Nja.. ik had toen een oud rammelbakkie en ik was aan het wachten op mijn man die even snel wat haalde bij supermarkt. Komt een mevrouw naast me parkeren, twee kindjes achterin. Die slaan zo de deuren open, waarvan een deur zo tegen mijn auto. Ze keek niet eens Ik ben uitgestapt en zei ‘dat deze auto ouder is dan ik zelf ben, betekent niet dat Jan en alleman er deuken in hoeven te maken’ Ze keek alleen een beetje vuil, mompelde iets en weg was ze. Die auto kon me niks schelen maar die reactie... Kind deed het niet expres maar op zijn minst een ‘o sorry’ had wel gemogen.
Ik herken het gelukkig (nog) niet Vandaag onze privé lease ingeleverd na 2 jaar zonder een krasje. Er heeft wel eens iemand tegenaan gezeten, maar die had een briefje achtergelaten en was zo snel en netjes geregeld.
Dat is dus de reden waarom ik altijd zo ver mogelijk achteraan parkeer. Belachelijk dat dat op de dag vandaag bijna moet, als je geen krassen deuken oid in je auto wil hebben.
Schade met echt deuken is anders als een krasje. Een auto is een gebruiksvoorwerp, ook al heb ik een belachelijk dure auto.
Oeps.. ik ben denk de enige die ook wel eens de deur tegen een andere auto stoot. Altijd zachtjes moet ik erbij zeggen.. maar ik zou wel ietsje zuiniger met auto's kunnen omgaan ja, die van mezelf voorop. Nou vind ik de vergelijking met briefjes onder de ruit bij schade niet bij mij van toepassing hoor. Bij schade zou ik zeker contact opnemen!
Eens! Al die drama’s over een lakje... elk voorwerp ziet er minder gelikt uit naarmate het meer gebruikt wordt. That’s life, zo ook een auto. Vind het altijd grappig om te zien hoe ze in Italië of Frankrijk met auto’s omgaan t.o.v. Nederland.
Ik begrijp dat ook niet. Sinds ons zoontje kon lopen leerde ik hem al aan van andere auto's af te blijven. Waarom is dat voor volwassenen zo moeilijk? Blijf van andermans spullen af. Simpel! Wel heb ik soms zin om een auto deuken te geven. Als hun over de lijn geparkeerd zijn. Owww daar kan ik echt niet tegen. Maar heb het nooit gedaan. Of als ik netjes geparkeerd sta en terug kom en me moet afvragen hoe ik terug de auto in moet omdat eentje zich 10cm van de mijne heeft geparkeerd. Gelukkig ben ik hypermobiel en geraak ik overal in zonder iets te raken.
Kan me daar zo boos om maken. Wat een moeite om even je hand tussen de deur en de zijkant van de andere auto te houden zodat je geen deuken/krassen maakt bij je eigen auto of die van een ander. En reacties als "Wat maakt een krasje nou uit?". Uiteindelijk begint het wel gewoon te roesten zo'n krasje of lak schade.
Wij hebben een jeep grand cherokee; https://www.google.nl/search?q=jeep+grand+cherokee+2002&tbm=isch&ved=2ahUKEwiAx466urbeAhXPKewKHQtNCNwQ2-cCegQIABAB&oq=jeep+grand+cherokee+2002&gs_l=mobile-gws-wiz-img.3..0j0i30l4.6245.7061..7733...0.0..0.143.620.0j5......0....1.........0i67.8LQHvarQXK0&ei=Q6fcW8CZNs_TsAeLmqHgDQ&client=ms-android-hms-vf-fr&prmd=isvn&biw=360&bih=564#imgrc=9RIMHsgW8tLCyM T valt best mee qua grootte vind ik. Gewoon een 4 x 4.
Nouja. Al die drama’s over een lakje. Wanneer je eindelijk na jaren sparen, als autoliefhebber een auto kan kopen van dik 60.000 euro denk je toch anders over een ‘drama lakje’ kan me dan best voorstellen, en ook in de mindere én vele mindere situaties dat je flink baalt! Ookal is het ‘maar’ een voorwerp.
Ja ik ben het er wel mee eens. Ik ben super voorzichtig met uitstappen en als de auto ‘strak’ staat geparkeerd houd ik altijd mijn hand tussen onze auto en de andere auto. Maar zuinig zijn op mijn auto of me ergeren aan krasjes, nee. Het is een gebruiksvoorwerp en ach.
Oeh ja, ga eens naar Palermo. Je weet niet wat je ziet, elke auto is compleet ingedeukt want ze parkeren standaard 3-dubbel
Dan nog kan je toch wel rekening houden met de auto van degene naast je? Overigens werk ik hard genoeg om (onder andere) mijn auto te kunnen betalen dus ik vind het bijzonder irritant als iemand anders daar een krasje op maakt.
Eens! Al die drama’s over een lakje... elk voorwerp ziet er minder gelikt uit naarmate het meer gebruikt wordt. That’s life, zo ook een auto. Vind het altijd grappig om te zien hoe ze in Italië of Frankrijk met auto’s omgaan t.o.v. Nederland Nou ik maak mij dus wel druk om mijn lakje . Hebben een groot deel van spaargeld in deze auto gestoken en word er echt naar van als er door de achteloosheid van andere zo mee omgesprongen word . Idd het kan gaan roesten en uiteindelijk is de inruilwaarde stuk minder. En het is gewoon niet nodig