meiden die eind mei zijn uitgerekend: kletsen over de komende tijd?

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door juenco, 20 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mopke

    mopke Fanatiek lid

    10 aug 2011
    1.841
    4
    38
    Verpleegkundige
    @juenco, dat is zeker een leuke plek voor je dochtertje met dit weer. Wel schaam momentje bij weggaan ja, maar ontdekking van die plek maakt het dan goed.
    Wij hebben vlakbij grote 'duinen' waar we vaak met de hond wandelen. Ook een grote speelplaats voor kids. Geweldig.

    De afscheiding maar niet druk om maken hoor. Je moet nooit van het ergste uitgaan! :)

    @ Calice, wij hebben bijna hetzelfde kamertje ook al uitgezocht! :D
    We hebben nog geen andere mooie gezien, dus die gaan we eind dit jaar dan maar bestellen.

    @ pijn in borsten, dat heb ik wel. Wordt 's nachts ervan wakker als ik op mijn buik lig. Ook al zichtbare aders en bhs worden al iets strakker.

    Ik ga het vandaag rustig aandoen. Merk ik veel te veel gedaan heb dit weekend. Ben echt moe ook al heb ik lekker geslapen.
    Vandaag ook wachten wanneer ik naar de gynaecoloog mag.
    Morgen uitslag van mijn oogonderzoek...
    Erg spannend allemaal.

    Ik ga deze week mijn leidinggevende wel informeren over mijn zwangerschap. Dit omdat ik zo moe ben en van rust merk ik echt dat het beter gaat.
     
  2. stabijtje

    stabijtje Actief lid

    20 sep 2011
    427
    0
    0
    @juenco ja ik vind het ook een hele spannende en onzekere tijd, ik heb zelf de neiging om tussendoor maar weer een zw.test te gaan doen, maar dat zou toch van de gekke zijn! Telkens als ik geen symptomen zou ik wel willen testen. Zou echt blij zijn als ik de echo krijg, weer een beetje meer zekerheid en bevestiging.
     
  3. Laus85

    Laus85 Actief lid

    7 nov 2008
    234
    0
    0
    Tandarts assistente
    Zuid-Holland
    vandaag tweede echo gehad, geschat op zes weken, was flink gegroeid met echo van twee weken terug. ook het hartje zien kloppen, wel vond ze dat het wat langzaam klopte, maar lijkt mij logisch met net zes weken, moet volgende week terug, dan moet het hartje wel goed kloppen. misschien is er niks aan de hand maar ben toch best nerveus voor volgende week maandag, aangezien ik al drie miskramen heb gehad.. spannend dus!
    foto's volgen.. :)
     
  4. juenco

    juenco Fanatiek lid

    14 nov 2008
    2.364
    0
    0
    beleidsmedewerker
    Dank meiden,

    Ik heb geen bloedverlies meer gehad gelukkig! Vanmorgen de VK gebeld en ik kan met 7 weken een echo krijgen. Spannend dus, over 2 weekjes al!! Oh ik kijk er zo naar uit!

    Wat ik wel vervelend vind nu: Ik had een feest aan de noordzee waarbij je kon bodyboarden. Dat wilde ik heel graag doen. Dus ik zo'n pak aantrekken, maar eerst nog even naar het toilet, zie ik bij het afvegen dus dat bloed. Het was toen 10 dpo (ik wist dus niet of ik zwanger was!) Ik twijfelde toen nog wel even, maar dacht: "je mag toch zwemmen als je zwanger bent. En ja, ik weet nit eens of ik zwanger ben..." Dus ik ben de zee in gegaan.

    Maar ik had dus net de VK aan de lijn en die zei dat ik dat toch niet had moeten doen....er is dan kans op infectiegevaar :$ :( F*ck heb ik weer. Ben ik een keertje iets minder voorzichtig krijg ik dit :(

    Maar ja, ik ga er maar vanuit dat áls er een infectie was gekomen dit toch al wel had plaatsgevonden. Pfff....ik kan er ook niets over op internet vinden (had hier wel een topic over geplaatst, want ik twijfelde achteraf toch, toen ik de positieve test in handen had, maar slechts 1 reactie...)

