Wat vinden jullie van de jongensnaam maxim? Welke associaties roept deze naam op? Leuker dan de naam milan?
Maxim veel mooier! Ook afkortingsmogelijkheid Max vind ik mooi. Ik vind het mooi klassiek en heb geen sterke associaties (kijk geen GTST, denk hooguit een keer aan politicus Maxime Verhagen). Milan vind ik niet zo mooi.
Maxim stond hier ook op de lijst, maar we krijgen een meisje. Ik vind het dus een prachtige naam Mooi klassiek.
Maxim..prachtig!! Maar goed ik ben bevooroordeeld Ik heb een geweldig zoontje die Maxim heet Ik heb veel positieve reacties gehad op zijn naam en het is een heerlijk kind!!
Ik vind het beide leuke namen! Zelf zou ik dan kiezen na de bevalling en kijken naar mijn baby om te zien/voelen welke naam het beste bij hem past! We hadden bij beide kinderen 2 favorieten en hebben de keus pas na de bevalling gemaakt, toen was het i eens veel makkelijker en daardoor ook altijd het gevoel gehad de juiste keus gemaakt te hebben! Succes!