Ik heb zojuist mijn nieuwe winterjas binnen. Een donkergroene parka. Ik was nieuwe kleding altijd voor het te dragen en nu ben ik bang dat die mooie groene kleur vervaagd door het wassen. Iemand tips om de kleur te behouden voor ik de jas in de machine doe.
Nieuwe kleding wassen alvorens te dragen snap ik. Maar waarom een nieuwe jas wassen? Jassen worden daar niet mooier van. Ik zou hem naar de stomerij brengen als je dit echt wil.
Daar ben ik dus ook bang voor dat de jas er niet mooier op wordt. Maar een nieuwe jas is toch net zo vies als nieuwe andere kleding, of zie ik dat verkeerd? Stomerij had ik nog niet aan gedacht.
Ik vind dat wel anders, een shirt of broek zit direct op je huid en een jas niet. Overigens bestel ik 9 van de 10 keer bij Zalando ofzo dus dan denk ik niet dat 30 personen voor mij al hebben gepast. Zou dan idd naar een stomerij doen.
Nooit aan gedacht om een nieuwe jas te wassen . Ik merk wel dat hoe vaker je een jas was/laat wassen, de jas minder warm is. Weet niet of het echt zo is, maar alleen daarom al was ik jassen zo min mogelijk.
Ik heb ' m besteld bij Wehkamp. De jas zat in plastic verpakt. Dus ik denk niet zozeer dat de jas vies is van het passen maar van de fabriek, transport etc.
Gewone kleding was ik maar een winterjas niet. Vind ik zo zonde. En vies vd fabriek oid zal wel mee vallen. Wel hang ik hem vaak even uit voor een raam om de nieuwe geur te laten vervagen.
Ik zou hem zeker niet wassen. Mocht die chemisch ruiken dan zou ik hem laten luchten maar onnodig wassen vind ik echt zonde. Als je hem echt perse wil reinigen dan naar de stomerij. Ik heb echt nog nooit een jas van tevoren gewassen,