    Pffff. Nou ja, maar afwachten.

    @Dana: da's balen zeg, blaasontsteking. Ik heb dat nog nooit gehad gelukkig, lijkt me geen pretje.

    @Mopke: het is wel prettig inderdaad, als je zo moe bent en je leidinggevende weet ervan. Bij mijn eerste zwangerschap heb ik het de eerste 10 weken volgehouden zonder het op het werk te zeggen, maar men was toch wel wat ongerust...ik deed af en toe zo gek ;) Moest soms ineens tussendoor weg (echo) of was afwezig (geestelijk) hihi

    @ Stabijtje: oh ja...ik heb die neiging ook en ik heb er gister aan toegegeven :) Ik had er toch nog een liggen en dacht vooruit...een echte superknaller gelukkig!

    @Oh Laus! Gaaf dat je het hartje hebt zien kloppen! Ik kan me wel goed voorstellen dat je een beetje in de rats zit. Helemaal gezien je eerdere ervaringen. Met hoeveel weken ging het steeds mis dan? Misschien is het kindje gewoon wat later ingenesteld...Ik duim voor je dat het hartje volgende week stevig klopt!!! En jep, we want foto's!
     
  5. Laus85

    Laus85 Actief lid

    7 nov 2008
    234
    0
    0
    Tandarts assistente
    Zuid-Holland
    het ging in deze periode steeds mis, rond de zes weken.. duimen dus!
     
  6. juenco

    juenco Fanatiek lid

    14 nov 2008
    2.364
    0
    0
    beleidsmedewerker
    Oh, maar ook nadat je een kloppend hartje had gezien? Of steeds voor die tijd? Lijkt me vreselijk om een kindje te verliezen waarvan het hartje al heeft geklopt. Bij mijn mk's "was het nog niets" De eerste keer was het waarschijnlijk een windei. Ik kreeg toen met 7 weken de mk, maar al eerder was vastgesteld dat de zwangerschap heel erg achter liep. Er is dus waarschijnlijk nooit wat ontwikkeld behalve een vruchtzakje. De 2e keer was een vmk. Voor het gevoel en voor de verwerking was dit toch wel "prettig" (voor zover je daarvan kunt spreken...) Ik had niet het idee dat ik een kindje verloren was, slechts een zwangerschap c.q. het idee.
     
  7. Tante29

    Tante29 Bekend lid

    29 apr 2008
    656
    0
    0
    Hallo allemaal,

    Iedereen van harte gefeliciteerd met jullie zwangerschap.
    Graag sluit ik me bij dit topic aan. Ik weet sinds een week dat ik weer zwanger ben, ws. ben ik rond de 5 weken nu. Ik plaats nog geen banner omdat ik dat nog niet durf. Ik heb namelijk voor deze zwangerschap 2 miskramen achter elkaar gehad in december en in mei. Gelukkig heb ik al een gezonde dochter van 2.
    Ik las dat juenco en nog iemand (sorry ff de naam vergeten) ook miskramen hebben gehad, zijn jullie deze keer ook onzeker of kunnen jullie het goed van je afzetten? Ik merk dat ik bij elk buikpijntje bang ben dat het weer mis is. En dat ik te weinig zw. symptomen heb etc.
    Ik heb wat pijnlijke tepels en ik heb na het eten soms last van maagzuur/misselijkheid/boeren. Maar de symptomen worden nog niet heel veel sterker. Ik weet wel dat elke zwangerschap anders is, maar toch word ik daar dan weer onzeker van, erg he.
    Ik moet nog 2 weken wachten op de eerste echo: 10 okt. dan ben ik rond de 7 weken. Hopelijk is die echo goed. Maar ja dat was de vorige keer ook en toen kreeg ik alsnog een mk, dus een garantie is het niet. Ik hoop dat ik daarna nog een echo mag met 9 wkn, omdat ik er de vorige keren rond die tijd achter kwam dat het niet goed was.

