Vandaag ben ik begonnen met 3x per dag 2 bolletjes Ustrogan. Inbrengen was even klooien, dus moet nog even zien hoe ik dat op 't werk ga doen. Maar komt vast goed. Maar doen jullie 't echt op vaste tijdstippen? En ook echt precies evenveel uur ertussen? Enige wat ik heb gehoord is 3x per dag, dus ik zou denken rond 7u, 1u en 8u, maar is dat oke zo? En weten jullie of het erg is of het dan een keer half 4 is ipv 1 uur?
Volgens mij bracht ik ze in rond 6.00-14.00 en 23.00 uur. Lag ook een beetje aan mijn werktijden maar ik probeerde ze wel redelijk verdeeld over de dag te nemen. De artsen gaven aan het te verdelen over de dag, zelf was ik redelijk stipt daarin. Maar soms sliep ik ook wel een keer uit en dan zat er een keer 10 uur tussen.
Hoi ik gebruik ze ook en ik verdeel het over de dag met 8 uur ertussen. Dus dwz 7-15-23 uur. Probeer me wel aan tijden te houden. Dacht keer gelezen te hebben dat half uurtje verschil niet uitmaakt, maar meer verschil je niet moest willen, maar of dit ook werkelijk klopt weet ik niet. Heb tijden in mijn telefoon staan, mocht ik slapen, is alleen even inbrengen en weer verder slapen... succes
Oh, bedoel inderdaad Utrogestan. Ik heb van de arts helemaal niks gehoord over zo precies verdelen over de dag, maar dan ga ik dat ook maar doen! Ik ga alleen wel vroeger naar bed, rond 10u/half 11 en dan rond 7u op, dus dan zit er wel iets langer tussen. Maar dat zal vast niet zo heel erg zijn. Ga er iig op letten het redelijk gelijk te doen