Eerder was er ook zo'n topic maar die is nu dicht.Dus ik open even een nieuwe. Ik wil graag bellen met energiedirect, waar ik al jaren vaste klant ben. Om te vragen of ze mij korting willen geven. Maar hoe doe ik dat? En contract van upc loopt ook bijna af, en ik zie dat er nu een pakket is van 50 euro, zou ik daar ook korting op kunnen krijgen? Iemand geprobeerd toevallig?
Gewoon bellen! Ik heb het laatst met de autoverzekering gedaan. Gezegd dat ik wilde overstappen en wat gegevens nodig had. Toen kon ze me ineens 20,- korting aanbieden.
Iemand een tip of je bij Essent ook korting kunt krijgen op je voorschot? Ik lees even mee, volgens mij kunnen hier ook wel wat dingen goedkoper.
Hier heb ik zowel Ziggo als de Nuon gebeld en gezegd dat ik al zolang trouwe klant was, dat ik vond dat daar ook wel eens een voordeeltje aan vast kon zitten en dat werkte. Anders zeggen dat je weg wilt. Vaak komen ze dan met een leuk aanbod. Succes
Ik ga eerst mij voorbereiden op upc, wat ik ga zeggen, want dat loopt binnen 2 maanden af. Ik zie dat wij nu 60mb internet +tv+telefonie hebben voor 40 euro. Nu hebben ze pakket met 120mb voor 50 euro, ik hoop dat ze mij korting willen geven, want de basis pakket die ze hebben voor 42 euro, is minder snelheid met internet en dat wil ik niet. Iemand tips m hoe ik dit kan aanpakken? Want ik zie ook geen actietarief voor nieuwe klanten, als dat er zou zijn was het makkelijker onderhandelen,
Wij hebben bij UPC gezegd waar het op stond. Dat wij bij een andere aanbieder hetzelfde pakket voor minder kunnen krijgen. Of zij ons ook iets kunnen bieden of dat we weggaan... Het scheelt 10euro pm!
Ik heb eind vorig jaar met EnergieDirect gebeld maar hun aanbod was echt compleet oninteressant. Overstappen heeft veel meer opgeleverd: goedkoper tarief én nog een overstapbonus.
Vaak melden dat je over wilt stappen, scheelt al een berg in de kosten. Tvgids, krant e.d. Je krijgt vaak gelijk een nieuwe goede aanbieding. Ik ga er binnenkort eens mee aan de gang. In mijn verlof lopen wat abonnementen af, dus gelijk een mooie tijd om eens te gaan neuzen voor goedekopere aanbiedingen bij een ander of anders korting bij de huidige leveranciers
Hebben jullie dat ook wel eens bij een krant gedaan? Wij hebben al jaren de Telegraaf week en weekend Abb...
Bij veel energieleveranciers betalen ze je boete als je voor einde contract overstapt naar hun. Ik had toendertijd geen contract dus eneco opgebeld en verhaal uitgelegd, als ze voor iemand anders die boete betaalden kon ik vast wel ook een compensatie krijgen als ik voor hun kreeg. Uiteindelijk zou ik 50 euro terugkrijgen als ik een jaar bij hun gezeten had. Wel even in de gaten houden want dat ging niet vanzelf, heb ze na 12 maanden opgebeld en brief uiteraard bewaard toen kreeg ik het geld alsnog maar als ik niet had opgebeld had ik niets gekregen. Ik ga ook al mijn abbonementen maar weer eens nalopen. Het een en ander opzeggen of kijken of het goedkoper kan.
Ik heb ook eneco gebeld nav een aanbieding. Krijgen dit jaar 80 euro korting en volgend jaar 50 wat gelijk staat aan het voordeel wat ik zou hebben bij een overstap.
Gebekd naar 0800 550 35 50 dat is het nummer van eneco dubbelcheck. Uitgelegd wie ik was, mijn contract bij de hand en mijn Gekregen aanbieding. Wij hebben een vast contract dus bij overstappen had ik ook een boete moeten betalen. Ik heb aangegeven in principe een tevreden eneco klant te zijn maar als het ergens anders goedkoper kon dat niet zou laten. Ik vroeg aan de man wat hij voor ons kon doen hierin. De man aan de andere kant vroeg de tarieven van de aanbieding en rekende op basis van ons verbruik uit wat mijn voordeel zou zijn als ik zou overstappen naar die ander en ging overleggen met zijn leidinggevende. Hij kwam dus terug met het aanbod van 80 euro dit jaar op de eindafrekening korting en 50 volgend jaar. In oktober volgend jaar mocht ik dan weer bellen voor een nieuwe aanbieding van hun kant. Netjes een brief thuis gehad met de bevestiging dat we korting krijgen. Afrekening moet nog komen dus of het er daadwerkelijk af is mort nog blijken.
netjes nijntje , ik heb gebeld met upc en ik krijg 10 euro korting per maand, en krijg een nieuwe mediabox , maar moet wel weer aparatuurkosten a 30 euro betalen, das wel minder maarja is niet anders
hier ook gebeld met upc. hadden per maand kosten van 57 euro. Nu een extra ci module, nieuwe draadloze modem/router, bellen erbij , 2x zo snel internet en interactieve tv en babypakket voor de prijs van 52euro. dus veel meer voor minder geld.
Toevallig vorige week weer upc verlengd via telefoon ook met 120 mb internet en horizonvolgens mij zo'n bakje dat je kan opnamen enzo nou ja in ieder geval krijgen we weer 10 euro korting per maand dat heet dan blijf bij upc korting ! Dus gewoon bellen naar 1200 en dan zeggen dat je korting wil dan verbinden ze je door