Meiden dank voor jullie lieve, leuke reacties.. krijg steeds meer symptomen.. maar de pest is dat het ook symptomen voor een ongi zijn haha.. Wat heerlijk dat jullie bezig zijn met op vakantie gaan. Dat zit er voor mij dit jaar niet in.. Al is het wel met een goede en leuke reden. Wij hebben een huis gekocht, en die gaan we opknappen en inrichten!
Mimuutje welkom hier!! Fijn weer een nieuw lid erbij die deze topic weer een beetje doet opleven! Eerste ronde 55 dagen? Ook een lange cyclus, net als mijne eerste rondes. Hoop dat het snel bijtrekt! Ik zweer bij teunisbloem, heb ik laatste ronde gebruik en kijk es wat het effect is ! Wat bedoel je met Es gehad? Hoe komt het dat je sinds 2002 al niet meer op vakantie geweest bent?
Thnx .. jaa 1e ronde was best lang, alles nog een beetje van slag denk ik, was wel eens vaker even van de pil af en dan had ik toch een normaal cyclus van rond de 30 altijd. maar had de laatste tijd de pil te veel doorgeslikt denk ik. Hopelijk word het nu weer normaal . met es bedoel ik de eisprong. Wel fijn als de teunisbloem echt geholpen heeft bij je! en de vakanties tja, het komt er eigenlijk gewoon nooit van er is altijd wel iets waarom ik geen tijd of geld had om te gaan haha. maar misschien dat we dit jaar nog even erges een weekje met de auto heen gaan. Jij nog op vakantie dit jaar?
Hopen dat je snel een kortere cyclus hebt! En een onverwacht weekje op vakantie kan nooit kwaad toch? Misschien is vakantieveilingen wel interessant voor je!! =D
@ brotherbear Ja dat hoop ik ook idd! we zullen het zien eventjes afwachten Mijn ouders gaan misschien nog 2 weekjes naar italie(nog niet zeker want ze gaan in juni ook naar griekenland) en daar huren ze dan zo`n luxe stacaravan met plek zat, dus dan kunnen me vriend, ik en de hond gewoon even een weekje langs, lekker goedkope vakantie En anders kijken we eventjes of we zelf erges een weekje boeken last minute. Moeten zowiezo even kijken hoe het hier allemaal gaat lopen, me vriend werkt voor zijn eigen en heeft het nogal druk, we zijn aan het proberen om in of na de zomer van dit huis af te zijn en dan moeten we ook weer even vervangend woonruimte hebben en verhuizen enzo. dus misschien hebben we wel geen tijd voor vakantie hihi. en hoe is het nu bij jou met de klachten? nog meer verschijnselen gekregen? zag dat je maandag gaat testen als je ms niet komt.. ga je het volhouden te wachten?
Hoi Dames !! Ik zou ook wel graag hier mee willen schrijven. Ben ook geboren in 1988 ! Prachtjaar toch ? haha Ik heb vandaag de 20 weken echo ben best wat nerveus om 20 over 2 moeten we er zijn.
Welkom Cos! Ja 88 is zeker een mooi jaar! Ow spannend joh de 20 weken echo, wil je al weten wat het word of blijft het een verassing?
@Mimuutje, even naar Italië en op die manier op vakantie klinkt best goed. Hopen dat het lukt!! En klachten ja.. ze wisselen elkaar lekker af.. maar ben vandaag na (bijna) alles wat ik eet en drink misselijk.. maarja.. Wat in je kop zit kan ook in je lijf zitten Hoe is jouw situatie eigenlijk?
Mimuutje, kan je de hond gewoon zonder geregel meenemen naar Italie? Bortherbear hoe voel je je vandaag? Cos welkom!! Leuk dat je meeklets en ook al zwanger zo ver zwanger bent. Ben benieuwd naar je 20 weken echo! Ongi is al heel licht, hoop snel weer naar het volgende onderdeel van de cyclus te kunnen. Dit is toch wel het meest deprimerende onderdeel pfff!
Waaauwww gefeliciteerd Cos met je zoooon!!! Je banner loopt achter klopt dat? Wat is jou verhaal van voor je zwangerschap? Aan de pil geweest? Was je snel zwanger?
@cos welkom hier!! wat leuk een jongetje! kun je lekker gaan shoppen voor jongens kleertjes @Brotherbear gefeliciteerd met jullie nieuwe woning, dat word lekker klussen dan op vakantieveilingen.nl staan idd ook weleens lekkere vakantie op voor weinig geld. wij deden het zo best wel vaak als was het toch maar even voor een weekendje weg
@Skaya, ik hoop ook voor jou dat je snel weer door kan naar het volgende deel van je cyclus. Dan schiet het gevoelsmatig in ieder geval weer een stukje op! Met mij gaat het wel goed eigenlijk.. ben de laatste dagen wel wat misselijk na eten en/of drinken.. maar wat tussen je oren zit kan ook in je kont zitten zeg ik dan maar.. =).. Heb wel goede hoop^^. @Cos, gefeliciteerd! Maar dat kunnen ze toch pas zien bij een 20 weken echo?
