Ik wil mijn meisje graag gaan dragen en na lang twijfelen tussen de Bondolino en Marsupi ga ik voor de Bondolino. Nu moet ik alleen nog beslissen welk type van de Bondolino en net zo belangrijk; de kleur! Mijn dochter heeft last van eczeem en heeft het snel warm, zal ik dan het beste voor de Leichte kunnen gaan of maakt dat niet veel uit? Welke Bondolino hebben jullie, welke kleur en waar hebben jullie hem besteld?
Heb de classic marine blauw met lichtblauw..... Maar is ook voor m'n zoon... Heb hem pas, maar bedacht me dat ik wellicht beter de light had kunnen kopen.. Mijnheer heeft het best snel warm... En als je zelf smal gebouwd hebt kun je beterde slim kopen....x
Ik heb de bruine. Maar echt spijt dat ik niet de light versie heb genomen. Gebruik hem sowieso amper, mn meisje vindt er niets aan..
Wij hebben onze zwart-zand bondolino, de gewone versie, op vakantie gebruikt in het Midden Oosten. Was toen rond de 25-30 graden en was goed te doen. Maar mocht je de zomerversie tegen het lijf lopen, zou ik daar zeker voor gaan!
Ik heb de bondolino chicago. zwart met paars. Is niet een das leichte maar dat heb ik ook nog niet echt gemist.