Hallo dames. Wij zijn van plan om (op eigen kosten) een nipt de laten doen. Zijn er hier dames die dat ook gedaan hebben? Zo ja, waar dan en hoeveel kostte dat? Ben wel nieuwsgierig naar ervaringen. Voor ons zou regio Amsterdam of Utrecht het handigste zijn. Alvast bedankt!
Wij hebben het in Utrecht laten doen via een lab. Je betaalt 59eu aan het lab, en de normale kosten van 590eu aan Gendia in Antwerpen. Zij nemen het bloed af en sturen het voor je op. Wij hadden na ong 10 dagen de uitslag. Je kan hen vinden op bloedwaardentest met het gebruikelijke ervoor en erna... Succes!
590 euro via gendia, kijk even op hun site (daar staan diverse adressen in NL op )of mail ze desnoods even. Ik bleek hier op steenworp afstand een intake inclusief echo en bloedafname te kunnen doen zonder extra kosten... Had na 6 dagen al een uitslag!
500 euro in brussel. Je kan voor 100,- extra laten testen op bepaalde geslachtsnafwijkingen en dan weet je ook het geslacht. Met de juiste termijn krijg je tevens een uitgebreide echo.