@ Marlayne, Hmm.. vind ik wel vaag dat ze in die maanden verder helemaal niks gaan doen.. Hebben jullie verder al onderzoeken gehad, of alleen maar de sperma-analyse? Want als je verder nog geen enkel onderzoek hebt gehad, zouden ze daar toch alvast mee aan de slag kunnen zou je denken... Hoop voor je dat de maanden snel om zijn, en het zou natuurlijk nog beter zijn als je in tussentijd een mooie posi test zou hebben Niks leuker dan net vóór de MMM zwanger te zijn @ Marnat, wanneer zou je ongi moeten worden dan? En ben je al een keer eerder na je operatie ongi geweest? Wel vreemd.. Maar hey, misschien is het nu ineens raak? Ik duim voor je! *ego* Hier een overenthousiaste moeder Ze is vandaag al begonnen met borduren voor een lakentje voor uk.. Whaha!! Vind het zo grappig! En moet nog 6 dagen wachten, dus word zo langzamerhand gek hier.. (tel nog net niet de seconden af) Knuff!
sazz@ mijn ongi was gister , is er nu nog niet pff. en de test was omo wit. ja na de operatie al ongi geweest hoor direct zelf.
En..Marnat..rode duivels al tegengekomen? Ik moet t vandaag of morgen ook worden..! Saz, ze hebben bloedgeprikt bij mij, was allemaal goed gelukkig. Ik heb er wel vrede mee hoor, 2,5 maand ff niks. En wie weet dan wel een posi-test! 17 mei gaan we weer verder, heb gisteren de afspraak gemaakt.
@ Marnat, en?!?! Al nieuws?? @ Marlayne, ok, als jullie er geen problemen mee hebben om nog een paar maanden te wachten, prima toch? Misschien idd wel fijn om er ff een poosje gewoon niet mee bezig te zijn.. @hier: Heb morgen om half 1 een echo... En word met het uur nerveuzer!! Hoop zo dat alles goed is!! Laat het morgen wel weten
Ik ben me net toch kapot geschrokken. Ik zou even de stad in dus ik zou mijn auto in de parkeergarage neerzetten. Ik zie een parkeerplekje naast zo'n dure luxe sportauto (waarvan de deuren omhoog open gaan weten jullie wel) Dus ik zal hem er in draaien laat ik de koppeling iets te snel los, schokt mijn auto naar voren zo tegen die dure wagen aan!!!! K*tzooi... Hele rechter voorkant kapot/ingedeukt. Schade aan mijn auto valt gelukkig mee. En die andere schade ben ik gelukkig voor verzekerd... maar ik stond echt te shaken!!! De eigenaar was er niet bij, dus ik had al even kenteken op geschreven en ben naar die man van de parkeergarage gelopen en is met me mee gelopen naar de auto... En toen stapte de eigenaar (een vrouw) net in en zou dus weg rijden. Dus ik tik op het raam en zeg dat ik tegen haar auto heb aangereden. Zij kijken... ze had niks gezien namelijk... Nou ze was allang blij dat ik het eerlijk vertelde en niet zomaar was weg gereden! Er zijn ergere dingen zei ze... Nou gegevens uitgewisseld en ze laat haar man vanavond bellen, want ze had zelf geen verstand van het schadeformulier en ze had wat haast! Pffff Ik heb nou 4 jaar mijn rijbewijs en dit heb ik nog nooit mee gemaakt! Liefs
Whoops! Oh, ja, dan sta je idd wel ff flink te shaken ja! Maar zoiets kan iedereen overkomen, ongeacht hoe lang je je rijbewijs al hebt.. Je voet kan ook ineens van de koppeling af glijden.. Er zijn idd ergere dingen, het is maar materiele schade.. En mensen die in zo'n auto rijden.. Tja, die hebben blijkbaar geld teveel, dus als het haar al niet eens opviel dat er een deuk in zat.. Zegt genoeg! Wel k*t dat je je verzekering moet aanspreken, want daar gaat je schadevrije jaar..
Tis wel stil hier... Ff snel: de echo gister was echt geweldig, alles was goed Foto's staan in m'n album.. 8 april hebben we de nekplooimeting, maar heb nu m'n laatste afspraak bij de FA gehad, en dat was ook de laatste inwendige echo
marlyn @ goed hoor, we gaan in mei juni van start met isci. en hopelijk slaagt het aan zo niet is het over en uit. wat is het hier stil de laatste tijd. ik kom af en toe nog wel kijken.
week 23 beginnen we 6 a 8 week er voor de voor bereiding 14 april hebben we een bijeenkomst en uitleg van de verpleegkundige, en zullen we de medicatie en pil ook wel mee krijgen enz. meiden ik zit meer op mijn eigen topics op moment . hier schrijft haast niemand meer.
Dames veel wordt hier niet meer geschreven maar toch wil ik dat jullie weten dat ik zwanger ben!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vanochtend twee mooie vette strepen!!!!!!