Ik vind diede leuk en t is unisex maar toch.. Ben benieuwd of jullie t meer geschikt vinden voor een jongen of meisje.
Ik heb niet gestemd, ken van beide geslachten iemand die zo heet en vind het leuk! Voor zowel jongen als meisje.
Diede unisex? Dat hoor ik voor het eerst. Nu zijn intussen bijna ALLE namen unisex - meisjes mogen tegenwoordig ook Michael en Elliott heten volgens Amerikaanse maatstaven... maar Diede is voor mij 100% een verkorte versie/alternatief op Diederik en ook zeker 100% jongensnaam.
Ik ken Diede alleen als meisjesnaam, van de Diede die vroeger in Big Brother zat. Hier in het noorden komt de naam eigenlijk niet voor. Dus meer mensen die Diede heten, ken ik niet. Ik stem dus voor meisjesnaam.
Ik vind het een meisjesnaam. Ik ken ook een meisje van mijn leeftijd met deze naam en mijn buurmeisje van 1,5 jaar.
Ik geloof dat Diede officieel een jongensnaam is, maar tegenwoordig ook gegeven wordt aan meisjes. Ons meisje heet Dide, wat wel echt een meisjesnaam is
Ik ken twee meisjes die diede heten, nooit geweten dat het ook voor jongens kan. Vind het persoonlijk echt een meisjesnaam, dus daar heb ik ook voor gestemd Edit: Ik vind trouwens wel met dit soort namen dat het gewoon een kwestie van wennen is. Had ik een jongen gekend die diede had geheten dan had ik het een jongensnaam gevonden. Heb als kind een tijdje in friesland gewoond en was er bijvoorbeeld van overtuigd dat anne een jongensnaam was omdat zoveel jongens daar anne heten. Blijkt voor het overgrote deel van nederland toch echt een meisjes naam te zijn. En mijn zoontje heeft ook een naam die blijkbaar ook voor meisjes kan.. Maar mijn man en ik vinden het echt een jongensnaam, net zoals onze vrienden en familie nu omdat ze ons zoontje met die naam kennen. Oftewel, je moet doen wat je leuk vind en mijn ervaring is dat mensen enorm snel aan zoiets wennen
Ik ken de naam niet, wel Diederik. Dus ik dacht een jongensnaam. Man daarentegen kent verschillende meiden met de naam Diede.
Ik kende m zelf dus ook als jongensnaamDjede maar k steeds vaker tegen als meisjesnaam en ga dan toch twijfelen. Wil niet dat als mensen de naam lezen ze de ken dat t een jongen is terwijl t een meisje is en andersom. En blijkbaar zijn de meningen toch verdeeld. Zie bij svb dat t in 2013 11 keer aan een jongen is gegeven, maar aantal aan meisjes kan ik niet vinden.
Ik heb op meer een jongensnaam gestemd. Maar dat wil niet zeggen dat ie daardoor niet voor een meisje kan.