Mijn verhaal is er nogal 1. Ik heb vorig jaar april een spiraaltje laten plaatsen. Hierdoor heb ik cystes gekregen die is gaan draaien om mijn eierstok. Die hebben ze toen met spoed weg gehaald gelukkig is de eierstok blijven zitten. Daarna heb ik nog 5 keer cystes gehad op mijn eierstokken. Die hebben ze aangeprikt en leegezogen met een punctie. Daarna voelde ik me nooit goed altijd buikpijn. Maar geen cystes meer.. Veel bij de Gyn gelopen. Spiraaltje er uiteraard uit en weer terug aan de pil. Toen werd de pijn in Januari heviger dus ik naar de HA. En die stuurde me door naar de spoed ivm een verdenking blinde darm onsteking. Hele dag vanaf 9 uur smorgens in het ziekenhuis gezeten. Dan doen ze standaart een Zwangerschaps test maar die was negatief. Ik moest met spoed geopereerd worden om te zien of de blinde darm ontstoken was. Dit bleek niet zo te zijn. Het was een ontsteking in de baarmoeder .. Die er ws al tijden heeft gezeten. Het is geen Gyn opgevallen in de controles heel slecht eigelijk. Ik heb toen 5 dagen in het ziekenhuis gelegen. Daar werd mij ook medegedeeld dat er zoveel littekens op de eierstokken zaten door de puncties en bij een baarmoederonsteking de vruchtbaarheid heel erg daald. Dus wij hielden hier rekening mee.. Ik heb zware antibiotica kuren gehad 8 zaken per dag ik moest thuis de kuren doorzetten 14 pillen per dag. In het ziekenhuis was ik al heel misselijk maar dat kwam volgens de zusters door de AB. Toen begon ik met spugen echt verschikkelijk veel overgeven. De pijn werd ook weer erger dus ik moest met spoed terug komen naar het ziekenhuis. Daar hebben ze weer bloed afgenomen en urine en bleek na de testen dat ik dus zwanger was. Een grote schok voor ons en de Gyn. Gelijk een echo gemaakt en daar was idd een vruchtje. Ongeveer 5 weken.. Gyn gaf gelijk aan dat ik over 2 weken terug moest komen om te kijken of het hartje uberhaupt wel klopte. WAnt volgens hem was een miskraam waarschijnlijker ivm de hoge dosis medicatie. 2 weken later terug en ja hoor een mooi kloppend hartje. Helaas ging het vanaf toen met mij heel slecht er werd Hyperemesis Gravidarum geconstateerd. OVermatig overgeven en extreem misselijk. Ik ben elke week in het ziekenhuis geweest. En ben meerdere keren opgenomen geweest om aan het infuus te liggen. Daarna heb ik 10 weken alleen maar vieze vloeibare voeding gehad van nutricia omdat niks anders kon verdragen. Zelfs dat ging op een gegeven moment niet meer en toen heb ik sondevoeding gehad. Dat is uitgelopen op een drama Ik kreeg er paniek aanvallen van kon slecht ademen. Gelukkig is het daarna langzaam beter gegaan. Nu eet ik al weer kleine porties elke dag. Ik ben helaas wel 19 kilo afgevallen en weeg er nu nog maar 57. Maar dat zal nu langzaam wel beter worden. Zowhhh heel verhaal haha Bij 16 weken is het geslacht al zichbaar op de echo. Mijn ticker loopt wel goed hoor. De 20 weken echo heb je tussen de 19 en 21 weken.
@cos Gefeliciteerd!... Wel een heftig verhaal joh!, is niet niks, wel een beetje een wonder dat je zwanger bent geraakt denk ik of niet? Gelukkig gaat het nu langzaam aan beter met je, en kun je nog even lekker genieten van de zwangerschap! @brotherbear die symptomen kunnen je idd gek maken, ik had ze de 1e maand ook rond dag 38 tot en met 41, negatieve test toen, en dag erna had ik dus me eisprong. Had echt symptomen door het ontpillen, maar na de eisprong heb ik niks meer gevoeld en werd netjes 13/14 dpo ongesteld.. weet nu niet hoelang deze cyclus zal worden, maar ik denk dat ik eind mei ongeveer mijn NOD kan hebben. Hopelijk voor jou heb je gauw een posi test in handen! @Skaya Ja of de hond mee mag moet ik dan nog even uitzoeken.. Bij mij is mijn ongi nu ook net klaar, nu weer wachten op de eisprong, en dan daarna nog meer wachten.. pff dat wachten is zo erg!! haha @Nalaatje Ja is wel ideaal via vakantieveilingen, Staan wel vaak leuke dingen bij, ik heb er zelf nog niet echt gebruik van gemaakt maar dat zal wel een keer gebeuren voor een weekendje weg of zo.
Cos jeetje zeg wat een verhaal! Vind het wel raar allemaal zeg, je had een ontsteking in je baarmoeder, maar was toen dus al wel zwanger ook en dat konden ze niet zien? Maar jullie waren dan niet echt bezig meet zwanger worden? Wat een ellende zeg dat je zooo ziek geweest bent! Hoop dat je nu nog wel de laatste maandjes kan genieten van je zwangerschap en wat meer kan gaan eten. Poeh voor die misselijkheid ben ik toch wel een beetje bang hor, heb een sch*t hekel aan overgeven enz. Mimuutje ik had hetzelfde als wat jij zegt. Toen mijn cyclus lang ging duren kreeg ik op gegeve moment hele gevoelige tepels. Dus ik weer een test gedaan, negatief. Maar nu met de ovutesten blij ik dus die zere tepels te krijgen op ht moment van mn ei. Bortherbear nog 2 dagen!! Spannendd!!
Nee wij waren niet bezig met zwanger worden. Het is ook eigelijk gewoon een klein wondertje. Na de hele voorgeschiedenis. Gaan jullie nog iets leuks doen dit weekend ?