Yuna misschien is het een idee, dat als de Kids er allemaal zijn is met zijn allen van hier een meeting te doen ? Wie weet blijven we wel plakken als vrienden of kennissen. Hebben we met de september mama's 2011 toen ook gedaan. Was hartstikke gezellig en sommige zijn zulke goede vrienden geworden dat ze elkaar best vaak zien
Welkom op het zwanger worden, zwangerschap en baby forum - Zwangerschapspagina ik heb hier mijn bericht getypt omdat het toch wat meer privacy heeft hopelijk snappen jullie dat.. en gebakje dat lijkt me wel leuk en spannend!
Ah lief..dank jullie wel... Oh en gebakje..leuk idee btw...dat hadden wij ook met de juli 2006 mamas hier op t forum... heb nog contact met 1 mama daarvan... maar er was een tijd dat we elkaar heel vaak zagen... waren leuke tijden.
Sarah: echt gaaf geworden!!!! Yuna: heb je pb gestuurd! Gebakje: leuk idee om iets af te spreken! Ik ben voor! Hier: druk dagje gehad. Eerst lekker met vl wezen shoppen voor ukkie. Moesten nog wat dingen voor het kamertje hebben en een babyfoon. Daarna ff powernapje gedaan en nu net terug van een etentje met de schoonfam. Nu lekker slapen!
@yuna.. wat een heftig verhaal.. stap in de goede richting om t zo van je af te schrijven.. hoop dat het je wat oplucht.. misschien niet direct of juist wel!! Je zal een goede moeder zijn.. echt waar.. heb vertrouwen in jezelf!! En voel je niet bezwaard om hier te schrijven als je een rot dag hebt/ je rot voelt!! @sarah.. wat een prachtig kamertje.. snap je blijheid direct!! Leukkkkk!!
@Gebakje: jeeey!!!! Nu heerlijk genieten van je verlof!!! @Minnie, misschien dat je via je yoga wel wat rust kan inbouwen. Ik heb ooit gelezen dat angst je bevalling kan doen vertragen, dus als je een tooltje zou kunnen vinden wat je gaat helpen om door die angst heen te komen zou wel heel mooi zijn! dan ga je heel anders zo'n bevalling tegemoet. Ja met mijn bevalling is er als het goed is een team beschikbaar, en een cardioloog standbye. Ik wil donderdag wel bespreken dat ik geen proefkonijn wil zijn (academisch ziekenhuis), ze mogen mijn casus best bespreken/gebruiken maar ik wil alleen gediplomeerde en ervaren mensen om me heen. Heb genoeg verhalen om me heen gehoord hoe het ging daar, en hoe het niet moet. Aan mijn lijf geen polonaise. @Yuna, een glijboel met preseed? Klinkt gezellig! Hoe voel je je, naast het opgeblazen gevoel? Al last van misselijkheid oid? Hier hebben we het andersom gehad. Ik ben altijd diegene die iedereen belt als ze weer eens liefdesverdriet hebben, of hun kids in de peuterpuberteit zitten of... of.... Toen kregen we die mk en mocht ik niet meer zwanger worden, en toen lieten mijn vrienden me dus vallen als een baksteen. Zelfs mijn beste vriendin die ik al vanaf mijn 7e ken. Het groepje vrienden wat ik nog heb is op 1 hand te tellen, en helaas wonen ze verspreid door NL. Ik heb 1 vriendin in de omgeving wonen, die zie ik 1x per 2-3 weken. Daarom ga ik graag naar mijn naaiclubje, zijn absoluut geen vrienden, maar wel gezellige kennissen die ik alleen dan zie. En de vrienden van mijn man komen elke week een spel spelen. Ik hoop misschien in de zw-cursus wat nieuwe mensen te leren kennen hier in de omgeving, of anders straks bij het babyzwemmen. Sorry ben wel lid van de club maar zie jouw verhaal niet staan! @Sarah, je kamertje is echt heel mooi geworden! Als de leuke beestjes zijn dat stickers of zijn dat behangfiguurtjes? Je behangmuur is echt super, ik snap nu ook dat je het kamertje niet kon opbouwen voordat dat klaar was! Hoe is het nu met je kamertje afgelopen? Heb je een nette compensatie gehad? Mijn kamertje is heel anders, als het klaar is zal ik ook even foto's maken! @Meeten, lijkt me kei leuk! @Zwangels, als klussen lastig is ivm je schoonouders, dan ga je gewoon een stukje rijden met de auto.... tralalalala!
He Yuna toch wat een verhaal. Maar ik zeg door jouw levensverhaal kun je nu juist het zelf wel goed doen omdat je weet hoe het is als het niet zo gaat zoals het hoort. Preseed, een glijboel....nee heb ook niet zoveel gebruikt als op de verpakking staat. Meeten/afspreken lijkt me ook erg gezellig! Heb wel een paar goede vrienden maar die kan ik ook op 1 hand tellen. Een eindje rijden bij schoonouders zou kunnen maar we hebben een renault twingo, hihi dus dat is al niet zo handig...maar het komt vast goed! Mooi kamertje sarah! Sorry als ik iemand vergeet, ben erg moe! Ga nu ook slapen....heel misschien manliefno verleiden
dank jullie wel! ik hoop het ook.. kwalen? ja af en toe misselijk, mijn borsten zijn een cupmaat gegroeid en pijnlijk... maar het valt allemaal echt heel erg mee.. vandaag maar een 6 weken dansje!
Moguh. Man lief wil straks naar de Efteling. Man en kleine vent vinden de efteling helemaal geweldig. Ik daar en tegen vind 1-2x per jaar meer dan zat. Er zit overal zo'n eind tussen om te lopen, en ik kan nu niet langer dan 10 min achter elkaar lopen. Dan moet ik echt even zitten. Daarbij is het nog koud ook. Man lief ligt nog te slapen, en daarna zouden we wel zien of we zoudengaan. Ik weet dat hij super graag wil. Maar ik heb niet zo'n zin
glijboel: Daar heb ik op het moment geen preseed voor nodig. Het is zo gevoelig etc daar beneden op een positieve manier, dat het lijkt alsof we een hele tube gebruikt hebben
Yuna, ik heb op je verhaal gereageerd in de club! @Sarah, een heel mooi kamertje, vind het behang en de muurschildering ook super!! Oké fijn om te horen dat de beeb bij andere sommige dagen ook wat rustiger is, maakte me al een beetje zorgen.
@Zwangels.... een renault twingo..... ik zie het al helemaal voor me whahahahaha! Zielig autootje hahaha! Of je zult kramp krijgen ofzo... Ik heb een Suzuki Alto, die zou ook door zijn hoeven zakken hehehe!