hi, ja ik heb ook wel van die cyclussen gehad dat er heel weinig kwam na 2 dagen was het ook klaar afgelopen keer was de eerste keer na de curretage normaal komt er van alles uit maar nu viel dat mee. ja ik zit inderdaad op de helft en ben weer druk ermee had me zo voorgenomen om er niet geveel mee bezig te zijn... maar lukt niet erg. merk niets raar.. de bekende baarmoeder krampjes komen weer maar dat wijst tot nu toe alleen maar op ongi.. maargoed moet nog een week dus kan nog alle kanten op hoop dat mijn temp goed stijgt dat wijst meestal wel op iets positiefs. maar is de 2e ronde na de curretage de andere keren was ik in ronde 3 zwanger elke keer dus wie weet nu weer.. en dan? gaat het dan goed?
lieni ja ja er niet mee bezig zijn lukt mij ook heel goed hahaha de eerste week voor mijn eisprong prima teminste als het klus gehalte hoog genoeg is, maar daarna echt een ramp eerste week ga nog wel maar de 2de week moet ik me inhouden om niet te gaan testen. Bij ons is het trouwens ook meestal de 3 of 4de ronde raak geweest afwachten dus zit nu in ronde 3na mk.
zo irritant he ben ik ongi baal ik er weer van zodat ik me voorneem me niets meer inte beelden komt je ei eraan begint het toch weer te komen constant tempen omdat ik wil weten wanneer die is. na mijn ei gaat het wel totdat het dag 8 is en dan komt het onrustige weer... voel ik al wat, hoeveel dagen moet ik nog.. welke dag is het.? snap niet veel van mijn cyclus. hou de langste dag van 28 dagen maar aan maar mijn lfase is zo anders 10,13,14 en een keer 15. heb jij dat ook?
Suzanne vreselijk zeg dat het weer mis is gegaan . Welkom hier! Minimuis veel klusplezier en hopelijk inderdaad weer 3e ronde raak. Lieni spannend nog een week wachten of ga je eerder testen. Mijn banner zegt denk ik wel genoeg. Wij hebben weer een kans! Brrr...doodeng..
Trees ik had het al gelezen en ik ga heel hard voor je duimen dat het goed ga deze keer en na de 12weken feliciteer ik je pas echt maar voor nu een voorzichtige proficiat, en hou ons op de hoogte.
lieni mijn lf varieert ook maar meestal tussen de 13 en de 15dagen ondanks dat ik elke dag rond dezelfde tijd temp er kan weleens 10min verschil in zitten maar meer eigenlijk ook niet ik heb deze keer denk weer een ei op dag 11 dat zou al 2ronde's zijn word ik dan toch nog regelmatig.
hey, Hey Trees, heb je al op de andere site gefeliciteerd ik heb een goed gevoel dit keer..... dit gaat goed komen. hoe sta je er zelf tegen over behalve dat je natuurlijk sceptisch blijft .... Minimuis@ op dag 11 je ei dat is lekker was bij mij ook een tijd je maar nu op dag 14 mijn temp is al een aantal dagen laag en heb het koud dus dat belooft niet veel goeds. alleen wil mijn ongi niet echt doorbreken heb nu echt zoiets van kom maar op anders duurt het allemaal nog veel langer. had ik nog net mijn NOD in november maar helaas gaat dit zo niet lukken... heb ook niet getest... soort bijgeloof dat het dan komt.
Lieni jammer dat het deze ronde niet gelukt is. Nu heeft mijn ei vakantie denk want tot op vandaag nog geen eisprong gehad. Ik ben gisteren bij de gyn geweest en er zit wel een super ei klaar aan de andere kant ook 1 maar die sta nog niet op springen jammer genoeg. Ik moet volgende week vrijdag progesteron laten prikken en dan krijg ik woensdag de uitslag. Nu dus super lange cyclus.
