Hey Dames!! Mag ik me ook nog toevoegen? Ik kom ook uit 1987.. En ik ben inmiddels bijna 30 weken zwanger!
Ik mag me gelukkig prijzen met het feit dat ik eigenlijk gewoon helemaal nergens last van heb!! In het prille begin was ik wat snel moe.. Maar dat was alles ook.. Niet misselijk geweest.. En tot de dag van vandaag ook nog ( !) geen last van me rug of bekken en dergelijke! Wat ik nu wel heb dat bukken haast niet meer gaat.. Buik zit nogal in de weg!! Haha en slapen gaat niet lekker.. Die kleine houdt me nu al wakker!
Wat fijn voor je!!! Lekker genieten zeg! Tja,... slapen lijkt me steeds lastiger worden idd... Heb je mooie echo's gehad?
Oh zoveel.. Als jij me verteld hoe ik die dingen hierop krijg post ik er wel een paar.. Haha De laatste was van 3d echo..
Oke, waar je je bericht typt, kijk je iets naar beneden.... scrollen... En dan ''beheer bijlagen'' en dan kun je ze uploaden... 1 per keer....
Hoi Flowergirl. Wat leuk alweer 30 weken!en helemaal nergens last van....heerlijk zeg. welkom hier! @kelien...kan alle kanten op. Spannend! @all: heeft iedereen een lekker weekend? Ik moest gisteren werken en vandaag gaan we lekker rustig aan doen. We gaan even naar de bouwplaats om te kijken naar de vorderingen van ons nieuwe huis. Verder niet echt plannen. jullie plannen?
Welkom flowergirl ! Weet je wat grappig was.. toen ik jullie echo bekeek.. dacht ik dat kon wel een meisje worden hihi zn zachte uitdrukking in het gezichtje wat leuk zeg @sansky Elke zwangere vrouw moet oppassen met kaas wat gemaakt is met rauwe melk... brie mag je gewoon eten hoor.. dat wordt met fabrieksmelk gemaakt... kan je precies op het pakje lezen
nou ik moet zeggen je mag niet elke brie eten, als het van fabrieksmelk gemaakt is , mag je het rustig eten
Nou.. Wij hadden plannen ja.. Mja vriend ligt nog in bed te stinken! We zouden het kapstokje en wat schilderijtjes ophangen in de babykamer.. Behangrandje plakken.. Verder wilde ik even mijn telefoon ophalen bij de mediamarkt die terug is van reparatie.. en we zouden even langs de 2ehands markt gaan.. Daar staat altijd een vrouwtje met dvd's....... En aangezien die schilderijtjes zoiezo niet 1,2,3 gedaan zullen zijn.. We hebben een klote muur.. Dus alles moet met pluggen en schroeven.. En daarbij zitten ook de haken die aan de achterkant van die lijsten zitten op elk lijstje ongelijk.. Dus dat word met elk lijstje meten want anders hangen ze scheef... Maar verder!!! GOEDENMORGEN IEDEREEN!!
@ Kelien, spannenddddd! Het liefst wil je deze dag denk ik overslaan, om morgen gelijk te gaan testen. Duim voor je meid. @ Flowergirl, welkom. En gefeliciteerd met je zwangerschap van een heel mooi meisje (lees ik net), alweer 30 week! En wat fijn dat je je goed voelt. Kun je er echt van genieten. @ All Wij een druk weekend, 3 verjaardagen. Net uit bed, nu ff wakker worden. En dan straks naar de volgende verjaardag. Wel gezellig, maar ben ook weer blij als het voorbij is. Gisteravond erg veel last van buikkrampen (heb het vaak aan de eind van de dag trouwens). Zonet bij het plassen, licht roze afscheiding. Hoop niet dat het doorzet en we weer last krijgen van bloedverlies. Ojaaa meiden, nog een vraagje over jullie buikjes. Zien jullie per dag ook zo'n verschil? De ene dag denk ik waaauww wat een bol buikje en de andere dag is er bijna niks te zien?! Fijne zondag allemaal!
