Nou ik sta tegenwoordig altijd om half zes op omdat mijn dochter een uur later al richting school moet. Vroeger had mijn man zulke tijden en vooral met een newborn die meerdere keren per nacht wakker wordt of zieke kinderen snachts denk ik niet dat je zin hebt om met je man gezellig op te staan om 06.00 uur terwijl je misschien net twee uurtjes slaap gehad hebt.
Overigens ook echt niet het idee dat ik mijn man dankbaar moet zijn voor zijn verdiende geld en ik daar iets voor terug zou moeten doen haha. Hij zijn taak en ik de mijne, punt.
Ik zou hem ook echt lekker laten overslapen. Hij is oud en wijs genoeg. Je bent z'n moeder niet. En ik zie dat je zwanger bent, dan zal hij straks vanzelf gewekt worden