O ok. Apart. Ja daar is een koelkast toch voor? Snap het probleem van de leraren niet. Zij wel lekkere koude melk en de kindjes zoeken het maar uit. Jammer.
Hier geef ik optimel mee en klaagt er niet over. Ze heeft 1 keer melk mee gehad en vond dit niet lekker
Van a little lovely company, maar die is niet heel groot (perfect wel voor mijn 5 jarige) Niet in een koeltasje, ze zegt dat het koud blijft
Pfff, nou he?! Nog even en het zit in de catagorie: cola en red bull... Maar dat is de vraag toch ook helemaal niet. On topic... mijn dochter heeft schoolmelk, is dat er niet? En na de vakantie geef ik haar pakjes houdbare melk mee en leg die tussen 2 elementen en daarbovenop haar broodtrommel. In de zomer (op warme dagen) krijgt ze ook een bidon water mee en daar doe ik altijd die ijsblokjes van de ation in om het kouder te houden.
Ik zou het ook in een thermosbeker doen. Doe die bij de rest in de koeltas en je hebt het extra om het koud te houden.
Mijn dochter krijgt een thermosbeker mee. S avonds zet ik het in de koelkast en ze zegt dat de melk nog goed smaakt en koud is. Ik heb er een van de hema
Even off topic: ik begrijp het wel. Stel je voor: je hebt 30 kleuters en de koelkast is verderop in de gang of verder weg. Je kan niet zomaar even weg omdat je met kleine kinderen te maken hebt. Als er dan iets gebeurd is het jouw verantwoordelijkheid. Dat allemaal voor koele melk? Ik blijf dan liever bij mijn klas en neem het risico niet. Als er iemand zou zijn die alle eten uit de koelkast kan rondbrengen is het een ander verhaal. Maar die mensen zijn er vaak niet helaas. Ik zou zelf overigens geen melk meenemen naar school. Ook omdat ik daarvoor dus mijn groep alleen zou moeten laten om naar de koelkast te gaan. Ik drink heel de dag water of suikervrije siroop.
Zelf ben ik anti melk, mijn kinderen nemen het niet mee naar school. Maar hier gewoon een koelkast op de gang alleen voor drinken. Kinderen (ook kleuters) pakken hun drinken gewoon zelf, geen juf bij nodig...
Ja als de koelkast in de buurt van het lokaal staat kan dit. Maar dit kan helaas lang niet overal! En elke klas een eigen koelkast is vaak geen optie.
Ik zou gewoon wat anders meegeven. Mijn zoon krijgt elke dag 1 pakje drinken en een flesje water mee. Melk, thee etc kan je toch thuis ook gewoon geven? Ik zie geen meerwaarde om dat soort dingen mee te geven voor school.
Als het allemaal niet wil dan zou ik 's ochtends bij het ontbijt melk geven, lekker koel en dan naar school iets anders mee
Ik doe er ijsblokjes in. Maar wel die je alleen nog in vriezer hoeft te doen, niet van water gemaakt zelf. Kant en klare ijsblokjes. (Moeilijk omschrijven Mijn kinderen vinden de melk dan prima.
beker moet je in de ochtend vullen. niet in de avond. zoontje klaagt nooit. net voor naar buiten gaan beker vullen.
Hier ook schoolmelk! Lekker koud, geen omkijken naar en geen risico op lekkende melkbekers of pakjes met alle gevolgen van dien, geen melkbekers die ze ergens laten liggen en dagen of weken later een keer opduiken. Hete thee zou ik persoonlijk niet aandurven in de drukte van een onderbouw klas en de twee linkerhanden van mijn kinderen, plus ik heb geen theedrinkers. De schoolmelk krijgen ze met de lunch, voor de kleine pauze krijgen ze water mee.
Belachelijk!! En waarom dan wel niet? Ik neem aan dat in de docentenkamer dan ook geen koelkast te vinden is?? Dat de leraren ook hun yoghurt en salade lekker in de warmte bewaren... of vieze lauwe melk drinken. Pakjes zijn trouwens veel slechter voor het milieu dan bekers. En 8x 30 koeltassen kopen ook... Nee hier in iedere klas een kleine tafelmodelkoelkast. Niet meer dan normaal ivm hygiëne. Bij iedere instelling kdv en psv strenge controle maar op.school maakt het niet meer uit? Om de kosten hoeft school het niet te doen.
Hier hebben ze per klas een bak in de koelkast. Staat bij de kleuters. Met 2 kids per klas halen ze die bak. Werkt prima. Niet de hele school die erheen moet.