Noukje ik ben 2x bij haar geweest en ze gaf mij een goed gevoel ze nam de tijd en door haar heb ik progesteron gekregen verder ben ik nog bij kuipers geweest en bij dokter ruis die laaste is ook wel een toffe peer die stond er van te kijken dat mijn eisprong zo snel was. Waarschijnlijk hebben wij hem volgende keer weer omdat we proberen om op het avondspreek uur te gaan zodat ik minder vrij hoef te nemen het kost mij toch al gauw een halve dag, en aangezien dat ik niet steeds op de kosten van mijn werkgever wil gaan is dit de beste oplossing.
Dat klinkt positief minimuis! Ik voel me een stuk geruster (had gegoogeld op haar naar en er waren mensen positief maar ook minder positief). En erg begrijpelijk van het verlof krijgen/opnemen. Wij moeten er ook beiden vrij voor nemen of een werkdag voor wisselen. Weet nog niet wat ik ga doen. Wil op mn werk niets vertellen over mn miskramen.
Noukje ik had ook van die verhalen gelezen maar had bij mezelf zoiets van ik zie het wel en ben gewoon gegaan. Ik denk ook dat dit persoonlijk is de ene vind een gyn goed en de ander vind dezelfde gyn totaal helemaal niks. Ze was ook de enige die door had dat wij de wanhoop nabij waren. L78 hoe is het met je rug alles goed. Hier nog steeds geen idee hoe mijn cyclus is ik wacht wel tot mijn menstruatie.
Hier gaat het goed hoor! Gisteren lekker uiteten geweest, iets te laat naar bed na een lange dag, dus vandaag beetje rustig aan proberen te doen en vroeg naar bed
@ L78: een aantal collega's weet wel van mn mk'en, niet van mn laatste mk trouwens. Ik werk nu op een andere afdeling. Ik weet niet zo goed waarom ik het stil wil houden op mn werk. Ik heb er niet zo'n behoefte aan om dit met collega's te delen denk ik. Fijn dat het zo goed gaat met je! Oeeh lekker uit eten geweest, samen met je man? @ minimuis: ja dat is waar, dat het ook erg persoonlijk is en of er een klik is. We gaan ook gewoon en we zien wel. Wat vervelend dat je cyclus zo raar doet. Worden de ovutesten al donkerder of juist weer lichter? @ hier: bloeden is nu bijna over denk ik. Sinds gisteravond bijna niets verloren. Alleen met afvegen beetje bruin. Zou fijn zijn als het zo snel al weer voorbij is. Wie weet deze ronde toch weer proberen? Ik weet het nog niet.
Noukje, misschien gewoon op zijn beloop laten en maar zien wat er van komt? Met het risico dat ik mijn eigen situatie op jou projecteer, is je schildklierfunctie destijds ook nagekeken? Weet je de waardes nog? Ik kan me voorstellen dat je dit niet met collega's wilt delen hoor! Bij mij kwam de derde miskraam (de tweede op rij) heel hard aan, de onderzoeken in het zkh werden gestart en de situatie op werk was alles behalve ideaal. Ik ben onder andere door deze combi en natuurlijk de aard van het beestje overbelast geraakt en heb een tijd thuis gezeten. Terwijl ik thuis zat, kreeg ik mijn vierde miskraam. Voor mij was het heel belangrijk om te laten weten dat er meer speelde dan alleen het werk-aspect. De tweede miskraam heb ik niet verteld (ziek gemeld) omdat ik toen net bij deze afdeling werkte, de tweede wel omdat ik daardoor behoorlijk emotioneel was en ook in werksituaties niet meer 'normaal' reageerde. Voor mij luchtte het op om er over te praten, ik kreeg wat erkenning voor onze wens en het verdriet en de onzekerheid daaromheen. Maar goed, dat is heel persoonlijk. Net als het contact met je gyn. Ik hoop zo voor je dat het klikt en dat je serieus genomen wordt. Ik was uiteten met meiden van de zwangerschapsgym (nog van mijn zoontje). We hebben een leuk clubbie meiden en fijne vriendschap hieraan overgehouden. Minimuis, hoe is het met je temp dan? Is daar ook geen peil op te trekken? Ik heb er zelf niet zo veel verstand van, maar jij ondertussen wel Als ik toch 's een toverstafje had.....
Noukje ik hoop dat het nu achter de rug is. En of je er nu weer voor moet gaan is natuurlijk een beslissing die jij alleen kan maken. L78 als ik mijn temp bekijk zou ik zeggen dag 9 mijn ei maar ik zal eens met mijn temp spelen kijken wat ff dan ga zeggen. Mijn test was vandaag heel licht zoals hij normaal is na mijn ei dus heb goede hoop dat hij inderdaad dag 9 is geweest.
