Wow, Banne, zie nu pas dat je de 37 weken al gepasseerd bent Wat gaat het toch snel! Wil je graag thuis bevallen of ga je naar het ziekenhuis? Sammie: Leuk, een zitje op de fiets! Bij mij zit hij er ook al op, maar durf nog niet goed met Jelmer te gaan fietsen, omdat hij nog niet echt goed zelfstandig zit. Jane: Prachtige foto, de meiden lijken op je! Volgens mij krijgt Jelmer de waterpokken niet heel heftig, tot nu toe zit het alleen heel erg op zijn borst en beetje op zijn buik en een paar verdwaalde plekjes op armen en gezicht. Kan nog wel verergeren natuurlijk, maar normaal breidt het zich wel sneller uit.
@Kwebbel, ja het gaat nu wel heel snel! Ik wil in het ziekenhuis bevallen. Ik ben heel benieuwd wanneer onze kleine meid komt! Gelukkig vallen de waterpokken bij Jelmer nog mee! Hopelijk blijft het zo..
Goedemorgen dames! Ik ben zo trots Liz heeft vanmorgen voor het eerst van de rug naar de buik gedraaid. Vandaag horen we ook of het spreidbroekje af mag. Ik hoop het echt! Banne jeetje 37 weken alweer. Nog maar heel eventjes. Spannend hoor! Ben benieuwd naar het wiegje. Vond ik ook zo mooi, maar nooit 1 gehad. Sammie super leuk cadootje he Kan Roan al zo goed zelfstandig zitten dan dat je er al mee fietst. Ik wil ook:d Lijkt me super om te fietsen met Liz en vooral nu we dit mooie weer hebben. Kijk dat is dan wel een voordeel als je kind in de winter geboren word. Kun je in ieder geval in de zomer op de fiets Kwebbelsnoes jeetje wat is Jelmer er snel bij. Heeft hij erge last van jeuk? Jane echt super leuke foto Moet altijd aan mijn man vragen om mij samen met Liz op de foto te zetten anders zou ik geen enkele foto hebben met zijn 2. Mijn man daar in tegen heeft al wel 100 foto's samen met Liz. Komt omdat ik daar zo fanatiek in ben Wat is er met Jovi aan de hand dat hij zoveel huilt? Misschien een sprongetje?
@ Missy, wat vervelend zeg dat Jovi zo huilt. Misschien eens langs de dokter? @ Chantal, hoe gaat het met liz? @ Kwebbel, vervelend dat Jelmer de waterpokken heeft maar hij kan het maar gehad hebben he. @ Jane, wat een leuke foto @ Carpe, van harte gefeliciteerd met je verjaardag. Heb je leuke dingen gehad? Liefs
goedemorgen meiden @carpe gefeliciteerd met je verjaardag!! hoop dat je flink verwend bent @alicia hoe was jullie weekend? jullie hebben wel super mooi weer gehad denk @banne waaat ik zie dus ook nu pas dat je al 37 weken bent jeetje jullie kleine meid mag al komen hoop dat ze heeeeeeel snel komt maar geniet er toch nog maar even van het getrappel in je buik uhh en je rust @kwebbel niet zoveel waterpokken ja wat je zegt kan nog komen of misschien is het wel 5of 6e ziekte of had je al blaasjes gezien @chantal hier was er 1 niet zo blij dat twente heeft gewonnen haha maar je man heeft wel een mooie wedstrijd gehad t was wel spannend @missy ojee huilt jullie kleine man zoveel enig idee waarom?? hier weer is 2 zieken in huis:x ik heb het weer is te pakken heel fijn en sinds gister ook julian niet helemaal lekker hij heeft gister 2x ruim 2 uur geslapen en nog een keer ruim een uur verder was hij echt super mak dat zijn we echt niet gewend van hem hij had gister ook maar 1 goeie plasluier en wilde niet eten en weinig drinken dus heb maar en flesje roete roosvicee gemaakt daar heeft hij nog 40cc van op vanmorgen werd hij wakker met 38.3 niet hoog maar er zit toch iets te broeien dan hopelijk slaapt hij het er vandaag weer uit fijne dag meiden liefs
Er beginnen wel blaasjes te komen, dus denk wel echt waterpokken. Hij begint nu ook wel wat jeuk te krijgen, erg sneu.
