Hoi meiden, ben ik ook weer even! @ MD: hihi ja is even overschakelen he, positiebroeken. Maar voor je 't weet pas je echt niks anders meer en leg je je er zo bij neer Welkom gyino! Wat een bijzondere naam trouwens! @ Kim: spannend he! Ik heb wel het idee dat het bij mij minstens tot de 40ste week gaat duren. Maar ben er op zich wel klaar voor Hihi, ik ben benieuwd wanneer iedereen hier zenuwachtig gaat doen, valt nu nog wel mee gelukkig! Maar zodra ik elke dag van die 'en en en?' telefoontjes krijg, dan trek ik de stekker eruit hoor! We vergeten heus niemand te bellen als 't kindje is geboren. @TJ: he, vakantie voorbij, snel gaat dat he Wat fijn dat de echo goed was! Kenia: meid, mn duimen draaien overuren voor je. Het is je ZO gegund!!! Idd handig dat je het zo druk hebt, dan gaat de tijd sneller. Toi toi toi!!!!!! Nja, hier gaat t dus nog steeds goed, vannacht alleen een bagger nacht gehad, slecht geslapen en vanmorgen dus zo brak als wat. Hoort erbij, schijnt, maar ik ben gelijk uit mn doen. Hopelijk slaap ik vannacht beter!
Hoi dames hoe gaat het hier? Vandaag heerlijk genoten van het weer. Hopelijk is het volgende week woensdag ook zulk weer. Dan vieren we logan zijn verjaardag. Wij hebben de middag lekker door gebracht in de tuin. En als Afsluiting lekker buiten gegeten. Dat blijft logan bijzonder vinden. Zo nu snel de kleine op bed leggen en dan mag moeder aan de strijk. Fijne avond
Ja lekker he, dat weer! Alleen begon de zon hier pas 's middags te schijnen. Wij hebben lekker gebbq'd bij mn zus, net weer thuis. Het wordt komende dagen in elk geval wel heerlijk weer, geen idee of het doorzet eigenlijk... Ik zal duimen hoor dat t volgende week woensdag ook lekker is! Verder niks bijzonders hier eigenlijk. Nog steeds geen seintjes dat er een bevalling op komst is, dus we wachten 't maar gewoon af. Mn nichtje van 3 had het er overigens over dat de baby over 3 nachtjes komt. Dus ik zei: moet je ff tegen de baby vertellen hoor! Dus ze heeft even heel serieus tegen mijn buik staan praten, heel zachtjes want het was natuurlijk wel even een onderonsje tussen haar en beeb he Dus ik ben benieuwd of die kleine heeft geluisterd. We zullen 't merken
Ooh die stomme telefoon heeft er woensdag van gemaakt. Het móet zondag zijn. Lijkt er niet eens op. Lol krijg je met auto spelling. Ientje je zal vreemd staan kijken als het echt zo was. 2 jaar geleden was het ook zo heet. Ik zei toen tegen me vriendin dat de baby buik arrest had tot het zou regenen. En de avond voor de bevalling ging het regenen. Jammer genoeg hielp het niet echt want het was 28 graden binnen toen ik lag te puffen. Ik had het idee of ik kookte. Gelukkig was het een niet al te lange bevalling. Sterkte met nog even wachten.
Hoi allemaal! gisteren zijn we weer bij de verloskundige geweest en met mij was alles goed. Ik ben nu 2 kilo aangekomen en de uitslagen van alle bloedonderzoeken waren prima in orde! Maar... toen ze naar het hartje ging luisteren kon ze niets vinden.... Ze hoorde wel de grote bloedvaten in de placenta en nu denkt ze dat "het" achter de placenta ligt en dat ik me dus nergens zorgen over moet maken, maar dat doe ik dus wel! Vrijdag moeten we terug voor de herkansing.... Pfff.... Kan er dan niets normaal gaan??? Heeft iemand anders iets dergelijks ook wel eens gehad??? x M
MD, o bah wat eng! Ik denk op zich dat de vk het wel had gezegd als ze twijfelde of het wel goed was. Best kans dat het idd zo is, als de placenta vooraan ligt. Die dempt de hele boel zeg maar. Maar als ze de grote bloedvaten in placenta wel hoorde, dan is er dus wel activiteit. Grijp je daaraan vast meid! Ik kan me wel heel goed voorstellen dat je je ongerust maakt hoor! Kon ze niet een echo maken voor de zekerheid? Nja blijkbaar niet dus.. maar als ze vrijdag nog steeds het hartje niet vindt, zou ik daar toch om vragen hoor (lijkt me stug dat ze dat niet uit zichzelf doet hoor). Kan me voorstellen dat deze dagen héél lang gaan duren voor je. Sterkte maar blijf positief he!!! Niet in de stress gaan raken, dat is ook niet goed voor je kleintje!
Je kunt toch ook zo'n ding huren, zodat je thuis het hartje zelf kan luisteren wanneer je maar wilt? Dat had een nicht van mijn man gedaan... Kan me wel voorstellen dat het even frustrerend is, maar er is wel activiteit gemeten en dat is toch al een goed teken? 't Komt vast goed vrijdag! @Hier: ik heb al sinds de behandeling elke keer een beetje bloedverlies gehad. Ze hadden me een beetje hardhandig behandeld, was helaas noodzakelijk...Gelukkig is het bloeden nu weer afgelopen, maar vond het best lang duren! Goh, sommige zijn echt aan de laatste loodjes bezig! Geniet nog even van de laatste loodjes, voor je het weet is het zover!
