oh dat klinkt ook niet echt lekker! tsja hij was om 7 uur wakker dan gaat ie ook gewoon niet 2 uur later alweer slapen.. meestal pas na 3 uurtjes maar nu heeft ie het volgehouden tot tegen 12 uur in de auto duurde het ook nog even voor ie sliep en had de wat langere weg genomen zodat ie wel even kon slapen en thuis gelijk in bed gelegd.
Nee klinkt inderdaad niet fijn en zo voelt het ook niet maar ik ben allang blij dat ik een oorzaak gevonden lijk te hebben voor mijn klachten. Snap wel dat Sam zoiets had van; het is nog te vroeg om te slapen. Tot hoe laat slaapt ie nu ongeveer dan? Ik voel mij best wel okee vandaag echt wel fijn. De angst sluimert wel een beetje maar het is niet meer als een gevoel. Nog niet echt rare gedachtes ofzo gehad vandaag. Net even de stofzuiger door het huis gegooid. Jammer dat ik dan wel weer gelijk zo'n last heb van mijn bekken want wou de dweil er ook nog achteraan gooien maar dat word hem dus niet. Nou nog proberen niet te teleurgesteld in mezelf te zijn en zoiets hebben van; morgen is er weer een dag. Zo Sem is wakker, gaan we even naar mijn moeder toe. Zie ik voor het eerst ook niet tegenop. Hoop dat het zo blijft en dat mijn gevoel zo meteen niet weer in een keer omslaat..
@truus stofzuigen is toch al heel wat! zelfs ik denk na stofzuigen en nu nog dweilen pff haha maar afgelopen keer heb ik het wel gelijk gedaan en dan ben ik wel moe hoor en jij dan nog met BI ik vind het knap van je! en fijn dat je er niet tegenop ziet om naar je moeder te gaan morgen. sam heeft van ongeveer 12 uur tot 14.30 geslapen! ik heb zelf ook even geslapen was best een beetje moe! de rest van de dag rustig aan alleen straks nog even medicijnen ophalen en het eten maken en natuurlijk voor sam zorgen, die ligt nu lekker in de box te spelen, had niet zoveel zin om hem steeds bij de kasten weg te trekken haha.
Ach ja ik weet ook wel dat dat stofzuigen ook alleen al goed is maar ja, ik wil zoveel en ik kan het niet en dat frustreerd gewoon enorm. En ik wil mij er wel bij neerleggen maar dat is makkelijker gezegd als gedaan. Zo Sam heeft een lekker poosje geslapen zeg vanmiddag! Lekker dat jij ook even je oogjes dicht kon doen. Vanmiddag bij m'n moeder is best goed gegaan. Heb niet zo gechagerijnd zoals ik de laatste tijd elke keer deed dus dat voelt erg goed Nu wel heel erg moe..
@truus fijn dat het goed ging bij je moeder, verkeerd gelezen dacht dat je morgen zou gaan ik weet idd dat het makkelijker gezegd dat gedaan is, heb het ook moeten leren hoor! komt goed sam ligt al lekker in bed sinds 19.00 uur, hij was erg moe hij is nog wel lekker in bad geweest en ik heb gelijk gedoucht dus nu lekker op de bank, ben ook best moe. nu gtst kijken en daarna babyboom.
Oh ja shit, babyboom.. Wou ik ook kijken. Naja dan morgen maar via uitzending gemist. Sem is nu toch weer aan het spoken dus had er niet zo veel van kunnen volgen. Pff vanmiddag was toch te veel. Normaal kan ik wel vrij goed omgaan met Sem zijn gespook s' avonds maar ik ben nu toch wel heel erg geirriteerd en kan het niet opbrengen om rustig te blijven. Ach ja, het kan ook niet allemaal in een keer goed gaan maar dit is toch wel weer een soort van domper.. Hopelijk slaapt Sam weer goed vanacht Elsie! Hoe gaat het nu dan met zijn verkoudheid, is die al wat aan het weg trekken?
@truus logisch als je moe bent kan je gewoon minder hebben. sam is nog wel verkouden, nog steeds een snotneus en het loopt er steeds uit. ik hoop ook dat ie goed slaapt zou fijn zijn!
