Ja de titel zegt al genoeg. Mijn verloskundige en gyn zeggen dat je best rondom je eisprong iedere dag kunt vrijen. Ze zeggen dat om de dag alleen nodig is bij wat minder goed zaad. Als je goed zaad hebt mag je prima iedere dag vrijen. Maar op internet lees ik andere dingen. Mijn vraag is dus wie is zwanger geraakt met om de dag en wie met elke dag. Ik zelf bij de eerste met elke dag seks.
Wij hebben om de dag aangehouden, was uiteindelijk de 14de ronde pas zwanger maar dat bleek aan een afwijking in mijn hormonen te liggen waardoor ik meestal geen eisprong had. In die periode was elke dag ook niet echt haalbaar, het moet ook wel een beetje leuk blijven i.p.v. een verplichting.
Nou leuk blijft het wel, maar ik lees echt veel tegenstrijdige verhalen. Sommige zeggen dat ze eerst maanden om de dag deden en niet aantelde en toen elke dag rondom ei en meteen zwanger raakte. Dus ik wordt daar echt super onzeker van.
Het is een kwestie van goede timing. Alleen weet niemand wanneer de perfecte moment is. Ligt aan je eisprong en hoe snel op dat moment de spermacel in staat is te gaan zwemmen. Ik heb deze vraag ook een keer gesteld in mijn directe vriendenkring. Mijn vriendenkring weet dat mijn man en ik aan het proberen zijn. Deze gaven als antwoord dat zij rondom de eisprong (2e week van de cyclus) elke dag hebben gevreeën met na ongeveer 3 maanden een positief resultaat. Succes !! Hopelijk gaat het snel.
Oke zou heb ik het vorige maand ook gedaan. Ga het nu weer zo doen, de vorige keer is het ook zo gelukt!
in de vruchtbare periode deden wij het om de dag, maar zonder resultaat. En heel toevallig afgelopen maand, waren wij een midweek weg wij hadden op de dag dat we een knaller (ovulatietest) hadden 1 keer gedaan daarna niet meer was ziek geworden en totaal geen zin, dus vruchtbare periode voorbij. Dacht deze maand niet raak maar niets is minder waar ben erg zwanger.
Ik las op internet ook dat om de dag zeker voldoende is omdat er zo altijd zaadcellen aanwezig zijn..... Iedere dag vrijen is na verloop van tijd meer een moetje en dat werkt ook niet....
De eerste periode van de cyclus doen we het wanneer we zin hebben, dagen rondom de eisprong iedere dag. Tsja, geen idee wat nu wijsheid is..
De 1e 2x wist ik niet wanneer mn eisprong was en ben ik zwanger geworden met om de dag. Misschien dat we het precies op de juiste dag hebben gedaan. Daarna werd ik even niet meer zwanger met om de dag, had het gevoel dat het zaad niet zo lang leefde. Heb het toen ovulatie testen gebruikt en paar dagen achter elkaar gedaan na positieve test en op die manier ook 2x zwanger geworden.
1e zwanger met 1x in de maand En 2e met 11 dagen achter elkaar elke dag...was de MMM zat en wilde zeker weten dat ik er alles aan deed om dat ei te benutten, dus ook samen met ovulatie testen erbij. Werd ook een jongen
Het duurt ongeveer twee tot drie dagen eer bij de man de zaadvoorraad weer helemaal is bijgevuld. Elke dag vrijen kan geen kwaad, maar het is een beetje zinloos omwille van twee redenen. Ten eerste is de hoeveelheid zaadvocht en zaadcellen dan minder, waardoor de kans op een zwangerschap dus ook relatief gezien minder groot is. Ten tweede zijn de zaadjes van de vorige keer wellicht nog in leven. Je hoeft dus niet bang te zijn dat je de eisprong gaat missen als je niet elke dag vrijt. In het begin lijkt elke dag vrijen misschien wel leuk, maar als je dat een paar maanden moet volhouden is de lol er vaak snel af. Vandaar dus de regel: om de dag. elke dag kan geen kwaad, maar er is geen reden om het wél te doen.
ik heb eerst mijn vruchtbare dagen uitgerekend en omdat ik wou of dat klopte gebruikte ik ovulatietesten. het klopte. Gevreeën op de dag dat de ovulatietest positief was en de dag erna. Ik denk dat als het zaad goed is dat iedere dag geen kwaad kan maar ik zou wel genoeg uren tussen laten. bv niet de ene dag 's avonds en dan 'smorgens terug. Ik zou dan weer 'savonds nemen
Bij de derde was het bij mij met een man mét libido en deden we het 3-4x per dag, toen was het ook zo raak hahaha. Dus. Seksen jullie!
Wij doen vanaf dag 10 om de dag sex en zo ben ik zwanger geraakt van de eerste en de tweede in beide tweede ronde