Goedemorgen, Ik ben al een beetje aan het rondneuzen om te kijken of ik evt volgend jaar wil overstappen van zorgverzekering. Je kan daar iedere maand modules aan het uit zetten zie ik dus dat betekend dat ik dus maar 2 maanden per jaar tandartskosten betaal. Wie heeft er ervaring mee? Worden declaraties snel verwerkt, en werkt het gemakkelijk om modules aan en uit te zetten?
Hai, De modules aanzetten is heel makkelijk, maar uitzetten gaat pas in na een paar maanden. Declaraties worden snel verwerkt naar mijn idee. De tandarstverzekering vind ik ideaal bij FBTO.
het aan en uitzetten gaat makkelijk, declareren ook trouwens. Je moet voor sommigen wel een paar maanden betalen he wil je kunnen declareren... wij zijn iig heel tevreden.
Wij zitten ook bij FBTO en zijn tevreden. Tandarts hebben wij wel altijd aan staan, stel dat er ineens iets is. (heb een slecht gebit) Maar bijv de module voor gezinsplanning aangezet toen ik wist dat ik zwanger was. Erg fijn. Declareren gaat ook goed. Op vakantie is mijn dochter opgenomen geweest en heb elke cent terug gekregen, zelfs het vervoer (taxi) naar het zkh en alles.
wij zijn sinds 2012 ook naar fbto gegaan. Als je gezond bent, is het een prima keuze. Ik zet 2x per jaar de module tandzorg aan en betaal dan 10 extra. Uitzetten van de extra module gaat ook snel.
Ik zit nu twee jaar bij FBTO en ben zeer tevreden. Heb de tandartsmodule altijd aan staan, omdat ik nog erkend wat probleempjes heb met mn gebit, dus vind dat wel makkelijk. Wordt allemaal vergoed. De module gezinsplanning heb ik aangezet bobike de vergoeding van de pil, maar ben dus zwanger geraakt, inmiddels bevallen, en super serve. Kraampakket, leuke boekjes erbij van Pauline Oud, en je mag voor 100 euro een.echo op verzoek laten maken. Heb ik toen een nekploometing voor laten doen en hoefde dus maar 50 euro zelf t betalen. Declareren gaat ook makkelijk en snel.
Ik ben ook erg tevreden. Zit er nu al een jaar of 5. Declareren gaat snel. Gewoon inscannen (ik heb geen scanner, maak er altijd een foto van; is ook prima) en via de website uploaden. Word vlot afgehandeld.
Ik ben nu sinds januari bij FBTO. So far so good. Kreeg wel een rekening van het eigen risico, maar goed... die zag ik aankomen. Ik heb nu de module gezinsplanning aangezet... Ik vond het fijn dat je voor specifieke zorg modules uit en aan kon zetten, zodat je nooit ergens langs aan vast zit... Zeker als je de benodigde zorg hebt gehad en niet meer nodig hebt.
ja soieso via internet kunnen declareren vind ik heel relax...moet het nu altijd helemaal ergens uitprinten etc en dan op de brievenbus, soms heb ik geen postzegels pff haha vind het altijd zo'n gedoe hihih (lui )
Ja supertevreden over FBTO. Declareren snel en eenvoudig online. Modules aan en uitzetten gaat ook heel eenvoudig. Wij hebben vorig de verzekeringen van mijn man en ik gesplitst, zodat we de modules afzonderlijk konden aan en uitzetten, hiervoor ging dat tegelijk voor beiden en mijn man had geen gezinsplanning nodig Voor sommige modules heb je een "wachttijd" van een half jaar. Tandarts is volgens mij nou net de enige module die je NIET maandelijks uit en aan kunt zetten, maar een geheel jaar duurt. Even checken dus.
maar hoe werkt dat dan als je bijv in de maand nov iets wilt...en dan zet je in okt al die module aan ofzo? zodat je het in nov betaald?
wij moesten deze maand naar de tandarts en ik heb dus per 1-10 de module tandzorg aangezet en per 31-10 weer uitgezet. Dus ook tandzorg kan per maand