Chantal: Go Liz!!! Hopelijk mag het spreidbroekje af. Babykwes: Wat vervelend zo'n ziekenboeg. Beterschap! Missyf: Kan idd een sprongetje zijn of misschien heeft hij wat onder de leden.
Hey meiden, carpe@ van harte gefeliciteerd met je verjaardag vandaag! Heb je lekker vrij vandaag of moet je werken? Hier gaat alles prima, heb een mooi weekend gehad. Onze kleine meid is flink gegroeid, dat konden we mooi zien op de 3 d echo! Ze heeft flinke grote dunne vingers, en lange voeten. Heeft ze toch al iets van moeders! Voor de rest ging ze zich aldoor verstoppen, wel grappig. We zijn van het weekend 5 jaar samen, en nu wil ik wat origineels bedenken om te geven aan me moppie. Heeft iemand nog leuke ideeen of tips?? liefs van pluisje
@ Kwebbel, ahh ziellig. Je hebt ook speciaal spul tegen de jeuk bij waterpokken zag ik laatst in een blad staan. @ Babykwes, hopelijk knapt julian snel weer op, vind het maar niks als ze niet willen drinken. @ Chantal, hopelijk krijg je vandaag goed nieuws
Het wiegje! We hebben nog 1 zijkant en aan de onderzijde kunnen we ook nog 2 gebogen latjes monteren zodat hij kan wiegen. Op deze manier staat hij naast mijn bed en ligt ze op gelijke hoogte als mij. We moeten alleen nog wel wat extra onder het matrasje leggen zodat deze recht ligt!
Hey ladies, Zo moest weer heel veel bij lezen heb niet alles kunnen onthouden sorry Hoop dat iedereen een fijne moederdag heeft gehad? Carpe nog van van harte gefeliciteerd met je verjaardag! ALicia wat is nina lekker ondernemend zeg! echt leuk! Sammie wat een leuk kado en foto jane wat een leuke foto Banne al 37wk wat gaat dat snel. Over 2 weken gaan we oorbellen bij zulay zetten. o ben zo terug
Heej meiden..! Even snel uit mijn koppie..! Dacht moet weer even wat laten horen lees wel mee zoveel als het me lukt..! Hier gaat het goed.. Bjurn doet het goed is z'n heerlijk ventje..! Vanaf volgende weekend krijgt hij groente hapjes ben benieuwd wat hij er van vind..! @carpe Gefeliciteerd..!! @sammie mooi kadoooo ik krijg ook en zitje alleen de fiets ook nog haha want mijn fiets is echt niks meer krijg een moederfiets maar Bjurn kantoch nog niet op de fiets mee dus krijg iets verlaat moederdag kadoo.. @Lovely me ooh wat schattig die oorbelletjes hihi.. wel vroeg is dat een soort van traditie bij jullie?? Ziet vaak dondere kindjes die vroeg oorbelletjes hebben..!! @jane Lieve foto!! ook al 2 grote meiden..! @ banne Sucees met laatste loodjes !!!Mooie buik hoor toppie..!! @kwebbel aah die schat hopelijk gaat het snel voorbij en heeft hij niet teveel last... hij is er wel vroeg bij met de wpokken of niet..?? @chantal.. hopelijk mag het broekje af..!! gelukkig gaat het beter met liz!! Wat goed dat ze draait hier alleen nog van buik na rug anders om nog niet..! @ Wenrich DUIM DUIM voor jou hopelijk zijn de krampjes een voorteken op een kleine beeb..! Nu ben ik het kwijt sorry voor de niet reacties..!! Morgen komt de Fysio weer voor Z''n hoofdje die is nog steeds erg plat..! en volgens mij is het niet veel beter geworden..!! Dan hebben we de keus voor een helmpje.. vind het zooo zielig..!! Meiden kennen jullie iemand met ervaring met de helm..? Vraag morgen Fysio om advies als zijn het adviseerd dan gaan we het toch maar doen dnek ik ..! Hopelijk hebben alle mammies een fijne moederdag gehad..!