Hallo allemaal, Ik heb afgelopen sept mijn 2e mk gehad, graag zou ik hier mee willen kletsen. Omdat ik een stofwisselingsziekte heb krijg ik nu al wat onderzoeken, heb 14 dagen geleden chromosoom onderzoek gehad en methionine belastingtest nu moet ik nog voor een onderzoek aan mijn baarmoeder gaan ze met een lamp van binnen bekijken, heeft iemand van jullie dit onderzoek gehad. Vind ziekenhuizen vreselijk en vind dat onderzoek dood eng. Ik hoop dat ik hier mee mag kletsen en hoor graag jullie ervaringen.
helaas welkom smokey, als ik me niet vergis ben jij ook een ex-april mama (net als ik ) smokey ik heb vorige week ook een onderzoek gehad weet niet precies hoe het heette :S maar ze hebben een vloeistof ingebracht in mn baarmoeder tot nn eileiders omdat te kijken of er niet iets mis was of het 'open ' was maar dat was gelikkig goed en met zon röntgen apparaat hebben ze 4 röntgens genomen maar wat was dat pijnlijkkkkkkkkkkkk wil je niet bang maken weet ook niet of het hetzelfde onderzoek ik denk het niet eerlijk gezegd zelf ben ik ,samen met mn man, vandaag bloed laten prikken o.a. dat genetisch onderzoek na 3wkn hoor ik de uitslag ben benieuwd en vind het ook wel eng eigenlijk gr. nisa
Hoi Nisa, dat klopt inderdaad ik zou begin april uitgerekend zijn. Ik weet ook niet hoe het onderzoek heet, maar wat ik nog wel weet is dat ze met een lamp naar binnen gaan en het dan goed kunnen bekijken, en of er geen tussenschotje zit voor de rest weet ik het niet tijdens dat gesprek is niet alles blijven hangen. Ik moet ook bellen op de 1e dag van mijn ongi en word dan tussen de 5e en 11e dag geholpen. Maar durf niet goed en deze ronde niet gebeld. Met 3 maanden horen we pas de uitslag van het chromosomen onderzoek pff wat duurt dat lang he? Dat andere onderzoek kan ik over bellen met 6 a 7 weken. Probeer jij nu weer zwanger te worden of zijn jullie even gestopt? Gr
@Smokey....welkom(helaas idd) Ben ik weer even.Nu precies een week gestoptmet bloeden en alweer een eisprong gevoeld.Dus lijf is wel aardig hersteld....nu ik nog Ik wilde graag weten,wat voor onderzoeken ik kan verwachten...een HSG heb ik al gehad voor de zwangerschappen en dat zag er goed uit.Welke onderzoeken zijn er nog meer en hoe gaat dat.Bloedprikken?Alleen ik of mijn man ook?
Suzanne bij het chromosomen onderzoek word er bij je mannetje ook bloed afgenomen. Ik weet alleen niet of het chenetische onderzoek van Nisa hetzelfde is, ik moet namelijk 3 maanden op de uitslag wachten. Wat is HSG voor een onderzoek dat ken ik weer niet? Is allemaal nog een beetje nieuw voor mij dus weet er niet echt veel van.
Bij een HSG spuiten ze een contrastvloeistof in je baarmoeder en eileiders en kijken ze met een rontgen of alles goed is.Ik weet niet of dit ook een standaard onderzoek is met herhaalde miskramen is hoor.Ik kreeg het ,omdat ik na bijna 2 jaar nog niet zwanger was. Bij mij deed dit onderzoek geen pijn .
Ok ik ken dit onderzoek verder niet, misschien inderdaad omdat jullie al even bezig waren. Bij mij is de vruchtbaarheid tot nu toe nog geen probleem geweest gelukkig
hallo, smokey moet je geen waterecho doen? die heb ik ook gehad. niet veel aan hoor alleen de inwendig echoapparaat en de wel bekende eendebek voel je goed. maarja dat is ook als je zwanger bent en ze gaan koekeloeren met de echo... hier ook bloedonderzoeken gedaan en 2 december de uitslag ben nu aan het overwegen om naar duitsland te gaan. omdat hun veel verder zijn maargoed wat een keus is dat zeg pffffff durf met niet goed ertoe te zetten.. maar ik geloof niet dat het zo gaat lukken op deze manier... Minimuis@ vroeg me af of jij niet de gedachte had om naar duitsland te gaan. bij jouw prikken ze wel progesteron waar om doen ze dat nu al ook al weer?