Hoi! Wij krijgen een meisje in augustus. Nu zit ik al een paar jaar op de naam L.ydia, en eerlijk gezegd gaat dat hem toch waarschijnlijk worden. Maar ineens krijg ik door de hormonen toch ineens twijfels. Hebben jullie nog ideeën? Als ik dan al die leuke namen heb gezien dan kan ik misschien meer erover uit zijn of ik dit echt de allermooiste naam vind. 'Regels': Er mag geen harde E klank in zitten door achternaam Niet beginnen met de letter B De tweede naam wordt J.ohanna (vernoeming) Ik hou best van wat klassieke, langere namen. De korte afkortingen trend is echt niets voor ons Ik ben benieuwd!
Claudia Laura Tamara Livia Sophia Mathilde Cathelijne Willemijn Nicolette Josephine Vivianne Celeste Tof, ik hou van langere namen!
Sylvie/Sylvia Victoria Edith Leonoor/Leonore/Leonora/Eleonoor/Eleonore/Eleonora Caroline Mathilde/Matilda Beatrix/Beatrice Cecilia Catharina
Dan denk ik aan namen als: Elvira Carola Charlotte Harriët Frances Elsa / Elze Marjolein Marthe / Mirthe Cindy / Lindy Heleen / Helena Josephine Juliëtte / Julia Louise Olivia Anna / Hannah Veronique Frederique Jacqueline Sophia Rosa Sarah Stella Ik vind Lydia dan wel een van de leukste... al zou ik zelf eerder voor Lidy ofzo gaan.
Als je al een aantal jaar dezelfde naam in je hoofd hebt, zou ik niet meer wisselen. Lydia is een leuke naam!
Persoonlijk vind ik Ly.di.a niet tijdloos maar heel ouderwets. Sorry. Olivia is de eerste die in me opkomt als klassieke, tijdloze naam. Daarnaast denk ik aan: Rosalie Daphne Esmeralda Amanda Amber Dionne Marieke Charlotte Isabelle Lotte Fiona Marjolein(e) (of met lange ij) Madeleine Madelief
Marise Fabiënne Isabelle Robine Sabine Marije Madelon Davine Lucinda Florine Juliette Marinde Celeste Rozemarijn Hannelore Lorelai Valerie Rosanne Celine Elvira Cathelijne Phileine Helena Kirsten Elianne Frederique
Ik zie wel wat namen die ik mooi vind! Bijv Anna, Sophia, Josephine. Toch vind ik ze allemaal nog niet zo mooi als L.ydia, ik denk ook dat ik bij die naam ga blijven. Maar voel je vooral geroepen om je namen te delen als je dat leuk vindt
Als je zo verliefd bent op de naam, dan zou ik het gewoon doen! Misschien dat je door de hormonen wat twijfelt, maar ik ben anders bang dat je spijt gaat krijgen als je toch voor iets anders zou kiezen.
Als je deze naam al zo lang in je hoofd hebt wil dat wel wat zeggen. Al had ik voorheen ook een favoriete naam (Lily) en is het uiteindelijk iets totaal anders geworden (twee lettergrepen en zeer weinig gegeven naam). Het voelde gewoon als de naam voor onze dochter en dat had ik bij mijn eerder mooi bevonden namenlijstje niet. In de trand van Lydia kom ik snel op namen met een E erin (Bijv: Lorena). Wat vind je van Gioia of Alysa?
Ik zou ook voor L.ydia gaan en anders misschien voor Adriana Alicia Alyssa Alina Annemieke Annemijn Eliana Eliza Hannah Isabella Isa Liliane