menstruatie en ontpillen.

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door CrossCountry, 26 apr 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. CrossCountry

    CrossCountry Bekend lid

    9 mrt 2015
    618
    0
    16
    NULL
    NULL
    Misschien beetje raar maar ik heb geen idee....

    Hoe kan je nou weten hoelang je menstruatie duurt...rood bloed duurt 1 dag...Misschien 2. Daarna is het bruin en heeft het stolsels...duurt mijn menstruatie dan maar 2 dagen...of duurt het net zo lang tot alles weg is...in dit geval 4 dagen.

    nou ik toch dit topic open...
    sinds ik gestopt ben met de pil ben ik maar heel kort ongesteld (tot zover ik een tijd kan noemen). maar 2a3 dagen. anders dan toen ik de pil nog deed slikken. nou zijn we 4 mnd verder en dus mijn 4e ongesteldheid zonder pil is eigenlijk weer zoals het was met pil. zou mijn lichaam nou weer helemaal up to date zijn?
    ik heb geen idee hoe het was voordat ik de pil ging slikken...is alweer zn 12 jaar geleden.
     
  2. Lilly1989

    Lilly1989 Niet meer actief

    Denk idd dat je lichaam even moest "ontpillen" vandaar dat je maar zo kort ongesteld was. Maar als je menstruatie nu wat meer regelmatig is en ongeveer evenlang dan zou je kunnen zeggen dat je lichaam het weer heeft opgepakt. En gezien je banner is je cyclus regelmatig. Bij de een duurt het langer dan bij de ander.
     
  3. CrossCountry

    CrossCountry Bekend lid

    9 mrt 2015
    618
    0
    16
    NULL
    NULL
    bedankt voor je reactie!
     

Deel Deze Pagina