Robyn zou ik uitspreken als Robijn. Robin vind ik opzich nog wel kunnen. Vind hem namelijk te soft voor een jongen en juist wel stoer voor een meisje. Spreek het dan trouwens wel weer uit als Ro-bin en niet als Roo-bin of Rob-bin. Robine vind ik leuker trouwens! Lori.. Mwah. Weet niet. Even wennen misschien? Loraine wel weer erg mooi!
Ik vind 'm heel leuk Al snap ik je twijfel ook wel. Zelf vind ik Robi / Roby of Robine erg leuk, die zijn met Roo af te korten, erg leuk Robin zou ik uitsprekken als rohbin zeg maar, dat vind ik het leukst, niet als roobin. Lori vind ik op de een of andere manier wat minder voor een Hollands / blond meisje..
Mijn dochter heet R.obin, wij spreken het uit als Robbin. Echt een enkele keer gehad dat iemand het afkortte als Rob, verder niet. Als baby/kleintje noemden we haar ook Robbie. Leuke naam dus .
Robine! Kan je afkorten tot Roo of Biene. Vind ik veel leuker en word sneller goed uitgesproken dan Robyn. Anders zou ik gewoon voor Robin gaan, vind de griekse y bij deze naam niet passen en spreek het eerder uit als Robijn.
Robyn vind ik geen leuke naam voor een meisje. Emma vind ik veel leuker en ook ik ken in mijn omgeving geen Emma
Mooie naam. Met de i en met de y geschreven maakt niks uit. Over het afkorten zou ik me geen zorgen maken.
De reden dat ik het hier met een "y" schrijf is omdat ik wel bang ben dat ze op papier (voor bijvoorbeeld sollicitaties) een man lijkt als het met een "i" is geschreven. Met een "y" vind ik het vrouwelijker staan! haha. Maar ik snap de verwarring dat het dan Robijn zou worden. Zelf vind ik het ook leuker met een "i".
Ik denk dat dat reuze zal meevallen. Volgens mij is Robin de meest uniseksnaam die er is. In 2014 190 jongens en 148 meisjes. Dus je kunt er zeker niet van uitgaan dat een Robin een jongen is, ik denk niet dat veel mensen dat zullen doen. Daarbij: leuke naam! Robin.
Leuke naam Robin!! Was onze nummer 2. Andere van ons lijstje: Daniek, Maud, Marin. Emma is idd heel anders. Mooi, maar in mijn ogen wat nietszeggend omdat hij zoveel voorkomt. Lori is ook leuk, wel op z'n engels uitgesproken.
Robyn is leuk! Ik ben niet zo van de unisex namen, maar op een of andere manier vind ik dat bij Robyn/Robin geen punt. Het zou nog niet in me op komen het af te korten naar Rob. Robyn 'bekt' zelf makkelijk dan een b/p klank op het einde.
Je hebt gelijk de ''y'' maakt het vrouwelijker. Je hebt ook nog Robine? Dan heb je ook de lange ''o'' uit spraak te pakken. Mensen die Robyn gaan uitspreken als Robijn zijn dyslectisch volgens mij. Y is een hele andere letter... Maar goed.
Ik zou ook niet zeggen Robijn maar ik zou wel twijfelen tussen Robin en Robien. Omdat de y vaak als ie wordt uitgesproken.