@daantje22 en manonn: Het is heel normaal dat je na het stoppen met de pil een onregematige cyclus hebt en dat het ook lang duurt voordat het allemaal op gang komt...... Nadat ik gestopt ben met de pil werd ik na 38 dagen ongesteld....Ik was zo blij, je leest zoveel verhalen van meiden hier die er veel langer over doen........Maar ja, na die cyclus (dacht echt dat ik zwanger was, alle symptomen had ik, maar ja dat stomme ontpillen he!) duurde het 71 dagen voordat ik weer ongesteld werd.......Nu zit ik in ronde 3, en weet dus totaal niet hoelang het deze maand gaat duren. Klus dus maar zo veel mogelijk om hopelijk er voor te zorgen dat het eitje en zaadje elkaar tegenkomen, maar zeker weten wanneer enzo, dat weet ik niet..... Hou je dus niet teveel vast op de eerdere cyclus....Hopelijk zijn jullie 1 van de gelukkigen die wel meteen een regelmatige cylcus hebben maar grote kans dat dit niet zo is......... Succes met zwanger worden, dat we alledrie maar snel resultaat mogen hebben!
Hoi Knorretje. Ik ga er niet vanuit dat ik weer een cyclys heb van 34dagen, maar moet me toch ergens een klein beetje aan vasthouden, anders weet ik mezelf helemaal geen raad. Ik focus me er niet teveel op, want dat werkt alleen averechts denk ik zelf. We wachten het gewoon af. Je lichaam is een vreemd iets, zo dus ook je cyclus. Ik heb in de eerste maand vreselijk veel last gehad van ontpillen. Ik had inderdaad zelf ook alle symptomen * Al ging ik er zoiezo vanuit dat het bij het ontpillen hoorde * Nu voel ik toch weer andere dingen, maarr ik hoop nergens op! .. een heel klein beetje natuurlijk wel, maar dat doet iedereen denk ik wel. We zullen het wel zien. Succes knorretje! Groetjes, Manon
@manonn: Knap van je dat je er zo rustig onder probeert te blijven. En mijn verhaal was ook zeker niet om je te veroordelen ofzo....(las het terug, het zou verkeerd over kunnen komen vandaar). Natuurlijk moet je je ergens op richten. Zelf ga ik nu uit van 38 (1e cyclus) maar ja, misschien is het wel weer 71......Je moet je ook ergens op focussen, ga in ieder geval niet te snel testen.........Dat voorkomt een hoop teleurstellingen! Succes!