Zo,even bijgelezen. Wat is er vele gepraat. Ff uit mijn hoofd reageren. @Girllie. Ik heb meerdere kidneren op het werk gehad met ene helmpje. Het is net zoals met een spreidbroekjeuders vinden het verschrikkelijk,maar de kelintjes zelf zijn er heel handig in. Je hebt ook heel veel leuke motieven voor ene helmpje en ouders zeggen later altidj dat het hun erg is meegevallen. De kidneren kunnen ook gewoon draaien met zo'n halmpje op en zijn er best handig mee,dus ik zou me er niet te druk om maken,al snap ik wel dat je baalt. @Carpe. Gefeliciteerd met je verjaardag. Leuke cadeaus gehad. @Banne. Leuke wieg. Ook een hele aparte. Hoe vole je je? Heb je zelf een idee wanneer de kleine gaat komen? Waar si ons lijstje eigelijk met alle datums,want jij bent niet als enige uitegtelt dan toch? Mooi buikje hoor. @Jane. Leuke foto emt je meiden,worden ook al groot. Hoe doen ze het qua ontwikkeling nu? @chantal. Wat zielig Liz zo ziek. Fijn dat het iets beter gaat. Mag het spreidbroekje af? IK hoor het voor jullie. @Kwebbel. Ah Jelmer de waterpokken. Heerst dat nu weer dan? Hopelijk heeft hij niet te veel jeuk eraan,dat is altidj zo sneu. Hoe gaat het met jouw werk,alles geregeld om te kunnen beginnen. Wij zijn weer terug van een heerlijk weekendje weg. We hebben hete rg naar onze zin gehad. Supwer lekker weer ook. Nina heeft zich geweldig vermaakt. We hadden ligbedden in de tuin op de kant gezet en zij ging de hele tuin rond. Alle blaadjes en takjes even aanraken en het liefst in de mond. Ook het zand vond ze erg leuk. Ze zag er dan elke acond ook niet meer uit en moest dan in bad:zwarte handjes en voetjes,maar dikke schik. Ook heelrijk gezwommen,Nina is helemaal niet bang. We hadden geen speeltje svoor in het water meegenomen,maar Nina pakt dat gewoon van de grote kinderen af. :-0 volgende keer dus toch maar wat meenemen. Ook een leuke moederdag. Met z'n allen gebowld en Nina achter de scoretafel alles in de gaten houden. 's Avonds naar de pizzeria en Nina over de grond in de speelhoek,wat had ze het naar haar zin. geslaagd weekend dus en gelukkig ook mjet Nina heel goed gegaan. Ook geen bemoeizucht van mijn ouders of broer gehad met Nina. Dat hoor ik vaak van vrienden als die met ouders op vakantie gan ,maar dat ging bij ons gelukkig erg goed. Jullie ook allemaal een leuek moederdag gehad?
@ Girlie, fijn dat bjorn het zo goed doet. Ik ken een kindje met een helmpje maar die heeft er absoluut geen last van dus als ze het aanraden zou ik het zeker doen. @ Alicia, wat fijn dat het allemaal zo goed is gegaan. Jullie hebben ook heerlijk weer ervoor gehad. Hier deed Luuk de laatste dagen erg moeilijk met zijn flessen dronk ze niet meer leeg of wilde gewoon helemaal niet nu heb ik er 1 fles afgehaald en krijgt hij 4 flessen van 180 en drinkt hij elke fles leeg, zijn er meer die dit doen?