@ Wen... pff, dat is moeilijk zeg! Veel sterkte, ik hoop dat je opa op mag knappen!! Herken je gevoel helemaal... mijn opa moest vrijdag met de ambu naar t ziekenhuis.. uiteindelijk viel t mee, maar schrok wel enorm... Wil toch echt dat hij onze uk leert kennen! @ San... Heel begrijpelijk hoor dat je dat nu niet durft... Alicia schrijft al... gewoon later dan maar, wanneer jij je er beter bij voelt! @ Mamavan4... Pfoei, dat is nog even spannend dus... Ik ga voor je duimen dat alles zometeen goed mag blijken! Dat idd je blaas gewoon in de weg zat! Veel sterkte zometeen!
@MamaVan4 Balen zeg, hoop idd dat je blaas in de weg zat. Maar wel vreemd dat ze je niet gewoon even naar het toilet liet gaan om die te legen. Ik hoop dat je toch goed nieuws krijgt! S6... @Alicia Mijn opa is 88 jaar en heeft in het verleden al een herseninfarct gehad. Ik werk zelf in het zkh en helaas combinatie leeftijd en longontsteking loopt vaak niet goed af. Als ze het vocht achter zijn longen kunnen wegkrijgen dan is het ergste gevaar geweken. Maar dan is het nog afwachten of zijn nieren het weer gaan doen, want helaas is dat niet altijd het geval. Zijn bloeddruk is erg laag momenteel. Vanavond hoop ik meer te weten. @San Ik begrijp het wel dat je het niet durft. Maar ik denk dat je familie wel heel blij zou zijn als je zwanger blijkt te zijn. Het is toch weer een lichtpuntje na deze verschrikkelijke tragedie. Test gewoon wanneer jij er aan toe bent. @missy Ik testte ook pas 3 dagen na NOD positief. Probeer het even te laten rusten en evt pas van het weekend weer te testen als je nog niet ongi bent geworden. Ik duim voor je dat je volgende test positief is!
hoi allemaal, Wil even zeggen dat de woorden van jullie me goed doen. En testen weet nog niet wanneer denk van het weekend maar . mama vn 4 succes spannend. Wen sterkte nogmaals
Hey meiden!! Het is eigenlijk nog steeds niet te bevatten dat ik nu echt in ronde 2 zit. Me ongesteldheid is gestopt, en als het goed is komt er dus niet meer. Maar ben toch wel een beetje bang dat het soms nog meer komt. Hoop van niet maar het is afwachten. Wanneer zal ik gaan beginnen met ovulatietesten? Me vriend vind het onzin, hij zegt het is toch niet in 1 keer raak. Dit ontmoedigd me dan weer en denk ik, we willen toch een beebje! Dus ja twijfel wel een beetje. Wat vinden jullie ervan? fijne avond veel liefs van nana
@San, heel veel sterkte nog de komende tijd! Pfff, zal nog steeds niet te bevatten zijn voor jullie. Ik zou, zoals iedereen al zegt, lekker testen wanneer je eraan toe bent. Ik ben het ook met Wen1975 eens dat het wel een lichtpuntje kan zijn voor iedereen! Nogmaals sterkte! En schrijf al je frustratie maar lekker weg hier..
@mamavan4, hoe is het gegaan, was er wat meer te zien?? Ik hoop heel erg voor je dat het allemaal goed zit! @nana, ik zou juist wel met ovutesten gaan beginnen! Wat je vriend ook zegt.. Vooral omdat je ook nog niet weet hoe je cyclus gaat lopen in ronde 2.. Maar welke dag je het beste kan beginnen met testen is natuurlijk wel lastig. Ik zou wel op tijd beginnen uitgaande van cyclus 28 dagen? En dan om de dag testen ofzo? @Wen1975, heel veel sterkte met je opa!! Hoeplijk komt hij er weer helemaal bovenop om jullie kleine uk nog mee te maken!! @MissyF, niet wanhopen! Er zijn meerdere meiden die pas laat positief testen! Laatst zag ik iemand op het forum, pas op dag 9 na nod! Geen bloed geeft moed! Zo volgens mij ben ik weer bij?? Toch vervelend dat ik niet op m'n werk op het forum kan! Ben de enige vrouw op een klein kantoor.. haha
hoi dames, even een paar daagjes niet online geweest en alweer zoveel bij te lezen.... ben benieuwd naar mamavan4, hoop dat idd je blaas in de weg zat! hier kruipt de tijd echt voorbij, wil zo graag dat het vrijdag is, dan heb ik nacontrole bij de verloskundige, wil graag verder kunnen voor een nieuwe zwangerschap!
Ik kwam even kijken of er al nieuws was van mamavan4... Helaas nog even wachten.. Hoop zo dat alles goed is
oh meiden wat heb ik jullie lang laten wachten zeg... Sorry... maar bij de gyn aan gekomen, kreeg ik weer een inwendige echo, daar was ik al van op de hoogte, nu had ik gelukkig mijn blaas goed geleegd en het heeft geholpen want er wat een vruchtzakje te zien en er zat wat in, hij keek verder en hij zag zelfs een hartaktie... ik kon dat zelf niet zien omdat ik daarvoor te ver van het scherm af lag... maar het zat nu wel goed zei ie... ik moet volgende week terug komen, dan meten ze ook mijn bloeddruk en als die te hoog is krijg ik medicatie.. en ik krijg dan weer een echo... het bloed wat ik soms heb kan nog van innseteling zijn... ben er echt opgelucht weg gegaan... het duurde ff voor ik hier wat kon melden, maar was eerst naar mijn zusje en toen naar mijn ouders, en heb net een ovenschotel in de oven gezet... wij hebben het dus gister aan de familie verteld...dat scheelt wel dan kan je je hart luchten... nou meiden, ik heb vanavond vergadering op school (OR) maar een fijne avond... voel me nu een stuk beter.
Ik had het al gelezen Zoals het nu is; is het toch ook prima....het gaat erom dat ze nooit vergeten worden
Ik vind het knap van je hoor..ik zou het denk ik niet kunnen.. Kan me voorstellen dat je het erg moeilijk vind om het ze te vertellen als je straks echt zwanger bent....maar ik ben ervan overtuigd dat ook dit je gaat lukken! Ik hoop dat jullie het snel een plekje kunnen geven..
ooh wat rot voor je.....ik hoop dat ie er nog bovenop komt, maar als ik de verhalen zo lees.. Dikke knuff..
@mamavan4 wat een fijn nieuws zeg! @nbroen ik heb eigenlijk weinig last van m'n borsten, ze zijn niet heel gevoelig ik had alleen van die blauwe aders op m'n borsten dat had ik al voor mijn nod. Ik denk dat er zo'n drie aders per borst te zien zijn. Verder zijn ze iets voller maar kan nog niet echt zeggen dat ze veel groter zijn geworden