Rrianne Je ziet echt al heel erg duidelijk verschil op de fotos. En wat leuk dat jullie een kinderwagen hebben gekocht. Wij willen een quinny speedy als het zover is. Ja we kijken hier en daar al wat rond haha. Flowergirl Leuk he mannen die in het weekend zo lang in bed liggen te stinken, ik kan er over meepraten die van mij ligt er ook nog in en hij had ook zoveel plannen voor vandaag. All Gisteravond naar een feest geweest. Buiten bij een paar man gaan zitten omdat ik misselijk van de rook werd. Weer vragen gekregen of er nog geen kinderen op komst waren, en 1 vrouw vroeg zelfs of ik niet zwanger was al, toen ik nee zei zegt ze weet je het zeker? Want ik zag wat aan je toen ik binnen kwam, er hangt iets over je heen. Heeft me 3x gevraagd of ik echt niet zwanger ben. Gisteravond in bed kreeg ik last van brandende tepels kwam van binnenuit. En vannacht zelfs wakker ervan geworden. Maar vanmorgen was de test negatief. Nu maar afwachten of de duiveltjes zich melden aankomende nacht. Ik word altijd snachts ongesteld.
hai hai Rrianne Jah, maar met een helm vind ik het een ander verhaal dan met een baby in een maxi cosi haha. Misschien kan je m ergens na laten kijken? Dacht dat dat wel kon Lidl Lekker dom...ik naar de ALDI om die buikbanden vragen en ze snapten er daar niks van...uiteindelijk ging ze in de folder kijken en toen hoorde ik PING!! Ik riep die vrouw terug en zei dat ik bij de Lidl moest zijn...dus ik stond in de verkeerde winkel. Baal echt, want we hebben geen Lidl hier en nu ben ik te laat Frysk Jawel hoor, bij mn moeder in de buurt was alles al weg vd positiemode KAAS de brie en camembert in NL is bijna nergens met RAUWMELKSE kaas gemaakt. Dus kan je gewoon eten. Dus alleen als er AU LAIT CRU op staat dan niet! Flowergirl Welkom! Oeh al 30 weken zwanger Weet je al wat het is? Mooie echo! Oh lees een meisje, leuk Ladys Zo! Dus jullie krijgen een heel nieuw gebouwd huis? Leuk zeg! Mbtc Leuke verjaardagen gehad? Kelien Waar je van binnen mee bezig bent dat straal je soms ook uit. Hier ook wel eens die vragen gekregen terwijl het helemaal niet zo was. Hopelijk voor jou wel goed nieuws, alleen moet je dan wel gauw een positieve test krijgen hihi
@ Kelien, klopt hoor op de foto zie je ook echt wel wat verschil. Het verschilt gewoon heel erg per dag. Balen dat de test negatief is, ben benieuwd wat er de komende dagen in jou lichaam gaat gebeuren. @ Lottie, hahaha is ook wel zo hoor! Natuurlijk is veiligheid voor het kindje super belangrijk, zal het es na gaan kijken.
@all: hoi hoi!Wat een weertje he vandaag! Mag wel zo blijven We hebben lekker rond gewandeld in onze nieuwe wijk Het gaat zo hard...nog een paar maandjes en dan is de oplevering al. Zo'n zin in! @lottie. Zonde van de buikbanden. @flowergirl: ja mannen....die van mij is echt een treuzelaar..duurt altijd erg lang voordat we echt weg zijn. Jullie kunnen heerlijk alles al klaar maken voor de baby. @rianne. fijn he al die verjaardagen...wel altijd gezellig maar ook inderdaad weer fijn als het voorbij is. @kelien: balen dat de tes negatief was...maar dat kan nog veranderen he! Ga voor jullie duimen!
Hallo allemaal! Iedereen lekker genoten van het weekend? Ikke wel, gisteren met een collega naar Beekse Bergen geweest, 's morgens hadden we een aantal lezingen over gedrag en 's middags mochten we lekker de dierentuin in! We hebben ons prima vermaakt. Vandaag even bij mijn ouders geweest, babyfoto's van mezelf opgezocht.. zo krijgen we misschien een beetje een idee hoe de kleine er straks uit komt te zien @MBTC, stom van die kassiere bij de LIDL zeg... pfff Ben trouwens superblij met mijn nieuwe broek, ik wóóón er gewoon in @Rrianne, nee die buikbanden doe ik ook nog even niet om, daar is mijn buik toch nog net niet mooi, rond genoeg voor En inderdaad alweer 17 weken! Schiet mooi op! Nog 2,5 week en dan zit ik alweer op de helft!! Wij gaan binnenkort ook om een kinderwagen uit, waarschijnlijk wordt het een Mutsy transporter. @Kelien, hoop het echt voor je meis.. maar morgen is je NOD? dan had je eigenlijk vandaag wel een posi-test moeten hebben als het raak zou zijn vrees ik... @flowergirl, welkom! @Lottie, lekker slim Ze zullen je vast lekker vaag aangekeken hebben daar bij de Aldi