Word een beetje moe van dieren aanbod op deze site

Discussie in 'Over deze site' gestart door Aura, 8 dec 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Aura

    Aura Niet meer actief

    Hallo allemaal,

    Mischien ben ik de enige die me er druk om maakt maar ik word een beetje moedeloos van het dierenaanbod op deze site. Vind ook dat zwangerschapspagina daar niet voor bedoeld is als ik eerlijk ben.
    Ik kijk graag in die hoek omdat er mischien babyspullen tussen zitten waar wij wat aan kunnen helpen....maar elke keer de topics over aanbod in honden en katten wordt ik niet vrolijk van en de steeds zelfde bijbehorende discussie.
     
  2. djellybelly

    djellybelly Niet meer actief

    ben het helemaal met je eens
     
  3. bloem82

    bloem82 VIP lid

    5 sep 2007
    11.197
    601
    113
    Ik heb er op zich niet zoveel moeite mee als er echt nood aan de man is, zoals een kind wat allergisch blijkt te zijn (en wat ook echt zo is en geen leugen he ;) ) er reageerd hier dan misschien iemand die ze een beetje of goed kennen op het forum. Doe je het ergens anders dan ken je ze niet snap je?


    Maar mensen die hun dier proberen te dumpen om een een of andere lulsmoes dan moet ik echt moeite doen om me in te houden :x :)
     
  4. Olifantje

    Olifantje Fanatiek lid

    25 sep 2008
    3.327
    298
    83
    Ik vind het ook erg. Dieren zijn geen handelswaren die je even bij het forum "tweedehands" zet als je er geen tijd meer voor hebt. :(

    Ik hoop dat de regels aangepast worden zodat er geen dieren meer aangeboden worden.
     
  5. Aura

    Aura Niet meer actief

    Ben blij om te horen dat ik neit de enige ben die me hieraan stoort en Bloem82 ik snap wat je zegt, en vb. voor allergie vind ik het ook iets anders....De meeste meiden zijn hier wel lid van een club mei mama's of noem maar iets daar kunnen ze dan ook gewoon zeggen van luister mijn hond moet weg kennen jullie iemand ipv het dier in het te koop hoekje te zetten...vind dat erg oneerbiedig en niet iets voor op zwangerschapspagina.
     
  6. bloem82

    bloem82 VIP lid

    5 sep 2007
    11.197
    601
    113
    Daar heb je helemaal gelijk in ;)
    Ik kijk altijd via de knop "nieuwe berichten" dus ik zie er niet: te koop voor staan oid.

    Maar nee, ik snap niet dat je je dier zomaar even dumpt om een lulsmoes zoals geen tijd meer bijvoorbeeld. Je kinderen slapen toch sávonds? Kun je dan toch tijd besteden aan je huisdier? Overdag kun je je huisdier toch betrekken bij je kinderen? Zo leer je je kinderen ook om respectvol met dieren om te gaan.

    Maar goed, aan de andere kant heb ik liever een advertentie hier dan vastgeknoopt aan een boom :(
     
  7. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Nouja, het is een algemeen Te koop aageboden onderdeel dus wat daar ook aangeboden wordt...
    Elmo
     
  8. Aura

    Aura Niet meer actief

    Tja.....:S
     
  9. Valerie

    Valerie Fanatiek lid

    22 jun 2007
    4.206
    1.041
    113
    Vrouw
    Is het misschien een idee om "te koop aangeboden" (en gevraagd) te splitsen in 2 delen: baby/kind gerelateerd en overige?
     
  10. Champy

    Champy Fanatiek lid

    26 sep 2007
    2.533
    0
    0
    N.V.T.
    Te koop is te Te koop toch??? Dus wat je aanbied hoeft niet zwangerschap/kind gerelateerd te zijn volgens mij...

    En als iemand het nodig vind om een dier aan te bieden, ja dan is dat zo, moeilijk te controleren of de beweegreden daartoe echt is!
    Als je in de dierenwinkel een kitten koopt kost het ook geld en "koop" je ook een dier.... alleen i.p.v van een normale winkel, is dit een i-winkel...
     
  11. klingel

    klingel VIP lid

    15 feb 2008
    16.318
    14
    38
    iets met kunst en michelinsterren..
    import drentherella
    ik zie het probleem ook niet zo.

    er zijn topics die ik minder geplaatst en veel irritanter vind, maar ja, als andere mensen er wel blij mee zijn ben ik ook weer blij.
     
  12. missym

    missym VIP lid

    14 mei 2006
    7.750
    12
    38
    Ik vind de reactie's irritanter dan het topic, waarom reageren als je alleen negatief wilt zijn?
     
  13. Eefke84

    Eefke84 Niet meer actief

    ik stoor me er ook gigantisch aan. zeker als mensen met een k.t smoes aankomen. zal geen voorbeelden noemen maar lees de topics maar.
    ik ben het er mee eens dat er geen levende wezens te koop moeten worden aangeboden. zelfde als dat ook niet mag op een rommelmarkt bv. zet het dan op marktplaats of op speciale sites die daar voor zijn. en dan dat gezeur van dan moet je het topic niet lezen... nou als ik zoiets zie wil ik heel graag de reden weten waarom een beest weer wordt gedumpt. das mijn goed recht.

    ik wil nog wel zeggen dat als er echt iemand allergisch is voor het beest het een heel ander verhaal wordt maar dan nog niet op zp!!
     
  14. MG2009

    MG2009 Niet meer actief

    Ik vind het ook niet kunnen eigenlijk.
     
  15. Mirre

    Mirre Fanatiek lid

    4 jul 2006
    4.173
    4
    0
    Zwijndrecht
    Toevallig, ja echt toevallig want ik kom eigenlijk nooit in de topic te koop aangeboden , want kijk daarvoor op een andere internet site maar kijk vandaag wel en dacht bij mezelf: :( Hmmm apart vind het eigenlijk niet kunnen.
    Sowiezo ga ik anders met dieren om ....als de meeste mensen en vind het daarom moeilijk (lees niet leuk) om te zien dat ze als meubilair verhandeld worden, maar ik had ook echt zoiets van levende wezens zouden niet verhandeld/aangeboden moeten worden op een site als dit.
    Dat is mijn mening!
    Ik begrijp de ergenis wat anderen hierbij voelen/ervaren, want ik heb het ook!

    Mirre
     
  16. amundsen1978

    amundsen1978 Actief lid

    29 nov 2009
    411
    0
    0
    NULL
    NULL
    vind het ook niet kunnen.. doe zoiets op marktplaats of zet het i nde krant ofzo. niet op een zwangerschapssite8)
     
  17. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    We gaan het overleggen met mods en beheer.
    Deze doe ik ondertussen dicht, punt is duidelijk.
    Elmo
     

Deel Deze Pagina