    Liefs tante29
     
  8. Dana

    Dana Niet meer actief

    fijn dat je in ieder geval al met 7 weken een echo krijgt juenco!! spannend ook!

    niet meer druk maken om dat zwemmen en infectiegevaar hoor, je kunt het niet meer terugdraaien nu, maar ik weet dat jij net als iedereen pas een beetje opgelucht adem kunt halen na de 1e echo ;)

    welkom tante29, gefeliciteerd! spannend ook voor jou dus!
     
  9. Laus85

    Laus85 Actief lid

    7 nov 2008
    234
    0
    0
    Tandarts assistente
    Zuid-Holland
    vorige keer hebben we ook het hartje zien kloppen..

    tante29 ik ben helaas degene geweest van meerdere miskramen en die onzekerheid blijft. alle keren voelden anders, dus je kan er helaas niks van zeggen of het wel of niet goed gaat, duimen is het enige dat je kunt doen..
     
  10. kimsel

    kimsel Bekend lid

    15 mrt 2011
    828
    0
    0
    Gelderland
    @Juenco; ik zou proberen me geen zorgen meer te maken over het zwemmen in zee. Je kan er nu inderdaad toch niks meer aan doen en het was toen helemaal pril. Wel fijn dat het bloedverlies is gestopt en dat je "al" over 2 weken terecht kan voor een echo.

    @Stabijtje; ik denk dat ik ook mijn laatste test nog niet gedaan heb ;) Ik vind het nog steeds moeilijk om te geloven. Ik denk dat het pas echt duidelijk wordt en echt geloof als er een echo gemaakt is.

    @Laus; fijn dat ej het hartje hebt zien kloppen. Vroeg al joh. Fijn dat je volgende week weer terecht kan. Hopelijk blijft het nu wel zitten. Kan me voorstellen dat het moeilijk is om te genieten momenteel.

    @Tante; gefeliciteerd en welkom. Ik heb in april een miskraam gehad. Wel heel vroeg (met 5wk en 3 dagen) maar om die reden ben ik nog wel erg onzeker. Vaak naar het toilet om te controleren of ik geen bloedverlies heb. Ik heb nu wel Utrogestan. Dit heb ik gekregen omdat mijn fase na de eisprong te kort was. Dit moet ik gebruiken tot 12 weken. Het zorgt ervoor dat het baarmoederslijmvlies dik blijft. Het kan ook een reden zijn dat het de vorige keer mis was gegaan, maar toen wisten ze nog niet dat de fase na mijn eisprong te kort was. Maar door de Utrogestan heb ik wel iets meer vertrouwen.

    @Calice; leuk kamertje joh! Leuk om er mee bezig te zijn he!

    Ik heb vandaag gebeld en ik moet 17 oktober voor een eerste echo. Als het goed is ben ik dan iets meer dan 7 weken. De eerste echo moet ik in het ziekenhuis en daarna mag ik "gewoon" naar de verloskundige.
    Vinden jullie de tijd nu ook zo langzaam gaan? Ik kan niet wachten tot ik een paar weken verder ben; hopelijk ben ik dan iets zekerder en kunnen we het de ouders gaan vertellen. Dan durf ik ook echt kamertjes, kleertjes enzo gaan kijken.
    Willen jullie trouwens straks weten wat het wordt?
     
  11. Laus85

    Laus85 Actief lid

    7 nov 2008
    234
    0
    0
    Tandarts assistente
    Zuid-Holland
    ik wil zeker weten wat het wordt al houden we het voor de buitenwereld wel geheim als dat lukt, en jij? de tijd gaat idd traag.. geduld wordt beloond zullen we maar zeggen :)
     
  12. kimsel

    kimsel Bekend lid

    15 mrt 2011
    828
    0
    0
    Gelderland
    @laus; wij willen het ook weten en zullen het ook tegen de buitenwereld zeggen. Ik kan verrassingen namelijk zo moeilijk voor me houden! Heb er nu ook al moeite mee. En ik denk dat het geslacht ook in de kinderkamer te zien zal zijn.
     
