@ sasje ; gelukkig wel ja, maar 3 weekjes. ik moet zeggen dat de ergste spanning er al af is omdat ik bij de huisarts al even heb mogen wennen aan het met de billen bloot gaan thanks! @ wen ; veel plezier het weekend, geniet er lekker van meis! en thanks!
De bloedtest was een grensgevalletje. Hij was zwak positief, maar dit is niet genoeg voor een overtuigende lyme diagnose. Maar omdat ik wel zoveel klachten heb enzo, word het nu op "verdenking van lyme" gehouden. Ik heb weer een antibiotica kuur meegekregen, deze is wat heftiger dan de vorige dus hopen dat ie helpt! Over 6 maanden moet ik weer contact opnemen om te kijken hoe t gaat. Nadeel van deze ab is dat ik hiermee absoluut niet zwanger mag worden.. dus de pogingen worden weer gestaakt :<
oh wat balen meid maar goed het is maar 1 kuurtje toch? hoeveel dagen moet je deze nemen? dan misschien 1 maand nog niet gericht klussen en over 3 maanden ongeveer moet het toch weer kunnen?
Moet de kuur 2 maanden slikken.. en hopelijk dat we het daarna gewoon weer op kunnen pakken (dat is als er geen rare dingen uitkomen bij de gyn :s)
@jkz wat een domper . Nog bedankt voor jullie berichtjes. Ben weer heelhuids terug. Nog steeds geen ongi *baal*.
@ all ; Eindelijk ongesteld! weer fijn flinke buikpijn en misselijk enzo, maar dat is maar 6 daagjes (hopelijk ) @ wen ; heb je het leuk gehad?
Ja was weer ff lekker! Niet mooi dat je niet lekker bent, maar wel mooi dat je ongi bent. *soort van jaloers*
vind het nu even niet zo fijn haha.. mn buik doet pijn en ik bloed leeg ;< wat ik vroeger nooit had is dat er heel veel stolseltjes ofzo in mn bloed zitten,. van die donkere stukjes is dat normaal? @wen ; hoop dat het bij jou ook snel gaat komen!
oh, nu ging ik even googlen.. en het blijkt normaal te zijn. Is de baarmoederwand die af wordt gebroken en de eerste paar dagen " af word gevoerd" geen idee waarom niet meteen gegoogled heb, had me weer wat ongerustheid bespaard :s
balen wen.. hoop dat het snel komt voor je! hoe gaat het bij jouw sas? heb je er een goed gevoel over?
@ Sasje: Was dit je eerste IUI waarbij je moest spuiten? Hopelijk heeft het resultaat gehad. Ik duim voor je hoor meid! @ kzh: Gelukkig dat het normaal blijkt te zijn. Hoef je je daar geen zorgen om te maken. Hoe gaat het verder met je? @ Wen: Hopelijk komt je ongi snel door. Op welke dag zit je nu?