Noukje hij is weer lichter geworden dus nog steeds geen positieve gehad:x, ik stop er mee met dat testen hou mijn temp wel bij en dan weet ik het ook maar word hier echt niet goed van. Ik denk iedere keer ja nu komt mijn ei en dan blijft hij 2dagen dezelfde kleur en dan de derde dag is hij weer zo goed als wit
Vervelend zeg! Dat met toch niet kunnen? Het kan altijd zijn dat je urine de ene keer geconcentreerder is als de andere keer. Maar 2 dagen achter elkaar bijna een positieve test moet dan toch ook niet kunnen. Vreemd! Hoe is het met je temp?
Noukje ik drink bewust helemaal niks voor ik test of bijna niks hou ook precies 4uur mijn plas op dus daar zou het niks mee te maken moeten hebben, mijn temp is naar 36.5 gezakt, ik geef de moed op voor deze maand dat ik dan maar snel ongesteld ga worden en door kan want nu snap ik er echt geen bal meer van. Ik ben een beetje boos op mijn eigen lichaam eerst van die korte cyclussen en nu dit weer
Kan het me voorstellen. Erg frusterend! Jammer dat je ze bij Geertgen niet even willen kijken of er een eitje aan het groeien is..
Het is voor ons meer dan een uur rijden als ik maandag nog geen duidelijkheid heb ga ik naar de ha en vragen of ik ff ergens een echo kan laten maken. Ik denk dat hij dat wel doe hij is niet zo moeilijk en weet natuurlijk alles van onze miskramen.
Nou zeg, kan me voorstellen dat je boos bent op je lijf. Maar goed, daar moet je t wel mee doen. Hoop dat je sowieso vr echo kan vlgd wk zodat je weet waar je aan toe bent. Grrr, unfair!!!!!
*inbraak* Hey Noukje.. ik zag je toevallig voorbij komen... hoe gaat het met jou? Ik wil verder iedereen hier even een hart onder de riem steken.. wat een moeilijke tijden hebben jullie allemaal gekend. Ik heb heel veel respect voor jullie en wens dat jullie allemaal heel snel een gezonde zwangerschap mogen verwachten. Mét een lief klein kindje tot resultaat! Toi toi toi! *breekt uit*
Hoi Ingeltje! Lief dat je even komt vragen hoe het met me gaat. Het gaat goed. Bewust even een pauze genomen en heerlijk genoten van alles om me heen. Nu proberen we langzaam aan zwanger te worden. We zien wel wat de toekomst ons brengt. Hoe is het met jou? Ik zie dat je inmiddels weer mama bent geworden van Sven, gefeliciteerd! Gaat het goed met jullie?
Ja, hier is alles goed, drukke dagen uiteraard, maar gezegend met 2 lieve jongetjes. Deze is voor jou: Bekijk bijlage 90288
Hoi hier ben ik weer had ff wat tijd nodig. Nu zegt ff dat ik een eisprong heb gehad wel met een stippellijn dus hij twijfel ik zelf ook omdat ik geen positieve test heb gehad. Ik ga vanmiddag om 3uur naar de ha bellen en vragen of ik ergens een echo kan krijgen zodat ik ook mijn progesteron kan gaan opsteken. Ingeltje bedankt hopelijk doen ze hun werk. Noukje hoe is het met jou denk je dat het gelukt is deze maand
Idd vreemd minimuis. Ik hoop dat de echo je duidelijkheid geeft. Mag je eerder niet beginnen met progesteron. Mijn nod is vrijdag, dus nog even afwachten... maar spannend is het zeker!
Noukje ik duim hoor wanneer ga je testen of probeer je het vol te houden om het niet te doen voor vrijdag.