  13. mopke

    mopke Fanatiek lid

    10 aug 2011
    1.841
    4
    38
    Verpleegkundige
    Hey dames,

    Ik ben vanmiddag al gebeld door poli gynaecologie en ik mag morgen om 15 uur komen. Ze gaan dan bekijken welke onderzoeken ze gaan doen. Dus zal nog wel een keer terug mogen komen.
    Moet morgenvroeg ook al voor de uitslag van mijn onderzoek.
    Is dat wat, nog nooit voor mezelf in het ziekenhuis geweest en nu moet ik 2 keer op een dag!
     
  14. mopke

    mopke Fanatiek lid

    10 aug 2011
    1.841
    4
    38
    Verpleegkundige
    Het geslacht wil ik niet weten. Mijn man wel, maar die heeft maar pech! :p
     
  15. Ellis72

    Ellis72 Actief lid

    19 sep 2011
    417
    0
    0
    Product specialist cardiopulmonary
    Antwerpen
    Ik ben nu zwanger van de derde. Ik heb een dochter van 13 en een zoon van 10 met mijn ex-man, trouwens, 2 ICSI kids omdat mijn ex problemen had.
    Mijn huidige vriend is 42, kinderloos maar een grote kinderwens, nu zijn we van de eerste ronde zwanger :D

    We tellen af naar 14 oktober, dan krijgen we de eerste echo!
     
  16. Dana

    Dana Niet meer actief

    spannend!! ;)
    en de eerste ronde al zwanger, wow :D
     
  17. Dana

    Dana Niet meer actief

    ik wil het geslacht wel weten en vertel het ook aan iedereen zodra we het weten.
     
  18. Calice

    Calice Bekend lid

    10 jun 2011
    686
    0
    0
    Hardinxveld
    Dana, balen zeg van je blaasontsteking!

    Mopke, dan is het inderdaad wel slim om ze in te lichten.
    Wat leuk zeg, bijna het zelfde kamertje :D !
    Ik twijfel zelf heel erg wat ik moet doen, ben ook echt doodmoe, kom nu net uit mn werk en kan wel huilen van de vermoeidheid.

    Laus, wat leuk zeg dat jullie het hartje hebben zien kloppen, dat lijkt me zo'n mooi moment!
    Juenco, pff dat is ook rot zeg om dat achteraf te horen :( .

    Tante29, welkom en gefeliciteerd met je zwangerschap!

    Kimsel, fijn dat je nu een afspraak hebt staan voor de eerste echo, gelukkig is het zo 17 oktober!
    Wij willen trouwens wel weten wat het word, ik ben veel te nieuwschierig namelijk haha.
     
  19. stabijtje

    stabijtje Actief lid

    20 sep 2011
    427
    0
    0
    @ kimsel jaaa, de tijd gaat langzaam nu haha! En ja, ik wil wel weten wat het wordt straks, ben veel te nieuwsgierig!

    Welkom tante29 ik hoop voor je dat ie goed blijft zitten! Heb zelf een mk gehad, ongeveer 6e week, maar ik voelde al eerder dat het 'voorbij was' zeg maar. Maar hoe pril ook, het is nu wel een extra stresspuntje... al is het voor iedereen even spannend.
     
  20. Calice

    Calice Bekend lid

    10 jun 2011
    686
    0
    0
    Hardinxveld
    A.s. donderdag heb ik trouwens een afspraak met iemand van MvM , ben woensdag gewoon alweer 6 weken.
    Dus morgen maar even de VK bellen om een afspraak te maken voor de intake en eerste echo :D .
     

Deel Deze Pagina