Wij zijn blij zwanger van onze 3e spruit! Na twee jongens krijgen we een meid! Het namendrama is er niet minder om. Manlief en ik liggen niet geheel op een lijn qua namen. Bij de eerste heeft manlief wat water bij de wijn gedaan en bij de tweede heb ik dat gedaan. Onze jongens heten R.owen & C.ollin. Nu hebben we allebei een andere naam voor onze kleine meid in gedachte.... Welke naam vinden jullie leuker / beter passen? Manlief voorkeur: R.owen, C.ollin & T.atum Mijn voorkeur: R.owen, C.ollin & N.orah Andere opties zijn natuurlijk ook welkom!
Haha, ben het helemaal met jullie eens! We hebben min of meer afgesproken dat het de naam wordt met de meeste stemmen.... Reactie Manlief: Ik ga een topic openen op een mannenforum!
hahaha groot gelijk heeft die man van jou!! Maar Norah is qua klank gewoon veel vrouwelijker. Tatum vind ik zo 'hard'
Norah past er echt perfect bij, zeker omdat ze dan alle 3 een "o" in de eerste klemtoon hebben. Superleuk!
Ik vind Tatum super stoer! Helemaal omdat het een zusje is van 2 broers! Norah vind ik super zoet niet mijn smaak. Dus weer een puntje erbij voor manlief
Norah, prachtig!!! Tatum... niet mijn ding. Ik weet niet zo goed waarom ik een beetje een bimbo in mijn hoofd heb als ik die naam hoor....doet me denken aan een BN-er maar ik weet niet meer wie..... Maar mijn stem gaat ook naar Norah dus. Ik ken een Nora (zonder h) en dat is een prachtig en schattig meisje dus heb er ook een hele leuke associatie bij