AUW!!! Mijn nagel is ingescheurd! En dan echt in het leven. Geen idee wat ik heb gedaan maar heb nu wel even probleem. Kort vijlen of knippen is geen oplossing omdat het dan nog te lang is. Maar zo houden kan ook niet want het doet gewoon pijn. Wie heeft de gouden tip?
Toch zo kort mogelijk knippen en een pleister erover? Als hij dan wat verder is gegroeid kan je het laatste stuk wegknippen.
Heb ik nu ook helaas. Heb hem zo kort mogelijk afgeknipt en er een pleister op geplakt, anders blijf ik telkens haken en dat is zo naar.
Jep, hier ook al een week of 2 zo. Wat je ook zou kunnen doen is een stukje van een theezakje erop plakken en dan met gellak aflakken.
Ik heb het ook gehad. Ben naar de nagelsalon gegaan en die hebben m’n nagel met acryl behandeld en de scheur was weg. Ik dacht altijd dat het dan heel lelijk zou uitgroeien maar dat is niet gebeurd.
Ik heb vanmiddag nagellijm gekocht. Met het kwastje een klein beetje aangebracht. Daarover een klein stukje van een theezakje en weer een laagje lijm. Daarna heel voorzichtig oneffenheden weggevijld. Toen merkte ik dat de nagel echt wel stevig was. Toen 2 lagen gellak erover. Het resultaat is top!
Die nagellijm wilde ik al noemen. Ik heb een flesje SOS nagellijm. Echt ideaal voor in zulke situaties. Op dit moment zijn mijn nagels top maar ik heb soms van die periodes waarin m’n nagels om de haverklap pijnlijk diep inscheuren. Die SOS lijm is dan echt een life saver!!
A) waar te halen? B) hoe lang te bewaren? (Na opening) C) Werkt dat ook voor die vervelende nijnagels? Dochter heeft er nu weer 1.
Ik heb de nagellijm bij de DA gehaald. Maar volgens mij is het eigenlijk voor kunstnagels. Wat zijn nijnagels?