Hey meiden, Was al even niet bij jullie geweest om te kletsen. Sinds vorige week had ik zoals ik al had gezegd wat bloedverlies na de ontlasting. Dit was even gestopt, maar is toch weer door gaan zetten. Heb zelfs een stolsel verloren gisteren. Het lijkt nu weer wat rustiger met mijn bloedverlies, maar zit dus wel weer even in onzekerheid. Toch is gek gezegd mijn gevoel nog steeds goed. Probeer ook echt de rust te bewaren. Morgenmiddag heb ik weer een echo, dus ik hoop een mooi beebje te zien.
jeetje, da's ook wat, hoop maar dat je morgen een mooie echo hebt! wel spannend zo steeds... kan me voorstellen dat je liever vandaag dan morgen die echo hebt... succes met wachten en hopelijk is alles goed, liefs riniti
Dank je riniti. Tja het is steeds wel wat...zo zit je in onzekerheid of je wel ongesteld gaat worden en zo zit je in onzekerheid omdat je zwanger bent en bloed verliest
meid, ik snap het heel goed.. volgens mij was ik ( bij mijn vorige zwangerschap) 6 weken zwanger en ging ik ineens bloed verliezen! ik uiteraard helemaal in paniek, snel een echo laten maken... ik weet tot op de dag van vandaag nog niet wat het is geweest, maar mijn kindje was er gewoon nog... toen was ik op een gegeven moment een week of 25 zwanger en serieus er liep bloed langs mijn benen.... ik weer helemaal in paniek... uiteindelijk weer niks aan de hand, heb uiteindelijk een kerngezond zoontje gekregen!!! dus in principe kan het nog alle kanten op....MAAR dat het voor jezelf slopend en spannend is staat vast! nogmaals succes xxx
Mijn ei is volgens mij nog steeds niet geweest. Ovulatietesten worden de laatste 2 dagen wel donkerder maar nog geen echte knaltest. Ik heb een vreemde cyclus ...
Blue, Hopelijk laat de echo zien wat je gevoel je ingeeft! Wel balen dat het allemaal niet soepel loopt. 'Gelukkig' hoor je vaker dat zwangere vrouwen bloed verliezen zonder dat er iets aan de hand is. Succes meis!
Nou Blue wat vervelend om weer in die onzekerheid te zitten. Ik vind het knap van je dat je nog redelijk rustig kunt blijven. Petje af hoor! Ik hoop dat je een mooie echo zult hebben.
Tja ik zal wel positief moeten blijven. Stress is ook niet goed, dus tja.... Vanmiddag de echo, dus ik hoop dat mijn gevoel juist is.
Lieve meiden.... Helaas stopt het hier voor mij.... Op de echo was geen vruchtje te zien, maar een baarmoeder vol met gestold bloed. De vk zei meteen ik kan je niks positiefs vertellen. Morgen de gyn bellen om de afspraak daar te vervroegen, want dat bloed moet er wel uit en sinds vandaag bloedde ik nou juist niet meer Mijn lijf heeft me behoorlijk voor de gek gehouden, want alle kwaaltjes wijzen nog op het zwanger zijn.....pff dit valt me zwaar, want had hier echt niet op gerekend.
Jee Blue, wat vind ik dit ontzettend erg voor je. Ontzettend veel sterkte meid. Ik weet even niet wat ik anders moet zeggen......
Jeetje blue, wat ontzettend k*t! Geef je vooral aan je verdriet over. Er is weinig wat ik kan zeggen, maar wil je wel een dikke digitale knuffel geven!
Dank jullie wel voor de knuffels. Blijf gewoon op het forum, want haal er toch fijne dingen uit en kan mijn verhalen kwijt wat gewoon oplucht. Vrijdag mag ik al naar de gyn voor de controle echo...anders had ik tot volgende week donderdag moeten wachten. Ik heb lang genoeg gewacht met alles, dus ben superblij dat ik nog voor het weekend terecht kan. Heb wel besloten nu om na de miskraam een cyclus af te wachten en het daarna pas weer te proberen. Zal vast beter zijn ook vor mijn lijf. Hoe gaat het hier verder net de zwangere dames?? En met de andere meiden?? Judith je ei al gespot??
@ Blue: nee dat meen je niet ... ben er echt even stil van.... Heel veel sterkte meid! Krijg je nog verdere onderzoeken?
Is misschien inderdaad beter voor je om even een cyclus af te wachten, ook emotioneel gezien lijkt me of niet? Trek je het verder een beetje? Je krijgt nog een extra dikke knuffel van mij! Wat betreft mijn ei: ja ik heb 'm gespot, drie dagen later dan verwacht.(gekke cyclus ook) We hebben de ochtend ervoor voor het laatst geklust dus in theorie zou het moeten kunnen. Ben erg benieuwd of als ik ongesteld word dat dan ook drie dagen later zal zijn. Maw als ik zondag niet ongesteld ben dan ben ik nog niet in alle staten en doe ik geen moeite om te testen, want het zou ook best dinsdag of woensdag kunnen zijn dat de duivels doorbreken.
Spannend Judith....duim voor je. Verder vind ik het emotioneel gezien nu inderdaad beter om even een cyclus af te wachten. Dan kan alle troep er gewoon uit om het zo maar te zeggen. En wil gewoon helemaal schoon weer beginnen. Misschien dat mocht ik gecurreteerd worden ik wel ervoor ga, maar dat zie ik dan wel weer. Vrijdag mag ik naar de gyn en dan zal ik ook vragen of ze kunnen onderzoeken waardoor het komt. Op zich heb ik veel afleiding overdag met lieve vrienden en familie die me steunen en meenemen. Net nog heerlijk uitgewaaid op het strand en warme chocomel gedronken Moet zeggen het is nog onwerkelijk, omdat ik mn mk nog niet heb gehad....het moet nog komen en dat was de vorige keer zoooooooooo anders gegaan. Dus tja ben bang dat ik de klap nog ga krijgen, maar goed dat zien we dan wel weer.