Hallo allemaal! Misschien kunnen jullie me helpen? Ik heb een dochter, ze heet J.ayda. Nu krijgen we weer een meid, maar ik vind het zo lastig om een naam te bedenken. We zoeken iets wat niet teveel voorkomt maar ook niet TE apart is! Dank je!
Vind ik wel leuk, maar heb nog niet de WOW factor bij July. Het hoeft ook niet perse met een J te beginnen. Nog meer ideeën?
Sarah Serena Yarissa Dana Demi Britt Iza Eva Romy Destiny Chania Alycia Alissa Chayenna Sharona Sharon Jaidy Senna
Van de al genoemde namen vind ik Alyssa er mooi bij staan. Andere namen: Aaliyah Abigail Aimée Amy Alexis Bridget/Brigit Briony Casey Elena Hailey Lauren Lilly Mae Megan Niamph Noa Zoë/Zoé
Dank jullie wel! Heb er wel een paar leuke tussen zien staan! Vind Sarah wel heel erg mooi, maar is die weer niet te gewoon vergeleken bij J.ayda?
Jayda en Layla Jayda en Gina Maar Jayda en Sarah vind ik mooier hier in de wijk hoor je Jayda weer veel en sarah heel weinig hihi zijn bedie mooie namen Mochten wij ooit een dochter krijgen dan kunnen deze namen helaas niet omdat de kids van vrienden zo heten
Bedankt dames! Het puntje had ik ertussen gezet omdat het dan moeilijker te vinden is via google, maar maakt niet uit dat jullie dat niet doen hoor, zijn wel meer J.ayda's te googlen Zal Sarah eens voorleggen aan mijn mannetje, kijken wat hij ervan vindt. Als jullie nog meer ideeen hebben dan hoor ik het graag!
J.ayda & Zara Ayla Mirte Liz Luna Isis Chloë Tess Noëlle Romée Malou/Milou Sorry als ze al genoemd zijn
zie je hoe dat kan verschillen he hihi Hier hoor je heel vaak de nam Jayda Ik vind het een super naam maar het dochtertje van goede vrienden heet zo Sarah vind ik ook een mooie naam maar zo heet ook een dochtertje van vrienden De zus van Jayda heet trouwens Serena