volgens mij zal die ongerustheid ook pas verdwijnen als je de kleine in je armen heb, tenminste bij mij wel maar fijn dat je een goed gevoel erbij heb minimuis. L78: jij wacht eerst dus di. af voordat je een ander stap ga ondernemen? idd. laat maar horen wat zei te vertellen heeft toch?
L78,wij zijn vanmorgen weer naar het Barrahûs geweest en ik heb even gekeken bij het overzicht van de Freya verkiezing en ziekenhuis st.radbout UMC nijmegen,Leiderdorp medisch centrum kinderwens,Maxima medische centrum Veldhoven en Flevo ziekenhuis Almere staan allen in de top 9 van Freya,misschien zit daar een optie voor je bij.Je kunt het Barrahûs ook altijd even bellen natuurlijk en vragen om advies. Ik denk zeker dat het goed is dat je je eens op candida,schimmels en soa's laat onderzoeken.Kunnen ze je ook 24 uurs urine op laten vangen?zo ja,laat je dan eens nakijken op de schildklier,dat kunnen ze uit de 24 uurs urine goed controleren. Wij hebben vandaag iui gehad en we mogen niet mopperen,mijn vriend heeft 85% zaad dat een 10 kreeg,de rest zit voldoende dus wij zijn tevreden.Morgen weer iui omdat mijn ei nog niet was gesprongen,mijn ei was vandaag 23.7 en gisteren 23.4mm dus hij is weer groter geworden. Minimuis,jou echo komt al dichterbij meid dat duurt nog bijna twee weken en dan zien jullie vast jullie levende wonder.
Vanmorgen weer iui gehad en we hebben ook nog geluk gehad mij ei is tussen de twee iui's door fijn gesprongen dus wie weet is het raak,het is nu duimen geblazen en hopelijk ben ik begin feb zwanger. Hoe is het met jullie allemaal,het is hier wat stil.
vlindermoeder: hey super nieuws meid!!!!!!!! hier gaan de duimen iig voor je draaien hoop dat het raak zal zijn
Vlinders moeder dat is inderdaad goed nieuws. Ik ga hard voor jullie duimen voor een mooi resultaat aan het einde van deze ronde
Goed nieuws Vlindermoeder, duim voor je! Bedankt voor je 'uitzoekwerkje' voor mij, ik wacht nog ff dinsdag af als de gyn terugbelt en bepaal daarna vervolgstappen.
Hey meiden,ja goed nieuws he,ik merk dat het reizen naar het barrahus me toch meer energie heeft gekost dan ik eerst dacht.Sinds gistermiddag slaap ik s'middags twee uurtjes en dan ben ik daarna nog niet fit. Hoe is het verder met jullie?
altijd lekker zon middag dutje ik hoop morgen een goede echo te krijgen, merk dat ik best nerveus ben...
Niet allen het reizen, maar ook de gebeurtenissen zijn natuurlijk heel intensief. Logisch dat dit je veel energie kost. En lekker toch die middagdutten....ik hoop dat die er bij ons nog lang in blijven. @ hier: ik ga maandag even naar HA. Ik ga dan vragen voor de onderzoeken die al gedaan zijn. Eventueel ook nog aanvullend onderzoeken vragen. Heb verder goede hoop voor deze ronde, maar dat heb ik eigenlijk elke ronde wel
Nisa succes morgen met de echo en ik duim dat dit een mooie echo is en de eerste van de vele die nog mogen volgen. L78 en Vlindermoeder ik ga voor jullie een kaarsje opsteken en duimen dat er een mooie zwangerschap zal onstaan L78 succes maandag bij de huisarts.
L78,vraag of je 24 uurs urine mag opvangen,ze kunnen daar heel veel uit halen wat ze niet kunnen met een bloedtest,er zijn velen die last hebben van de schildklier en dat werdt niet gevonden met de bloedtest maar wel met de 24 uurs urine.Vraag ook een simpel uitstrijkje op schimmels en candida en eventuele soa's.Vaak vinden ha dit onzin maar kijk naar mij,ze wilden bij mij geen test want ik zou het toch niet hebben maar ik heb weldegelijk een candida.Succes maandag Minimuis,dank je meid er komt vast zeer binnenkort voor l78 en mij een zwangerschap aan.
Minimuis, de kaarsjes branden hier ook weer hoor! Ik heb een Mariabeeldje en daar omheen staan drie vaasjes/kandelaren met waxinelichtjes, nou daar moet toch goede krachten uit voort komen?! Vlindermoeder: heel erg bedankt voor je tips! Fijn om te weten waar ik precies naar kan vragen. Dank!! En Minimuis heeft gelijk, het gaat voor ons ook vast snel gebeuren. Nisa, spannend je echo joh, ik duim mee. fijne avond meiden!
hey bedankt meiden ben net terug, volgens mij vertikt die man het om een inwendige echo te doen tenminste hij wilde eerst gewoon kijken en zei zie je we hoeven niet eens een inwendige echo te doen nou ja ik hoef ook niet zonodig een app. in me te hebben dus hebben we het maar zo gelaten volgende week maandag mag ik weer terug en de vruchtzak klopte met 5/6 wkn dus dat is ook goed. de gyn. was er zelf heel pos. over en houd ons goed in de gaten daan ben ik wel blij om heb geen scanner maar heb een foto gemaakt
Nisa,het ziet er goed uit meid en jammer dat er geen inwendige echo is gemaakt want dan had je waarschijnlijk het hartje al zien kloppen.Fijn dat jullie goed onder controle staan van de gyneacoloog.
Ziet er goed uit Nisa, mooi! Is het normaal waar jij woont om zo strak onder toezicht van een gyn te staan of komt dat door je historie? @hier: ik heb vanochtend een bloemetje gekregen van het zkh met een kaartje: excuses voor de verkeerde geplande poli-afspraak. Dat deed me toch wel goed; netjes he?!
Nisa mooie echo hoor jammer dat hij uitwendig was anders had je meer kunnen zien. L78 dat is inderdaad netjes dat ze hun excuses hebben aangeboden. Hier vannacht heel slecht geslapen dus eigenlijk een hele dag bij getankt mijn vriend snurkte zo hard haha maar nu weer helemaal boven water
vlindermoeder: ja wrsch zou ik met inwendige echo veel meer zien maar ja hij deed liever 'uitwendig' nou ook best, ben al blij dat ik zoveel echos krijg mag volgende week maandag weer terug dus nou ja ik ben al blij met deze echo. en hij was er heel pos. over dus we zijn helemaal pos. geladen L78: dat komt (heb ik al eerder gezegd volgens mij) omdat we bij een privekliniek lopen. dan is de zorg op max. zeg maar dit wordt niet vergoed maar mag je lekker zelf betalen maandelijks een x bedrag. ook mede door mijn historie en wat attent dat ze je bloemen sturen!!! heb ik anders nooit gehoord erg netjes hoor minimuis: nou ja idd. maar goed ik ben ook niet zon voorstander van een inwendige echo want ik kan me nooit ontspannen omdat ik het heel snel koud heb en me gewoon niet kan ontspannen want de ass. is er dan ook bij!! nou voel me niet echt op mn gemak met pottekijkers en dat is helaas gebruikelijk hier. elke arts heeft hier een ass. op de kamer (gezellig he)
Nisa,ik heb al geen schaamte meer een inwendige echo is voor mij niet erg meer,maar ik kan me jou wel voorstellen. Minimuis,die van mij zaagt elke nacht het hele bos om,hahaha,ik weet hoe erg jij het hebt.