Jeetje meiden ,wat zitten jullie weer in een spannende fase... Ik heb ook een voorliggende placenta,niks aan de hand als die met de groei van de buik mee omhoog groeit en niet voor de uitgang gaat zitten anders krijg je een ks... Bij mij is die gelukkig mooi omhoog gegroeid. Maar ze houden het wel in de gaten. Desondanks voelde ik in week 18 al beweging in de buik... Dus toi toi toi meiden... Hier is het nu aftellen,heb gister lekker gezwommen was wel lekker na die warmte. groetjes kim
@MD: Is wel spannend nu, maar is vast allemaal goed! Anders hadden ze wel aan de bel getrokken! Succes vrijdag, komt helemaal goed meis! @Kenia: Spannend, spannend, spannend! Wanneer mag je testen? Hoop zo ontzettend op een mooie roze test voor jou! Heb je zo verdiend! Ga heel hard voor je duimen!!! @Ientje en Kimlee: wat komt het al dichtbij voor jullie! Zo spannend lijkt me! Hopelijk wordt het de komende tijd niet meer zo warm als gisteren, lijkt me geen pretje met puffen! Succes met de laatste loodjes meiden! @all: hier alles goed! Erg misselijk, soms overgeven en vooral heeeel moe/futloos! Merk nu dat 40 uur in de week werken toch wel veel is, zeker omdat het megadruk is en ik weinig pauze kan houden... Af en toe maar een middag vrij nemen om bij te slapen. Gisteren eindelijk ons trouwalbum gekregen! Heeft even geduurd doordat we een aantal 3D foto's hebben (met zo'n leuk brilletje erbij) en die verwerking duurde iets langer. Maar het is gaaf geworden! Echt super mooie foto's, een prachtige herinnering! Kan niet wachten om het aan m'n man te laten zien, die komt zo thuis uit Engeland. Blij dat ie straks ook weer naast me ligt!
De eerste wachtweek is alweer voorbij. Echt omgevlogen! Ik heb het dan ook erg druk op mijn werk. KOmend weekend lekker weg met vrienden. Dus ook dan nauwelijks tijd om erover na te denken. En komende week ook erg druk: 2 avonden oudergesprekken! Dus gelukkig genoeg afleiding! @TJ: leuk he, als je je trouwalbum krijgt. Dan beleef je de dag weer een beetje opnieuw. Wel zijnzonder dat je tegenwoordig ook 3D foto's hebt, dat wist ik niet! Hopelijk gaat je missleijkheid snel over!
Hooooooooooooooi!!! Vandaag voor de herkansing bij de vk geweest en ze had "hem/haar" zo gevonden! Keurig hartje, helemaal in orde dus! Kan ik in ieder geval gerust weekend gaan vieren. Vanmiddag hebben we een andere auto gekocht! Morgen met mijn ouders naar de Babydump voor een wandelwagen. Spannend!! x M.
Fijn om te horen MD! Hoef je je geen zorgen meer te maken. Veel plezier morgen met uitzoeken van de kinderwagen! Weet je al welke je wilt?
@ MD: ooh dat was even spannend. wat zou jij een zenuwe hebben gehad. netjes hoor pas 2 kilo aangekomen. bij mij kwamen de kilo's pas aan het einde van de zwangerschap. zo rond week 26 a 28. toen groeide mijn boek ook heel hard. @ kenia: vervelend dat je zo lang gebloed heb. gelukkig is er alweer een weekje voorbij. nu lekker genieten met vrienden en dan nog een paar dagen. kaars brand nog steeds voor je. @ TJ: wat grappig dat je nu ook 3d foto's hebt. lijkt me erg bijzonder van je trouw foto's. hopelijk gaat de misselijkheid snel over. hier: morgen de verjaardag van Logan vieren. maandag is hij echt jarig. straks de ballonnen opblazen en binnen alvast wat slingers ophangen. hopelijk blijft het lekker weer morgen. hoeft niet bloed heet maar droog en weinig wind dan ben ik al blij. fijne avond dames.
Nou we hebben een wandelkar hoor!! Een MaxiCosi Mura, met autostoel etc. erbij!! Knalrood wordt hij. Er zit wel een giga levertijd op.... in de week van 19 september wordt hij geleverd. Ruim op tijd, maar ik ben blij dat we niet nog even gewacht hebben!! Nu lekker bankhangen. Ben doodmoe van het wagen-avontuur en daarna op verjaardag (de rest van de middag tot nu...) x M.
@ Kenia: he bah van dat bloedverlies, hadden ze niet ff beetje voorzichtiger kunnen doen? (blijkbaar niet ) Nu maar heel hard hopen dat t niet voor niks was. Duimen draaien hier nog volop door! Wanneer mag je ookalweer testen? @ TJ: Je houdt je wel een beetje rustig he! 40 uur is idd heel veel, en vooral aan het begin van je zwangerschap. Niet teveel hooi op je vork nemen hoor, de fut komt vanzelf weer een stukje terug! Wat leuk, jullie album! En apart zeg, 3d foto's, bijzonder! @ MD: He meid wat een opluchting!! Leuk nieuwe auto, en ook een kinderwagen gescoord, goed bezig! Die levertijd kunnen ze misschien ook wel expres zo hebben gedaan hoor. Was bij ons in elk geval ook zo, met het kamertje. Ze vroegen de uitgerekende datum en haalden daar iets van 8 weken ofzo vanaf. Dan zit je nog best ruim in de tijd en hoef je nog niet te stressen. Werd mij zo verteld in elk geval. Was het nog lastig beslissen welke het zou worden? Of wist je al dat je de Mura wou? Hier nog steeds geen tekenen van bevalling hoor! Heb met vk afgesproken dat ik niet langer dan 41 wk doorloop, vind ik niet nodig. Dus nog maximaal anderhalve week meiden!