Heyy dames...Ik lees nog wel mee,maar heb t een beetje druk de laatste tijd om ook te reageren. Zie dat jullie lekker actief zijn geweest hier haha...Ik ga morgen ook weer even mijn best doen... Groetjes en fijne avond nog (met hopelijk lekker doorslapende spookjes )
Goeiemorgen, Elsie, vervelend dat Sam nog steeds verkouden is.. Heeft ie vanacht een beetje geslapen? Manon, hoe gaat het bij jou? Beetje te doen allemaal met de drukte enzo? Pff ik sleep mij met pijn en moeite mijn bed uit omdat de schilder zou komen om 8 uur, echt ik kon wel janken, is die *piep* er gewoon nog steeds niet en het is al half negen. Daar kan ik zo slecht tegen he..
@truus vervelend dat de schilder er nog niet is! sam werd vannacht om 4 uur wakker en daarna weer geslapen tot 6.45 om 7.00 eruit gegaan en hem zijn pap gegeven. moet zo even boodschappen doen en wil bakken halen voor het speelgoed van sam in te doen, het ligt nu op zijn speelkleed maar met het speelkleed speelt ie niet meer eigenlijk en het ziet er nu zo rommelig uit.
Nou kwart over negen was ie er hoor.. En nu al weer weg. Schijnt dat het zo gaat regenen dus verder als schuren lukt nu niet. Als het goed is word het dan maandag afgemaakt. Ik hoop het maar. Elsie, okee dus opzich wel weer een redelijke nacht dus. Alleen jammer dat ie om 4 uur even wakker werd. Ben je geslaagd voor van die bakken voor Sams speelgoed? Pff ik kruip lekker zo terug te bed. Heb weer zo slecht geslapen vanacht, word er moedeloos van. Kan ik ook mooi even babyboom terug kijken op de laptop.
@truus hier ziet het er ook naar uit dat het gaat regenen! bah! zo geen zin in maarja niks aan te doen. ik heb idd bakken gekocht voor het speelgoed, staat heel netjes zo in de kamer, beter als het speelkleed met al het speelgoed erop. daarna nog naar het kruitvat geweest en boodschappen gedaan en net weer terug naar de winkel omdat ik wat vergeten was. ga denk ik ook even liggen hoor als sam weer gaat slapen maar hij was pas om 11.30 wakker van het ochtendslaapje dus dat duurt nog wel even denk ik.
Pfff, ben toch wel blij dat die Dame van mij in ieder geval de nachten goed doorslaapt als ik jullie berichtjes zo lees...Overdag wil het niet altijd lukken,maar daar ben ik al op ingesteld, en als ze dan toch even lekker slaapt smiddags is zo'n dutje voor mij echt een kadootje, een extraatje waar ik extra van geniet. Maar snachts kom ik gelukkig goed aan mijn slaap Verder gaat het hier eigenlijk wel goed...Mag niet klagen. Buiten mijn, ondertussen haast chronische,eeuwigdurende verkoudheid voel ik me eigenlijk ook goed. Dus vandaar dat ik ook drukker ben overdag (heb nu op mijn werk eigenlijk even de tijd voor hier haha), ik ben lekker bezig,maak afspraken enzo... Elsie, hoe gaat het met jou nu met je AD? Ik lees dat je al steeds meer onderneemt, naar winkels gaat enzo, dus dat klinkt goed. Truus, hoe doen de AD het bij jou? Zijn de angstaanvallen al wat minder aan het worden? Balen he als je afspreekt met een schilder en ze komen later, vooral zo sochtends vind ik dat zo irri, had je nog even lekker in je bed kunnen blijven...
@manonenemma lekker dat emma de nachten doorslaapt! deed sam ook hoor, maar zal wel weer zo'n fase zijn, wel een vermoeiende! net ook maar weer even een uurtje op bed gelegen, en vanavond op tijd er in. de ad werkt goed, kan eigenlijk alles weer doen, vanmorgen ondanks de vermoeidheid toch boodschappen gedaan enzo en kan ook gewoon weer doen wat ik wil eigenlijk! heel fijn. alleen jammer dat sam nu niet meer doorslaapt want dan voel je je nog net ff wat beter.