Nou daar word ik niet wijzer van want ff geeft geen ei al blijf ik 37.0 ingeven en al zet ik een positieve test op dag 7 en 8, nou ja kan niet meer doen dan afwachten als hij toch op dag 5 is geweest zit ik nu op 6dpo en anders op 2dpo afwachten dus maar ik test gewoon ergens daar tussen in als ik nog niet ongesteld ben. Wie weet komen we met drie terug van vakantie
@ L78: Ik ben geprikt op TSH (2.23) en op FT4 (15.5). Helaas niet op anti tpo. Heel begrijpelijk in jouw situatie dat je op je werk wel verteld hebt wat er allemaal speelt. Ik kan mn miskraam nu goed aan. Ik voel eigenlijk niet zo veel. Ik baal wel enorm dat het weer mis is. Vanochtend zag ik bv iemand van de zwangerschapsgym (van mn dochter) en die liep al met een 2e kindje. Dat is zo raar om te zien en het voelt zo rot. Niet dat ik het haar niet gun. Het is de realiteit denk ik die dan zo k*t voelt. Wat leuk trouwens dat je nog zo'n goed contact hebt met de meiden van de zwangerschapsgym! @ minimuis: dan heb je dit keer een korte cyclus, of niet? Ik hoop trouwens dat jullie ook met zn 3tjes op vakantie gaan/ terug komen!
Dat wilde ik ook al zeggen: kom maar met zijn drieën terug Noukje, ik herken dat verdriet hoor! Als mensen me ook vroegen of we 'n tweede kindje zouden willen, antwoordde ik vaak dat als wij t voor t zeggen zouden hebben, dat ie er al zou zijn geweest. Tja, verdriet blijft denk ik en raakt je op onverwachte momenten. X
Noukje heel herkenbaar hoor. Bij mijn vriend in de fam zijn er nu 5 kinderen en die waren allemaal later als ons begonnen. Ik kan hier heel moeilijk mee omgaan en blijf een beetje weg bij feestjes maar we hebben binnen kort een bruidloft van een neef van mijn vriend hopelijk zijn hier geen kinderen aanwezig al moet ik zeggen dat ik met oudere kinderen het minder heb, vooral baby's dan denk ik waarom zij wel en wij niet. Maar zo lang ik er een beetje weg bij kan blijven gaat het best goed. Als mijn ei op dag 9 is geweest dan valt het nog mee is hij niet zo heel kort maar als mijn ei weer op dag 5 is geweest dan is het een cyclus van 20dagen mijn lf is echt 14dagen en dan dag 15 ongesteld.
@ L78: ik ga er nu ook niet meer geheimzinnig meer over doen. Mocht ik de vraag krijgen of we nog een 2e willen dan zou ik waarschijnlijk hetzelfde zeggen. Uit mezelf vertel ik niet zomaar aan bv een collega dat ik 3 mk'en heb gehad. Wat vond je trouwens van mn schildklierwaardes ? @ minimuis: ik vind jou toch altijd zo sterk overkomen. Je hebt al zoveel zwangerschappen veel te vroeg zien eindigen. Ik voel met je mee, meer weet ik niet te zeggen. Wat zit een cyclus toch "vaag" in elkaar. Hoeveel dagen verlies jij bloed van je menstruatie? Want stel dat je op dag 5 nog menstrueert en je hebt ook je eisprong.. dat zou toch heel apart zijn?
L78 wij waren gelijk met antwoorden haha we doen ons best om met zijn 3e terug te komen. Noukje gelukkig ben ik maar 2 tot 3 dagen ongesteld en het is ook nog niet zo heel veel. Zo en nu ga ik naar bed ben een beetje op ik moet al 3 nachten meerdere keren mijn bed uit omdat ik moet plassen:x. Ik moet namelijk ook nog een half uur eerder mijn bed uit omdat ik uren moet maken anders kom ik vrije uren te kort met de kerst. Wij zijn dan namelijk 2weken gesloten dus moet ik wel vrije dagen hebben. Dat betekend elke dag om half 6 eruit en om half 5 klaar inplaats van 7 tot 4. Ik ben geen echt ochtend mens
Noukje, ik vind je waardes mooi. Prima mee zwanger te worden, alleen wel jmr dat je antistoffen niet weet. Zou die nog wel op je lijstje zetten. Snap heel goed dat je t niet uit jezelf vertelt, dat die ik ook nt echt. Bovendien moet iedereen dat voor zich weten toch? Hoe gaat t lichamelijk? Niet heel slap? Minimuis, ik vind 7 uur ook al vroeg om te beginnen hoor. Kan je nagaan nu met de extra uren, ga maar lkr slapen. Nog ff en dan lkr er uit! Heb je verdiend! We waren idd tegelijk
@ minimuis: toch nog lekker geslapen en niet te veel moeten plassen? Balen zeg van die lange werkdagen. Maar wel lekker dat je met de feestdagen vrij bent. Werk ze dan maar! @ L78: lichamelijk gaat het best goed. Wel wat vermoeider dan anders. Ik laat volgende week weer een B12 injectie zetten. En verder slik ik een B-complex en drink ik Ferro. Vanochtend mn hcg laten prikken (ik had het formulier toch nog liggen). Ben benieuwd of deze al flink gezakt is, ik hoop het wel. Morgen aan het eind van de middag een echo om te zien of mn baarmoeder goed schoon is. En dan is het allemaal weer voorbij. Best vreemd eigenlijk. 2 weken geleden nog heel veel hoop dat deze zwangerschap wel goed zou gaan. En nu ben ik niet meer zwanger. Het kan snel gaan..
Noukje ik zie dat mijn telefoon ff raar heeft gedaan hahaha maar je wist dat ik het tegen jou had. Ik vind het wel jammer voor je dat het mis is gegaan en ja het gaat dan ineens heel snel zo heb je hoop en zo blijft er niks van over omdat er een echo is gemaakt die niet goed is. Ik duim dat je hcg mooi gezakt is en morgen de echo waar je op hoop dus alles lekker schoon zodat je weer kan beginnen als je er aan toe ben