Doen er nog meer meiden start to run van evy? En hebben jullie zin om een clubje te beginnen? Ik heb vandaag les 6 gelopen en ik ben heel benieuwd hoe anderen het ervaren.
Ik ga er van de week mee beginnen dus vind het wel leuk om ervaringen uit te wisselen. Ik heb nog nooit hard gelopen en heb vorige week nieuwe schoenen gekocht en ga aan de bak. Vind je het zwaar en hoe was je conditie voordat je begon?? Mijn conditie is echt helemaal niks dus ben heel benieuwd!
mijn conditie? Die bestond niet haha... Eerste les vond ik een beetje zwaar. Daarna ging het wel. Nu les 5 en 6 vond ik toch wel weer pittig. We zullen zien hoe het verder gaat. Gezellig dat je wilt kletsen!
De eerste keer dat ik met deze lessen begon vond ik het overigens wel heel erg zwaar!! Nu ben ik voor de derde keer begonnen en hoefde niet eens bij les 1 te beginnen, ben dan ook begonnen bij week 5. Leuk dat jullie dit ook doen! Doorzetten, Evy zal fier op je zijn en ik ook.
Gisteren 7 minuten het langste wat ik heb gelopen. Woendag moet ik 4 x 8 minuten, die weet ik nog heel goed van de vorige keer, dacht dat ik gek werd, zo zwaar! Maar op den duur ga je in een soort flow..
ook ik ben net begonnen met lopen. moet morgen les 5 doen, dat word dus een pittige?? haha tot nu valt het me nog mee. vind het alleen lastig inschatten hoever je moet. ga nu meestal iets over dehelft van de tijd weer trug. heb de hondjes mee kunnen die ook conditie trainen. is dan alleen wel wat saai heen en trug lopen maar jah is voor het goeie doel he
mama suus les 5 is 1 keer 2 minuten en 3 keer 3 minuten. annelin wow dat lijkt me helemaal pittig. 4 keer 8 minuten... dan ga ik dood! haha gelukkig heb ik nog een paar weken. Ik ga dinsdag op vakantie naar zuid frankrijk maar mijn loopspullen gaan natuurlijk mee.
ooh dat valt mee dat was les 4 ook das goed te doen. @annelin 8 min klinkt mij nu ook nog wat heftig maar op het laatst loop je toch de complete 30 min of niet? @debby, das ook lekker ff andere omgeving. ben het nu zelf ff ant uittesten heb al wel een andere broek gekocht want de leggings die ik had zakten af en das zo lastig. binnenkort ff shoppen voor schoenen ren nu nog op mijn wandelschoenen wil ook nog wel maar op den duur natuurlijk beter met echt running schoenen. net als een tassie voor de mp3 heb nu steeds een jas aan en das best warm.
Ik heb vandaag les 16 gelopen. En gisteren liep ik 14 en 15 na elkaar. Mijn conditie gaat erop vooruit! Ik zou graag de 'keep running' van Evy beginnen in juli, dus ik houd vol!!
het is toch niet goed om 2 lessen ineens te lopen? Ik las in het boek dat de rust ook belangrijk is. Maar ik heb geen haast. ik loop in een joggingbroek met zakken maar ik ga na mijn vakantie ook even een goede sportbroek kopen. Ik heb wel loopschoenen. Voor 15 euro bij de decathlon gekocht. Gewoon om te proberen.
Ik heb Evy's start to run al eens eerder gevolgd en de keep running ook, maar dat is alweer een tijdje geleden. Ik ben lange tijd gestopt met lopen dus mijn uithouding is niet meer wat het is geweest. Ik loop er ook niet meer dan 3 a 4 per week. Maar dan enkel in het weekend want op weekdagen heb ik het druk met andere sporten. (fitball, spinning, BBB, fitness en bodysculpt) Ik heb dus wel al wat conditie. Ik doe Evy's start to run er bovenop omdat ik niet stil kan zitten in het weekend. Dus niet om van 0 mijn conditie op te bouwen. Ik doe het gewoon graag.
hoi!! mag ik ook meekletsen? heb vandaag les 2 gelopen, en het valt tot nu toe wel mee (hoewel vandaag met die spierpijn) heb nog geen officiele outfit, maar wil wel als ik het volhou goede schoenen, loop nu po mijn afgetrapte nikes
vlavlip, ik had dat idd ook na de eerste les al pff vooral mijn scheenbenen haha die voelde ik best. het scheelt als je ff flink rekt en strekt voor de tijd. dat doe ik nu altijd. heb wat van me man geleerd. wilde hem eerst niet zeggen dat ik ant lopen was meer als soort verrassing. want hij loopt al een hele tijd en ook al halve marthon ed. maar kon hetn iet voor me houden hihihi. en hijwas erg trots en ik moest maar meteen goeie dure schoenen kopen wnat dat was het begin haha. maar wacht er dus ook nog ff mee. eerst maar zien of ik het idd vol kan houden. heb nogal een druk schema met twee kids en moet er altijd 1 naar oppas brengen.
mamasuus, ik ga me er eens inlezen in het strekken enzo. Ik hoop zo dat mijn lichaam er beter van gaat voelen allemaal, is niet meer zoals het geweest is voor mijn zwangerschap. En als er ook nog b tje kilo's bij afgaan word ik helemaal blij wat is jou motivatie?
ik meld me ook hier gister lesje 6 gelopen...ging me goed af...ben ook begonnen met 0,0 conditie hahhaa
strekken moet je juist na het trainen doen. Dat helpt om de spieren die verkort zijn door het lopen weer op te stretchen. Maar ik heb nog geen spierpijn gehad tot nu toe gelukkig. Ik moet nu officieel 2 rustdagen nemen maar ik neem er maar 1 want anders komt het niet uit (ik ga op vakantie en die dag zit ik de hele dag in de auto). Dan neem ik daarna wel 2 rustdagen. Dat zal toch niet erg zijn?